Sposoby spędzania wolnego czasu

Jesteś tutaj: » Strona główna » Książki

Książki

Produkty od 1 do 20 z 12166

Książki religijne

 Książki religijne

Oferujemy książki religijne. W ofercie posiadamy pismo święte, modlitewniki, śpiewniki, książki o świętych i błogosławionych, książki dla dzieci. więcej »
Dodano: 2020-02-05
Brak danych

Wyprzedaż książek od 1zł Wyprzedaż książek od 1zł

 Wyprzedaż książek od 1zł Wyprzedaż książek od 1zł

Rodzinny interes Na szafocie Tragedia Lusitanii Kości nie kłamią Salon odrzuconych Krwawy doping Bogowie Maorysów Drugie Życie Trzecia Ludzkość Szósty sen Zimowa ewangelia Szkoła bogów Kości zaginionych Królowa Marloncja Przymierze Trojga i wiele, wiele innych. Książki są przecenione o 20,30 zł więcej »
Dodano: 2019-08-01
Sonia DragaCena: 1 zł

Oprawa:miękka
Wysokość:125 mm
Szerokość:195 mm
Grubość:3 mm
Gramatura papieru:8 g/m²
Rok wydania:2015 rok
Wersja wydania:standardowa
Autor:Maxim Chattam
Tytuł oryginału:różne
Wydawnictwo:Sonia Draga

Witaj Karolciu

 Witaj Karolciu

To ciąg dalszy fantastycznych przygód pomysłowej dziewczynki, którą znamy z pierwszej części tej książki pt. "Karolcia". Tym razem Karolcia i jej kolega przeżywają zabawne przygody dzięki czarodziejskiej niebieskiej kredce. Ich mały skarb, podobnie jak niebieski koralik, posiada moc spełniania życzeń. Opowiadanie napisane jest ze wspaniałym humorem i wartko toczącą się akcją. Idealnie nadaje się na pierwszą "własną" lekturę.  więcej »
Dodano: 2019-06-25
SIEDMIORÓGCena: 10 zł

Rok wydania:2014 rok
Autor:Maria Kruger

Karolcia

 Karolcia

Rzadko kiedy 9-letnia osoba może wywołać taki galimatias! Karolci to się udało! Pytacie jak? Powiem Wam - wszystko za sprawą niebieskiego koralika, który znalazła w szparze podłogi. Dziewczynka szybko przekonała się, że spełnia on wszystkie życzenia swego właściciela, ale musiała być bardzo uważna, bo chrapkę na niego miała też zła czarownica Filomena. I wtedy zaczęła się cała masa przygód. Jakich? Nie - tego Wam już nie zdradzę, o tym przeczytacie sami! Lektura szkolna wydana przez wydawnictwo Siedmioróg. Książka w miękiej oprawie licząca 136 stron w formacie A5. Maria Krüger - biografia: Maria Krüger urodziła się w 1904 roku, zmarła w 1999. Była popularną pisarką literatury dziecięcej i młodzieżowej, publikowała także w czasopismach dziecięcych „Płomyczek”, „Płomyk”, „Świerszczyk”. W czasie II wojny światowej walczyła w Powstaniu Warszawskim. Z zawodu była ekonomistką. Jej najbardziej znane utwory to: Karolcia (1959) i druga część Witaj, Karolciu (1970), Ucho, dynia, sto dwadzieścia pięć! oraz powieść dla młodzieży Godzina pąsowej róży, według której nakręcono film uhonorowany na festiwalu w Wenecji nagrodą Złotego Lwa. Maria Krüger jest też pomysłodawczynią znanej w latach 1958-1973 audycji telewizyjnej dla dzieci „Miś z okienka”. więcej »
Dodano: 2019-06-25
SIEDMIORÓGCena: 10 zł

Autor:Maria Kruger

Bajki do poduszki

 Bajki do poduszki

Kolekcja pięknie ilustrowanych bajek klasycznych, które rozbudzają wyobraźnię dziecka. Doskonała lektura przed snem! więcej »
Dodano: 2019-06-25
ArtiCena: 25 zł

Rok wydania:2015 rok

Magiczne bajki

 Magiczne bajki

Zbiór baśni, które przenoszą czytelnika w zaczarowany świat. Wraz z bohaterami bajek przeżyj niezapomniane przygody. Zapraszamy do lektury! więcej »
Dodano: 2019-06-25
ArtiCena: 25 zł

