Sposoby spędzania wolnego czasu

Jesteś tutaj: » Strona główna » Książki

Książki

Produkty od 1 do 20 z 12171

Bracia Karamazow. Fiodor Dostojewski

 Bracia Karamazow. Fiodor Dostojewski

Братья Карамазовы Автор: Федор Достоевский Языки: Русский Издательство: Азбука, Азбука-Аттикус ISBN 978-5-389-06657-1; 2014 г. 832 стр. Формат 84x108/32 (130х200 мм) Твердый переплет Последний, самый объемный и один из наиболее известных романов Ф.М.Достоевского обращает читателя к вневременным нравственно-философским вопросам о грехе, воздаянии, сострадании и милосердии. Книга, которую сам писатель определил как "роман о богохульстве и опровержении его", явилась попыткой "решить вопрос о человеке", "разгадать тайну" человека, что, по Достоевскому, означало "решить вопрос о Боге". Сквозь призму истории провинциальной семьи Карамазовых автор повествует об извечной борьбе Божественного и дьявольского в человеческой душе. Один из самых глубоких в мировой литературе опытов отражения христианского сознания, БРАТЬЯ КАРАМАЗОВЫ стали в XX веке объектом парадоксальных философских и психоаналитических интерпретаций. więcej »
Dodano: 2018-07-24
AzbukaCena: 25 zł

Oprawa:twarda
Szerokość:130 mm
Grubość:200 mm
Rok wydania:2014 rok
Autor:Fiodor Dostojewski
Tytuł oryginału:Братья Карамазовы
Wydawnictwo:Azbuka

kolorowanki z naklejkami

Kolorowanki z naklejkami. Ciekawe i przyjemne ilustracje dla małych dzieci. Dodatkowo wielokolorowa kredka w zestawie. więcej »
Dodano: 2018-06-01
PRYZMAT

KSIĘGARNIA

POSIADAMY KSIĄŻKI DLA MALUSZKÓW , DZIECI PRZEDSZKOLNYCH ,DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH. RÓŻNA TEMATYKA JEST DOSTĘPNA. więcej »
Dodano: 2017-12-18
Brak danych

Podręczniki do nauki jazdy materiały szkoleniowe

W ofercie posiadamy szeroki wybór materiałów do nauki jazdy. W ofercie podręczniki dla kursantów i instruktorów. Testy na płytach CD. Podręczniki uzupełniające wiedzę. Materiały dla instruktorów, Wyposażenie samochodu, placu i sal wykładowych. Dostępne materiały można zobaczyć tu https://www.facebook.com/kriskozakowskislonik/ więcej »
Dodano: 2017-07-24
Liwona, Image

Wydaj książkę lub ebook

 Wydaj książkę lub ebook

Jedynym najszybszym, niestresującym i najpewniejszym sposobem na wydanie własnej książki jest wydanie jej za własne pieniądze. Wtedy nikt Ci nie mówi, że w tej chwili jest zastój na rynku czy wymyśla jakieś inne problemy, z powodu których nie można wydać Twojej książki. Zapraszamy do nawiązania współpracy z Wydawnictwem Witanet. więcej »
Dodano: 2017-07-23
Wydawnictwo Witanet

Oprawa:miękka
Rok wydania:2017 rok

Edukacja Wczesnoszkolna

 Edukacja Wczesnoszkolna

Priorytetem naszej księgarni jest edukacja wczesnoszkolna. Zachęcamy do zapoznania się z odpowiednimi materiałami, które przed rozpoczęciem nauki w szkole rozwijają spostrzegawczość, logiczne myślenie, sprawność grafomotoryczną ręki, poznawanie liter.Naukę czytania proponujemy metodą sylabową - są do tego odpowiednie elementarze. więcej »
Dodano: 2017-07-19
Brak danych

Książki do czytania

 Książki do czytania

Zapraszamy do składania zamówień! Nowości, dodruki, zapowiedzi wszystko w jednym miejscu! Rabaty na książki do 40% więcej »
Dodano: 2017-07-19
Brak danych

Książki w języku angielskim

 Książki w języku angielskim

Pearson English Readers to seria lektur w języku angielskim, dostępna aż na siedmiu poziomach zaawansowania. Każda książka występuje z zestawie z CD MP3! więcej »
Dodano: 2017-07-18
Penguin ReadersCena: 21.9 zł

Lektury szkolne

 Lektury szkolne

Firma Greg słynie z taniej książki dla ucznia na każdym poziomie edukacji. Lektury posiadają opracowanie i problematykę utworu. Występują w twardej lub miękkiej okładce. Charakteryzują się przystępną ceną. Sprawiają że każda nawet najbardziej zawiła lektura staje się łatwa do zrozumienia. Wprowadza najmłodszych uczniów w świat przygody z edukacją. więcej »
Dodano: 2017-07-18
Greg

