Sposoby spędzania wolnego czasu

Jesteś tutaj: » Strona główna » Obrazy

Obrazy

Produkty od 1 do 20 z 124

Ikona Ikony ICON Tempera

 Ikona Ikony ICON Tempera

Ikony współczesne pisane jedną z najstarszych znanych technik malarskich TEMPERA jajeczna. Prace są wykonywane przez profesjonalnych ikonografów polskich jak i rosyjskich. Są to prace najwyższej jakości. więcej »
Dodano: 2017-01-25
Ikona

Obraz

 Obraz

Ostatnie sztuki wyjątkowych obrazów, różna tematyka, różnorodność ram i rozmiarów. Ceny rewelacyjnie niskie więcej »
Dodano: 2016-10-04
Brak danych

Reprodukcje obrazów wielkich mistrzów

 Reprodukcje obrazów wielkich mistrzów

Pracovnia wykonuje reprodukcje światowej sławy dzieł sztuki w technice olejnej. Naszą ofertę stworzyliśmy z myślą o tych wszystkich, którzy kochają sztukę. W ofercie posiadamy obrazy takich artystów jak: Alma-Tadema, Cezanne, Goya, Malczewski, Picasso, Everett Millais, Dali, Kandinsky, Manet, Raphael, Bosch, Degas, Klimt, Matejko, Renoir, Bouguereau, Delacroix, Łempicka, Modigliani, Sisley, Canaletto, Gauguin, Leonardo da Vinci, Monet, Vincent van Gogh. Możemy stworzyć reprodukcje każdego obrazu wedle życzenia. Potrzebujemy wtedy dobrą fotografie obrazu i/lub tytuł oraz imię autora tejże pracy. Jeśli jest to mniej sławny artysta potrzebujemy zebrać informacje na temat jego techniki pracy. Nie wykonujemy jednakże reprodukcji obrazów powstałych po roku 1950. więcej »
Dodano: 2016-08-03
Brak danych

Malarstwo impresjonistyczne

 Malarstwo impresjonistyczne

Jednym z kręgów mojej działalności jest malarstwo impresjonistyczne otaczającej przyrody. Wykonuję szkice ołówkiem, akwarelowe wprawki, martwą naturę oraz akrylowe płótna pejzażowe. Oferowane przeze mnie malarstwo impresjonistyczne obejmuje obrazy urokliwych miejsc, zarówno tych polskich, jak i poznanych podczas podróży po Europie. Zapraszam do współpracy z moją pracownią! więcej »
Dodano: 2016-06-01
Brak danych

Relief alabastrowy

 Relief alabastrowy

W ofercie posiadamy reliefy alabastrowe, które będą stylową ozdobą w salonie, jadalni czy też sypialni. więcej »
Dodano: 2016-05-16
Brak danych

Obrazy malarstwo flamandzkie

 Obrazy malarstwo flamandzkie

Firma Anvers International zajmuje się importem malarstwa flamandzkiego. Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby, w celu zapoznania się z oferowanymi produktami. więcej »
Dodano: 2016-05-16
Brak danych

farby akrylowe olejne akwarele

 farby akrylowe olejne akwarele

oferujemy szeroki wybór farb akrylowych, olejnych, akwarelowych i do szkła. Kolorowe kartony barwione w masie, pędzle szczecinowe i syntetyczne, bibuły, krepiny, papiery do scrapbookingu, media do decoupage, mnówstwo serwetek na sztuki, akcesoria do qullingu, artykuły biurowe, wyroby drewniane do ozdabiania, sztalugi i wiele wiele innych produktów. więcej »
Dodano: 2016-04-19
renesans

Ręcznie malowany obraz EVITA 11

 Ręcznie malowany obraz EVITA 11

Ręcznie malowany obraz olejny Evita 11, który przedstawia grającą kobietę na skrzypcach. W tle przeważają kolory szarości, beżu oraz brązu. Obraz na ścianę, gotowy do zawieszenia dzięki naciągniętego na ramę płótna. Obraz będzie ładnym wypełnieniem pustych przestrzeni wnętrza Państwa mieszkania, pomysłem na prezent dla nowo wprowadzających się, lub bliskich osób. Istnieje możliwość ładnego zapakowania obrazu w formię prezentu. Obraz będzie owinięty ozdobną folią z dodatkiem ładnej kokardki, dokładnie włożony do kartonu przewozowego. -Drewniana rama. -bardzo dobrej jakości płótno. -malowany farbami olejnymi. -bardzo dobrze zapakowana przesyłka. -możliwość zwrotu towaru. Gwarantujemy jakość i zadowolenie klienta! więcej »
Dodano: 2016-04-18
EUROFIRANYCena: 150 zł

