Sposoby spędzania wolnego czasu

Jesteś tutaj: » Strona główna » Książki

Książki

Produkty od 1 do 20 z 12146

Książki romantyczne

Książki romantyczne, czyli literatura dla kobiet w księgarni internetowej selkar.pl to pozycje książek pisanych z pasją oraz pełnych gorących emocji. Jeżeli szukasz interesujących książek romantycznych, to znajdziesz je na https://selkar.pl/ksiazki-romans-literatura-kobieca więcej »
Dodano: 2019-04-02
Brak danych

Smoczygród

 Smoczygród

Książka opowiada o złym Księciu TYCJANIE, kuglarzu PALIMYSZY,odważnym JARO i jego córce JAŚMINIE ,oraz Smokach z PISGÓRY. więcej »
Dodano: 2011-05-05
książka

Nie przydeptuj małych skrzydeł

 Nie przydeptuj małych skrzydeł

To książka o naszej wrażliwości na małego człowieka. Dla rodziców - ale także dla wychowawców, dla opiekunów, dla pielęgniarek - dla wszystkich, którym powierzone zostało Dziecko. To książka o tym, jak je szanować. więcej »
Dodano: 2019-01-08
Studio ImpresoCena: 20 zł

Bracia Karamazow. Fiodor Dostojewski

 Bracia Karamazow. Fiodor Dostojewski

Братья Карамазовы Автор: Федор Достоевский Языки: Русский Издательство: Азбука, Азбука-Аттикус ISBN 978-5-389-06657-1; 2014 г. 832 стр. Формат 84x108/32 (130х200 мм) Твердый переплет Последний, самый объемный и один из наиболее известных романов Ф.М.Достоевского обращает читателя к вневременным нравственно-философским вопросам о грехе, воздаянии, сострадании и милосердии. Книга, которую сам писатель определил как "роман о богохульстве и опровержении его", явилась попыткой "решить вопрос о человеке", "разгадать тайну" человека, что, по Достоевскому, означало "решить вопрос о Боге". Сквозь призму истории провинциальной семьи Карамазовых автор повествует об извечной борьбе Божественного и дьявольского в человеческой душе. Один из самых глубоких в мировой литературе опытов отражения христианского сознания, БРАТЬЯ КАРАМАЗОВЫ стали в XX веке объектом парадоксальных философских и психоаналитических интерпретаций. więcej »
Dodano: 2018-07-24
AzbukaCena: 25 zł

Oprawa:twarda
Szerokość:130 mm
Grubość:200 mm
Rok wydania:2014 rok
Autor:Fiodor Dostojewski
Tytuł oryginału:Братья Карамазовы
Wydawnictwo:Azbuka

kolorowanki z naklejkami

Kolorowanki z naklejkami. Ciekawe i przyjemne ilustracje dla małych dzieci. Dodatkowo wielokolorowa kredka w zestawie. więcej »
Dodano: 2018-06-01
PRYZMAT

KSIĘGARNIA

POSIADAMY KSIĄŻKI DLA MALUSZKÓW , DZIECI PRZEDSZKOLNYCH ,DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH. RÓŻNA TEMATYKA JEST DOSTĘPNA. więcej »
Dodano: 2017-12-18
Brak danych

Podręczniki do nauki jazdy materiały szkoleniowe

W ofercie posiadamy szeroki wybór materiałów do nauki jazdy. W ofercie podręczniki dla kursantów i instruktorów. Testy na płytach CD. Podręczniki uzupełniające wiedzę. Materiały dla instruktorów, Wyposażenie samochodu, placu i sal wykładowych. Dostępne materiały można zobaczyć tu https://www.facebook.com/kriskozakowskislonik/ więcej »
Dodano: 2017-07-24
Liwona, Image

Wydaj książkę lub ebook

 Wydaj książkę lub ebook

Jedynym najszybszym, niestresującym i najpewniejszym sposobem na wydanie własnej książki jest wydanie jej za własne pieniądze. Wtedy nikt Ci nie mówi, że w tej chwili jest zastój na rynku czy wymyśla jakieś inne problemy, z powodu których nie można wydać Twojej książki. Zapraszamy do nawiązania współpracy z Wydawnictwem Witanet. więcej »
Dodano: 2017-07-23
Wydawnictwo Witanet