Rok wydania:2015 rok

Programowanie jakie to proste! dla dzieci

 Programowanie jakie to proste! dla dzieci

Pasjonują cię gry komputerowe i animacje? Chcesz się nauczyć pisać własne programy komputerowe? Programowanie. Jakie to proste! to książka, która wprowadzi wasze dzieci w fascynujący świat programowania komputerowego. Innowacyjne, graficzne podejście do tematu łączy kolorowe ilustracje ze szczegółowymi instrukcjami, dzięki czemu nauka podstaw programowania jest prosta i sprawia radość początkującym. Ten niecodzienny przewodnik w praktycznych ćwiczeniach przedstawia podstawy dwóch języków programowania: Scratch i Python. Za ich pomocą dzieci stworzą własne gry i animacje, ucząc się przez zabawę. Z książką Programowanie. Jakie to proste! nawet najbardziej skomplikowane tematy stają się łatwe i przystępne. Z książką Programowanie. Jakie to proste! nawet najbardziej skomplikowane tematy stają się łatwe i przystępne. Ilustrowany podręcznik uczy programowania przez zabawę - stwórz swój pierwszy program! Spis treści: 1. Czym jest programowanie? Czym jest program komputerowy? Zacznij mysleć jak komputer Zostań programistą 2. Na poczatek - Scratch Czym jest Scratch? Instalacja i uruchomienie programu Scratch Intefejs programu Scratch Duszki Kolorowe bloki i skrypty Program nr 1: Ucieczka przed smokiem Poruszanie obiektami Kostiumy Zabawa w chowanego Zdarzenia Proste pętle Pisaki i żółwie Zmienne Obliczenia Łańcuchy i listy Współrzędne Pohałasuj! Program nr 2: Rzut kostką Decyzje i rozgałęzienia Czujniki i wykrywanie Pętle warunkowe i zagnieżdżone Przesyłanie komunikatów Tworzenie bloków Program nr 3: Małpia awantura Ekksperymwntuj! 3. Zabawa językiem Python Czym jest Python? Instalacja programu Python Czym jest IDLE? Błędy Program nr 4: Gra w duchy Struktura kodu gry Działanie programu Proste rozkazy Trudniejsze rozkazy Dwa okna Zmienne w języku Python Typy danych Obliczenia w języku Python Łańcuchy w języku Python Dane wejściowe i wyjściowe Podejmowanie decyzji Rozgałęzienia Pętle w języku Python Petle "while" (podczas gdy) Wyjscie z pętli Funkcje Program nr 5: Śmieszne zadania Krotki i słowniki Listy zmiennych Zmienne a funkcje Program nr 6: Maszyna do rysowania Błędy i ich usuwanie Algorytmy Biblioteki Tworzenie okien kolory i współrzędne Rysowanie… więcej »
Dodano: 2019-06-25
ArkadyCena: 40 zł

Noc Kupały

 Noc Kupały

Noc Kupały Marianna Olkowska Wydawca: Związek Literatów na Mazowszu Rok wydania: 2016 Ilość stron: 16 Oprawa: miękka Wymiary: 150x205 mm ISBN: 978-83-62450-45-9 Seria Ciechanowskie Bajania więcej »
Dodano: 2019-06-25
Związek Literatów na MazowszuCena: 6 zł

Wiosenne porządki

 Wiosenne porządki

Wiosenne porządki Marianna Olkowska Wydawca: Związek Literatów na Mazowszu Rok wydania: 2015 Ilość stron: 16 Oprawa: miękka Wymiary: 150x205 mm ISBN: 978-83-941387-2-1 Seria Ciechanowskie Bajania więcej »
Dodano: 2019-06-25
Związek Literatów na MazowszuCena: 7 zł

W poziomkowie

 W poziomkowie

W poziomkowie Marianna Olkowska Wydawca: Związek Literatów na Mazowszu Rok wydania: 2015 Ilość stron: 16 Oprawa: miękka Wymiary: 150x205 mm ISBN: 978-83-941387-1-4 Seria Ciechanowskie Bajania więcej »
Dodano: 2019-06-25
Związek Literatów na MazowszuCena: 7 zł

Przysłowia polskie

 Przysłowia polskie

Przysłowia polskie Wydawca: Dragon Rok wydania: 2017 Ilość stron: 32 Oprawa: twarda Wymiary:206 x 283 mm ISBN:978-83-7887-416-4 EAN:9788378874164 więcej »
Dodano: 2019-06-25
DragonCena: 15 zł

Przedszkole. Co to jest?