Kursy Językowe

 Kursy Językowe

Posiadamy w sprzedaży pełną ofertę kursów językowych wydawnictwa EDGARD. Książki, fiszki, kursy CD-ROM. Atrakcyjne rabaty do 30%. Języki: angielski, amerykański, arabski, chiński, chorwacki, czeski, duński, fiński, francuski, grecki, hebrajski, hindi, hiszpański, islandzki, japoński, koreański, litewski, łaciński, niderlandzki, niemiecki,norweski, perski, polski, portugalski, rosyjski, rumuński,słowacki,szwedzki, turecki, ukraiński, węgierski, włoski Aż 32 języki! więcej »
Dodano: 2017-07-17
Brak danych

Podręczniki do nauki języków obcych

 Podręczniki do nauki języków obcych

Posiadamy w sprzedaży pełną ofertę wydawnictw językowych. Wszystkie poziomy nauczania. Pearson, Oxford, PWN, Macmillan, Cambridge Tytuły dostępne w sprzedaży bezpośredniej jak również na zamówienie. Język niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, rosyjski więcej »
Dodano: 2017-07-14
Brak danych

Zapisane w wodzie. Paula Hawkins Paula Hawkins oprawa miękka

Zapisane w wodzie.  Paula Hawkins Paula Hawkins oprawa miękka

Autorka Dziewczyny z pociągu powraca z thrillerem, na który czeka cały świat! Ta powieść dojrzewała we mnie od dłuższego czasu. Jest coś nieodpartego w historiach, które sobie opowiadamy, w tym, jak świadomie lub nieświadomie można ukryć głosy i prawdy, zmyć wspomnienia i pogrążyć je w niepamięci. Paula Hawkins więcej »
Dodano: 2017-06-21
Świat KsiążkiCena: 36.9 zł

Oprawa:miękka
Wysokość:21 mm
Szerokość:1350 mm
Rok wydania:2017 rok
Wersja wydania:wydanie 1
Autor:Hawkins Paula
Tytuł oryginału:Into the water
Wydawnictwo:Świat Książki

Kapitałka introligatorska czerwona 516 250 mb

Kapitałka introligatorska czerwona 516 250 mb

Nasza kapitałka to produkt opracowany z myślą o nowoczesnym przemyśle introligatorskich. Kapitałka została wykonana z myślą o maszynach Kolbus BF oraz Muller MArtini Diamant.Produkt doskonale przykleja się do papieru krepowanego i nie sprawia problemu przy wyokrąglaniu. Nasza kapitałka introligatorska jest produkowana w ok 80 kolorach i wszystkie są dostępne w magazynach JDR Technik. Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń do nas po wzornik. więcej »
Dodano: 2017-05-15
JDR TECHNIKCena: 97.17 zł

Książki kulinarne i kucharskie

 Książki kulinarne i kucharskie

W naszem sklepie znajdą Pańśtwo książki kulinarne i kucharskie. Dzięki nim dowiesz się o wielu informacji o gotowaniu i przyrządzaniu zdrowych i smacznych posiłków. więcej »
Dodano: 2017-05-09
Brak danych

Łamigłówki Profesora Rozumka Wojciech Walendzik

 Łamigłówki Profesora Rozumka Wojciech Walendzik

Łamigłowki Pofesora Rozumka to jedna z serii książeczek o Profesorze Rozumku. Na 32 stronach każdej z publikacji znajdą Państwo szereg łamigłówek dla dzieci w wieku 6-9 lat więcej »
Dodano: 2017-03-06
NIKOCena: 4 zł

Łamigłówki zwierzęta z daleka i z bliska Małgorzata Goja

 Łamigłówki zwierzęta z daleka i z bliska  Małgorzata Goja

Zapraszam dziewczynki i chłopców do świata łamigłówek i zagadek. W tym świecie głównymi bohaterami są zwierzęta. W czasie rozwiązywania logicznych zagadek będziecie się świetnie bawić i jednocześnie uczyć. W książce znajdziecie nie tylko zagadki, łamigłówki, rebusy, krzyżówki, ale również zabawy słowne i matematyczne. Postarajcie się rozwiązać wszystkie zadania znajdujące się w książce. Będziecie coraz mądrzejszymi przedszkolakami oraz coraz lepszymi uczniami. Trening szarych komórek to najszybsza i najpewniejsza droga do sukcesu. więcej »
Dodano: 2017-03-06
NIKOCena: 4 zł