Oprawa:miękka
Rok wydania:2017 rok

Edukacja Wczesnoszkolna

 Edukacja Wczesnoszkolna

Priorytetem naszej księgarni jest edukacja wczesnoszkolna. Zachęcamy do zapoznania się z odpowiednimi materiałami, które przed rozpoczęciem nauki w szkole rozwijają spostrzegawczość, logiczne myślenie, sprawność grafomotoryczną ręki, poznawanie liter.Naukę czytania proponujemy metodą sylabową - są do tego odpowiednie elementarze. więcej »
Dodano: 2017-07-19
Brak danych

Książki do czytania

 Książki do czytania

Zapraszamy do składania zamówień! Nowości, dodruki, zapowiedzi wszystko w jednym miejscu! Rabaty na książki do 40% więcej »
Dodano: 2017-07-19
Brak danych

Książki w języku angielskim

 Książki w języku angielskim

Pearson English Readers to seria lektur w języku angielskim, dostępna aż na siedmiu poziomach zaawansowania. Każda książka występuje z zestawie z CD MP3! więcej »
Dodano: 2017-07-18
Penguin ReadersCena: 21.9 zł

Lektury szkolne

 Lektury szkolne

Firma Greg słynie z taniej książki dla ucznia na każdym poziomie edukacji. Lektury posiadają opracowanie i problematykę utworu. Występują w twardej lub miękkiej okładce. Charakteryzują się przystępną ceną. Sprawiają że każda nawet najbardziej zawiła lektura staje się łatwa do zrozumienia. Wprowadza najmłodszych uczniów w świat przygody z edukacją. więcej »
Dodano: 2017-07-18
Greg

Kursy Językowe

 Kursy Językowe

Posiadamy w sprzedaży pełną ofertę kursów językowych wydawnictwa EDGARD. Książki, fiszki, kursy CD-ROM. Atrakcyjne rabaty do 30%. Języki: angielski, amerykański, arabski, chiński, chorwacki, czeski, duński, fiński, francuski, grecki, hebrajski, hindi, hiszpański, islandzki, japoński, koreański, litewski, łaciński, niderlandzki, niemiecki,norweski, perski, polski, portugalski, rosyjski, rumuński,słowacki,szwedzki, turecki, ukraiński, węgierski, włoski Aż 32 języki! więcej »
Dodano: 2017-07-17
Brak danych

Podręczniki do nauki języków obcych

 Podręczniki do nauki języków obcych

Posiadamy w sprzedaży pełną ofertę wydawnictw językowych. Wszystkie poziomy nauczania. Pearson, Oxford, PWN, Macmillan, Cambridge Tytuły dostępne w sprzedaży bezpośredniej jak również na zamówienie. Język niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, rosyjski więcej »
Dodano: 2017-07-14
Brak danych

Zapisane w wodzie. Paula Hawkins Paula Hawkins oprawa miękka

Zapisane w wodzie.  Paula Hawkins Paula Hawkins oprawa miękka

Autorka Dziewczyny z pociągu powraca z thrillerem, na który czeka cały świat! Ta powieść dojrzewała we mnie od dłuższego czasu. Jest coś nieodpartego w historiach, które sobie opowiadamy, w tym, jak świadomie lub nieświadomie można ukryć głosy i prawdy, zmyć wspomnienia i pogrążyć je w niepamięci. Paula Hawkins więcej »
Dodano: 2017-06-21
Świat KsiążkiCena: 36.9 zł

Oprawa:miękka
Wysokość:21 mm
Szerokość:1350 mm
Rok wydania:2017 rok
Wersja wydania:wydanie 1
Autor:Hawkins Paula
Tytuł oryginału:Into the water
Wydawnictwo:Świat Książki