 Przedszkole. Co to jest?

Tymek nie lubi chodzić do przedszkola i bardzo źle się tam zachowuje. Jego koledzy mają już tego dość, więc pomagają cielaczkowi odkryć, że w przedszkolu można się świetnie bawić. W serii Co to jest?: Przedszkole, Nocnik, Rodzina więcej »
Dodano: 2019-06-25
OlesiejukCena: 7 zł

Nocnik. Co to jest?

 Nocnik. Co to jest?

Miłek nie lubi nosić mokrej pieluchy. Nie wie jednak, jak korzystać z nocnika. Na szczęście ma przyjaciół, którzy chętnie mu to wyjaśnią. W serii Co to jest?: Przedszkole, Nocnik, Rodzina więcej »
Dodano: 2019-06-25
OlesiejukCena: 7 zł

Obrazkowa encyklopedia dla dzieci Prehistoria

 Obrazkowa encyklopedia dla dzieci Prehistoria

Jakimi metodami bada się wiek skamieniałości? Skąd wiemy jaki kolor skóry mieli nasi przodkowie? Dlaczego ogień usprawnił broń? Dlaczego neandertalczyków nazywamy czasami okrutnymi ogrami? Dlaczego myśliwi oswoili wilka? Odpowiedzi na te i na prawie 500 innych pytań znajdują się w tej ilustrowanej książce, która jest prawdziwą skarbnicą wiedzy, zarówno dla młodszych, jak i dla starszych. W serii ukazały się tytuły: Przyroda, Nauka, Ciało, Zwierzęta, Prehistoria, Ekologia, Sport, Kosmos i Morze więcej »
Dodano: 2019-06-25
OlesiejukCena: 14 zł

Jak oswoić potwory? Opowiadania terapeutyczne

 Jak oswoić potwory? Opowiadania terapeutyczne

Kategoria wiekowa: 4+ Każdy ma swoje „potwory”. Może być nim nowy braciszek, niemiły kolega, koszmar senny czy pierwszy dzień w przedszkolu. Razem z Nikoliną i Alkiem zajrzyj do „kącika poskramiania złości”, przygotuj ciasteczka i mleko dla nocnego stworka i pozbądź się swoich lęków! Opowiadania dotykają problemów najmłodszych, ale w sposób absolutnie niezwykły! Oddają magię ich świata i uwzględniają wrażliwość naszych pociech. Dzięki nim wszelkie dziecięce strachy i wątpliwości zostają obłaskawione: i zamiast groźnego drapieżnika jawią się jako sympatyczny, puszysty kociak – łaszący się do nas i mruczący pod nosem miłe dla ucha melodie... [blog Nasze Bąbelkowo] Wspólne czytanie to same plusy, czytanie opowiadań terapeutycznych to plus do kwadratu. Dzieciom łatwiej będzie nazywać swoje emocje, mierzyć się z tym, co ich spotyka, a dorosłym – tłumaczyć to, co często jest bardzo trudne do objaśnienia. [Natalia Nocuń-Komorowska, eDziecko.pl] Bardzo ciekawa propozycja nie tylko dla dzieci. Także dla dorosłych, którzy często mają problemy z przystępnym wytłumaczeniem maluchom pewnym zdarzeń, sytuacji, zachowań. Zawarte w książce historyjki prosto, ciekawie i przejrzyście wyjaśniają je i nakierowują na właściwą drogę, co może okazać się zbawienne w wielu sytuacjach. [blog NaKółkach.com] Całość dopełniają przepiękne, pogodne ilustracje. więcej »
Dodano: 2019-06-25
SkrzatCena: 18 zł

Rymowanki wyliczanki

 Rymowanki wyliczanki

Dzieci uwielbiają zgadywanki i rymowanki, a w tym zbiorze jest ich naprawdę całe mnóstwo. Przeczytaj je razem z dzieckiem. więcej »
Dodano: 2019-06-25
Grupa Wydawnicza FoksalCena: 10 zł

Bajki logopedyczne dla dzieci

 Bajki logopedyczne dla dzieci

Jeśli już wymawiasz głoski, poznaj bajek świat beztroski! Czytaj teksty – są ciekawe! Uczysz się i masz zabawę, gdy powtarzasz trudne słowa i sylaby – wciąż od nowa. Przecież lubisz mówić ładnie i wyraźnie, no i składnie! Każda bajka mowę ćwiczy, na książeczkę możesz liczyć, Zacznij utrwalanie głosek, do bajeczek zajrzyj, proszę! więcej »
Dodano: 2019-06-25
MartelCena: 12 zł

