Sposoby spędzania wolnego czasu

Jesteś tutaj: » Strona główna » Abstrakcjonizm

Abstrakcjonizm

Obrazy - Rękodzieło Obiekty Sztuki i Analiza Dzieła

Obrazy - Rękodzieło Obiekty Sztuki i Analiza Dzieła

Obiekty wykonane są w rzeczywistości fizycznej ręcznie i nie cyfrowo. Jest to proces pracy unikatowej i jednorodnej, oryginalnej ze względu na autora pracy plastycznej, czy rękodzieła. Oferujemy kupno prac na Umowę o Dzieło. Wydajemy faktury i rachunki. W ofercie posiadamy abstrakcje i pejzaże oraz wykonane ręcznie "Skrawki pod kawki", czy nową wersje ręcznie wykonanych wełnianych pantofli do spania :) Mamy To! CENA: od 600 zł więcej »
Dodano: 2014-08-08
Agnieszka Balewska [Dr Agi Bali]Cena: 1200 zł

Autor:Agnieszka Balewska

Plakat, poster, grafika, kolaż, ilustracja, plakaty, obraz,

 Plakat, poster, grafika, kolaż, ilustracja, plakaty, obraz,

Druk artystyczny, plakat dekoracyjny - Żyrafa i guma balonowa Żyrafa i guma balonowa: - Grafika wydrukowana na starych stronach słownika angielskiego. Są to słowniki (około 30-sto letni) przeznaczone do recyklingu. Dzięki barwnym grafikom i pomysłowości artystów kartki ze słownika zyskują nowe/drugie życie. - Strony książek, na których zostały wydrukowane grafiki mają złoty ciepły odcień (vintage). - Wymiary: 20,5 x 27,5 cm - Nasze plakaty z oryginalnymi ilustracjami nadają wnętrzu inspirującego charakteru. - Idealna dekoracja dla każdego, kto ceni sobie nowoczesny design (połączony ze stylem vintage) i oryginalność. - Świetny pomysł na wyjątkowy prezent. Kupując kilka plakatów za przesyłkę płacisz tylko raz. Zapraszamy do zakupów więcej »
Dodano: 2015-07-17
Brak danychCena: 57 zł

Obrazy olejne, rzeźby drewniane, pamiątki, ikonografia, pisanie ikon

 Obrazy olejne, rzeźby drewniane, pamiątki, ikonografia, pisanie ikon

Posiadamy w ciągłej sprzedaży obrazy olejne autorów Polskich z Podlasia jak również autorów Białoruskich, Ukraińskich więcej »
Dodano: 2012-04-02
Brak danych

Autor:Pitsko Gienadij
Tytuł:Pejzaż
Technika wykonania:olej
Rok wykonania:2015 rok