Kapitałka introligatorska czerwona 516 250 mb

Kapitałka introligatorska czerwona 516 250 mb

Nasza kapitałka to produkt opracowany z myślą o nowoczesnym przemyśle introligatorskich. Kapitałka została wykonana z myślą o maszynach Kolbus BF oraz Muller MArtini Diamant.Produkt doskonale przykleja się do papieru krepowanego i nie sprawia problemu przy wyokrąglaniu. Nasza kapitałka introligatorska jest produkowana w ok 80 kolorach i wszystkie są dostępne w magazynach JDR Technik. Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń do nas po wzornik. więcej »
Dodano: 2017-05-15
JDR TECHNIKCena: 97.17 zł

Książki kulinarne i kucharskie

 Książki kulinarne i kucharskie

W naszem sklepie znajdą Pańśtwo książki kulinarne i kucharskie. Dzięki nim dowiesz się o wielu informacji o gotowaniu i przyrządzaniu zdrowych i smacznych posiłków. więcej »
Dodano: 2017-05-09
Brak danych

Łamigłówki Profesora Rozumka Wojciech Walendzik

 Łamigłówki Profesora Rozumka Wojciech Walendzik

Łamigłowki Pofesora Rozumka to jedna z serii książeczek o Profesorze Rozumku. Na 32 stronach każdej z publikacji znajdą Państwo szereg łamigłówek dla dzieci w wieku 6-9 lat więcej »
Dodano: 2017-03-06
NIKOCena: 4 zł

Łamigłówki zwierzęta z daleka i z bliska Małgorzata Goja

 Łamigłówki zwierzęta z daleka i z bliska  Małgorzata Goja

Zapraszam dziewczynki i chłopców do świata łamigłówek i zagadek. W tym świecie głównymi bohaterami są zwierzęta. W czasie rozwiązywania logicznych zagadek będziecie się świetnie bawić i jednocześnie uczyć. W książce znajdziecie nie tylko zagadki, łamigłówki, rebusy, krzyżówki, ale również zabawy słowne i matematyczne. Postarajcie się rozwiązać wszystkie zadania znajdujące się w książce. Będziecie coraz mądrzejszymi przedszkolakami oraz coraz lepszymi uczniami. Trening szarych komórek to najszybsza i najpewniejsza droga do sukcesu. więcej »
Dodano: 2017-03-06
NIKOCena: 4 zł

Łamigłówki dla mądrej główki. Gra pamięciowa GRATIS Anna Kowalczyk

 Łamigłówki dla mądrej główki. Gra pamięciowa GRATIS  Anna Kowalczyk

Książeczka "Łamigłówki dla mądrej główki" to zbiór zadań, których celem jest rozwijanie u dzieci 6-10 letnich podstawowych zakresów myślenia logicznego i matematycznego. Ćwiczenia zawarte w publikacji polegają na: porównywaniu przedmiotów, znajdowaniu brakujących elementów, tworzeniu nowch słów, liczeniu, rozwiązywaniu rebusów i krzyżówek. Dodatkową zachętą do ruszania "szarymi komórkami" przez nasze dziecko jest załączona gra, która w najlepszym z możliwych sposobów ćwiczy pamięć, spostrzegawczość i koncentrację dziecka, a przy tym jest świetną zabawą. Gra zawiera 40 kartoników z obrazkami, które należy dobrać w pary (20 par). Karty z obrazkami należy rozłożyć tak, aby obrazki były zakryte. Następnie każdy  z uczestników zabawy odkrywa po dwie karty starając się trafić na parę takich samych obrazków. Jeśli się to nie uda, odkłada karty w to samo mijesce, w jakim przed chwilą leżały. Jeśli para kart zostaje odgadnięta, karty się zbiera i odkłada na bok. Wygrywa ten, kto zbierze największą ilość kart. Powodzenia :) więcej »
Dodano: 2017-03-06
NIKOCena: 5.5 zł

Książki

Od tysiącleci książki są skarbnicą ludzkiej wiedzy i źródłem wspaniałej rozrywki. Dawniej samo ich wytwarzanie stanowiło rodzaj sztuki, przez co były zarezerwowane tylko dla najbogatszych. Na szczęście, dziś książki są łatwo dostępne dla każdego z nas, i to nie tylko w tradycyjnej formie, lecz także pod postacią np. audiobooków, a literatura piękna czy wspaniale wydane albumy stanowią również wspaniały pomysł na prezent.