Od złości do radości Jak rozpoznawać i okazywać uczucia

 Od złości do radości Jak rozpoznawać i okazywać uczucia

Poznanie własnych uczuć i radzenie sobie z nimi to wielka sztuka, której uczymy się przez całe życie, ale zacząć powinniśmy już w dzieciństwie. Nie ma dobrych i złych emocji, ale mały człowiek musi wiedzieć, że nie w każdej sytuacji może skakać z radości i śmiać się do rozpuku, podobnie jak nie może pozwolić sobie na niegrzeczne zachowanie czy brzydkie słowa, tylko dlatego że akurat ma zły nastrój. Ta książka pomaga dzieciom nazwać ich uczucia i kontrolować je w sposób adekwatny do miejsca i czasu. Na jej kartach opowiadają o swoich emocjach sympatyczne przedszkolaki, zupełnie takie jak nasze pociechy… Odbiorcy – dzieci w wieku przedszkolnym; – rodzice, którzy chcą pomóc swoim dzieciom w zrozumieniu siebie i świata; – nauczyciele i wychowawcy. Dlaczego warto nabyć tę książkę – w sympatyczny i przystępny sposób omawia różne aspekty życia przedszkolaka; – pomaga dzieciom zrozumieć własne emocje i emocje innych ludzi; – przedstawia sytuacje z życia wzięte, odpowiada na rzeczywiste potrzeby dzieci.. więcej »
Dodano: 2019-06-25
JednośćCena: 12 zł

Rok wydania:2018 rok
Autor:Holde Kreul

Pierwsza pomoc Książka na wszelki wypadek

 Pierwsza pomoc Książka na wszelki wypadek

Jak się zachować, gdy ktoś się przy nas zakrztusi lub oparzy? Co zrobić, gdy się skaleczymy, ulegniemy poparzeniu słonecznemu lub ukąsi nas, a fe, wstrętna osa? Na te wszystkie pytania udzieli nam odpowiedzi ten praktyczny poradnik, który nauczy małych czytelników udzielania sobie i innym pierwszej pomocy. Ta książka zachęca dzieci do reagowania w sytuacjach kryzowych, uczy je opanowania i spokoju, podpowiada, kiedy sięgać po numer alarmowy i jak spieszyć innym z pierwszą pomocą medyczną. Na wszelki… wypadek dobrze mieć tę książkę. Odbiorcy: – dzieci, które poznają zasady udzielania pierwszej pomocy; – nauczyciele pragnący wpoić dzieciom ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa; – rodzice i opiekunowie, którzy chcą nauczyć dzieci, jak reagować w sytuacjach kryzysowych. Dlaczego warto nabyć tę książki? – to praktyczny poradnik, który przedstawia najpopularniejsze sytuacje wymagające udzielenia pierwszej pomocy; – dzięki niej dzieci będą potrafiły opatrzyć ranę, zabezpieczyć oparzoną skórę czy tez użyć numeru alarmowego. więcej »
Dodano: 2019-06-25
JednośćCena: 12 zł

Rok wydania:2017 rok
Autor:Barbara Żołądek

Wróżki w 3D Książka z okularami

 Wróżki w 3D Książka z okularami

To książki z łamigłówkami inne niż wszystkie! Dzięki specjalnym ilustracjom w technice 3D i okularom dołączonym do każdej książki dzieci będą mieć wrażenie, jakby oglądały trójwymiarowe postacie. Ponad 200 naklejek oraz mnóstwo łamigłówek do rozwiązania zapewni dzieciom wiele godzin niesamowitej zabawy. W książkach znajdują się kolorowanki, labirynty, różnorodne zadania oraz gry planszowe. więcej »
Dodano: 2019-06-25
WILGACena: 10 zł

Rok wydania:2014 rok

Książki

Od tysiącleci książki są skarbnicą ludzkiej wiedzy i źródłem wspaniałej rozrywki. Dawniej samo ich wytwarzanie stanowiło rodzaj sztuki, przez co były zarezerwowane tylko dla najbogatszych. Na szczęście, dziś książki są łatwo dostępne dla każdego z nas, i to nie tylko w tradycyjnej formie, lecz także pod postacią np. audiobooków, a literatura piękna czy wspaniale wydane albumy stanowią również wspaniały pomysł na prezent.