Łamigłówki dla mądrej główki. Gra pamięciowa GRATIS Anna Kowalczyk

 Łamigłówki dla mądrej główki. Gra pamięciowa GRATIS  Anna Kowalczyk

Książeczka "Łamigłówki dla mądrej główki" to zbiór zadań, których celem jest rozwijanie u dzieci 6-10 letnich podstawowych zakresów myślenia logicznego i matematycznego. Ćwiczenia zawarte w publikacji polegają na: porównywaniu przedmiotów, znajdowaniu brakujących elementów, tworzeniu nowch słów, liczeniu, rozwiązywaniu rebusów i krzyżówek. Dodatkową zachętą do ruszania "szarymi komórkami" przez nasze dziecko jest załączona gra, która w najlepszym z możliwych sposobów ćwiczy pamięć, spostrzegawczość i koncentrację dziecka, a przy tym jest świetną zabawą. Gra zawiera 40 kartoników z obrazkami, które należy dobrać w pary (20 par). Karty z obrazkami należy rozłożyć tak, aby obrazki były zakryte. Następnie każdy  z uczestników zabawy odkrywa po dwie karty starając się trafić na parę takich samych obrazków. Jeśli się to nie uda, odkłada karty w to samo mijesce, w jakim przed chwilą leżały. Jeśli para kart zostaje odgadnięta, karty się zbiera i odkłada na bok. Wygrywa ten, kto zbierze największą ilość kart. Powodzenia :) więcej »
Dodano: 2017-03-06
NIKOCena: 5.5 zł

Opowieści nie tylko do poduszki Anna Kowalczyk

 Opowieści nie tylko do poduszki Anna Kowalczyk

"Opowieści nie tylko do poduszki", to książka, z której dziecko nauczy się czytać we własnym sercu. To wyjątkowa "podróż przez życie", gdzie przyjęte przez znas wartości określają jak żyjemy i jaki jest nasz stosunek do innych ludzi. Tematy opowiadań zaczerpnięte są z codziennego życia, a każda opowieść przedstwia inną historię. Czytelnik zachwyci się nie tylko umiejętnie wplecioną fantastyką opowiadań, ale również z wielkim zainteresowaniem będzie śledził losy tych prawdziwych, zwykłych ludzkich bohaterów. Książka dostarcza wiele przykładów godnych naśladowania, w których króluje empatia, odpowiedzialność, tolerancja, wrażliwość, miłość, piękno, zrozumienie, poszanowanie praw ludzkich i dobro. A są to najpiekniejsze prezenty, jakimi możemy zostać obdarowni. Każda przedstawiona tuy opowieść to życiowy drogowskaz w procesie wychowania i edukacji. "Tolle et lege- bierz i czytaj". Przenieś się w świat wartości i zabierz jak największą część dla siebie... więcej »
Dodano: 2017-03-06
NIKOCena: 5.5 zł

Cyfry Cyferki Małgorzata Podleśna

 Cyfry Cyferki  Małgorzata Podleśna

Od najmłodszych lat dziecka, warto zatroszczyć się o jego edukację matematyczną. Książka pt. „Cyfry, cyferki, ucz się z nami – będziesz wielki!” – doskonale łączy zabawę z nauką, pomagając dziecku zrozumieć pojęcie liczby. Maluch rozpocznie naukę dodawania i odejmowania, przeliczania elementów i porównywania liczb. Poćwiczy również kaligrafię cyferek w kratkach oraz rysowanie i pisanie po śladzie. W zapamiętywaniu cyfr pomogą mu zabawne rysunki, a w rachowaniu – ciekawe zadania. Dzięki laminowanym stronom dziecko może wykonać każde zadanie wielokrotnie. Życzymy miłej nauki i zabawy. więcej »
Dodano: 2017-03-06
NIKOCena: 8.6 zł

Między nami zwierzątkami Małgorzata Podleśna

 Między nami zwierzątkami Małgorzata Podleśna

„Między nami zwierzątkami” to książeczka przeznaczona dla dzieci w wieku 3-4 lata. Zachęcamy w niej maluchy do rysowania po śladzie. Taka umiejętność będzie im bardzo przydatna - początkowo w przedszkolu, a później w szkole, kiedy będą musiały sprostać trudnej sztuce pisania. Rysowanie po śladzie to forma ćwiczeń bardzo atrakcyjna dla dzieci, zwłaszcza, że maluchy rysują po stronach laminowanych, używając do tego specjalnego pisaka. Dzięki temu, każde zadanie mogą wykonać wielokrotnie. Poza tym uczą się prawidłowego trzymania przyboru, doskonaląc jednocześnie sprawność ręki piszącej. Warto podkreślić, że rysunki zostały tak dobrane, by rozbudzać u dzieci zainteresowanie światem przyrody i wspierać ich procesy poznawcze. Mogą również posłużyć do ćwiczeń w mówieniu i bogaceniu słownictwa przedszkolaków. więcej »
Dodano: 2017-03-06
NIKOCena: 5.5 zł

Książki

Od tysiącleci książki są skarbnicą ludzkiej wiedzy i źródłem wspaniałej rozrywki. Dawniej samo ich wytwarzanie stanowiło rodzaj sztuki, przez co były zarezerwowane tylko dla najbogatszych. Na szczęście, dziś książki są łatwo dostępne dla każdego z nas, i to nie tylko w tradycyjnej formie, lecz także pod postacią np. audiobooków, a literatura piękna czy wspaniale wydane albumy stanowią również wspaniały pomysł na prezent.