Tytuł:Evita 11
Technika wykonania:płótno
Rok wykonania:2016 rok
Wysokość:60 cm
Szerokość:90 cm

Obrazki na szkle

 Obrazki na szkle

Wykonujemy obrazki na szkle metodą piaskowania według projektu i preferencji klienta. Oferujemy obrazki na szkle na różnego rodzaju okazje m.in.: dzień matki, ojca, imieniny, urodziny, rocznice, czy po prostu jako zwykły podarunek. Każda okazja jest dobra, by obdarować najbliższych oryginalnym, pomysłowym prezentem. Specjalizujemy się w grafice wektorowej, w której obraz rysowany jest za pomocą prostych lub łuków. Obrazki na szkle wykonujemy w dowolnych rozmiarach, a motywy zależą od inwencji osoby zamawiającej. Przed realizacją każdy projekt wysyłamy klientowi do akceptacji. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze obrazki na szkle były staranne i na najwyższym poziomie. Wystarczy do nas napisać, wysłać zdjęcie, czego Państwo oczekują, a my na pewno się odezwiemy. więcej »
Dodano: 2016-02-29
Brak danych

Zabytkowe działa sztuki

 Zabytkowe działa sztuki

Zabytkowe działa sztuki dostępne w naszym antykwariacie oferujemy w atrakcyjnych cenach, posiadamy wiele cennych dział sztuki, które czekają na nowych właścicieli. więcej »
Dodano: 2016-02-23
Brak danych

złoto płatkowe

Przedmiotem naszej działalności jest dystrybucja wysokiej jakości materiałów pozłotniczych i artykułów konserwatorskich pochodzących od renomowanych producentów z Europy Zachodniej i Południowej. Świadczymy najwyższej jakości usługi dla firm pozłotniczych i konserwatorskich, a także muzeów, instytucji państwowych i kościelnych, których specjalnością jest renowacja zabytków. Oferta naszej firmy obejmuje profesjonalne artykuły konserwatorskie i materiały pozłotnicze. Poniżej mogą Państwo zapoznać się ze szczegółowym opisem naszych produktów. Są wśród nich bejce, farby i pigmenty do barwienia i malowania powierzchni, pędzle artystyczne, kleje i kredy pozłotnicze, mixtiony, pulmenty, szelaki, werniksy i rozpuszczalniki. Przede wszystkim jednak zaopatrujemy naszych Klientów w różne rodzaje srebra i złota płatkowego – m.in. do wykorzystania w zdobnictwie, gastronomii i kosmetyce. Zapewniamy bogaty wybór klejów pozłotniczych: kostnych, króliczych, rybnych i skórnych. W naszej ofercie znajdą Państwo również mixtiony akrylowe i olejne, miki w pudrze, olify oraz szelaki. Dodatkowo zajmujemy się sprzedażą narzędzi, w tym pędzli artystycznych, szczecinowych oraz syntetycznych. więcej »
Dodano: 2016-02-09
Brak danych

3 grafiki tworzące cykl pt."Łódź w grafice"

 3 grafiki tworzące cykl pt."Łódź w grafice"

3 grafiki tworzące cykl pt."Łódź w grafice" wykonane przez Andrzeja Masianisa absolwenta Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu. Format grafik - A4 ,technika- serigrafia(prace sygnowane), dobrej jakości papier w kolorze"ecry" .Dodatkowo grafika prezentujace Warszawę. Grafika nr.1 Kościół Zesłania Ducha Świętego 2. ul.Piotrkowska 3.Pałac Izraela Poznańskiego KOSZT WYSYŁKI 8 zł. cena dotyczy wszystkich grafik więcej o moich pracach na stronie - www.kopie.republika.pl tel.56 6604709 tel.501940816 mail-masiani@kki.pl ,prace można odebrać również osobiście, osobom zainteresowanym mogę przesłać skany w większej rozdzielczości więcej »
Dodano: 2015-10-29
Andrzej MasianisCena: 49 zł

Autor:Andrzej Masianis

Foto-obraz z Twoim zdjęciem

 Foto-obraz z Twoim zdjęciem

Idealny pomysł na prezent dla każdej osoby bez względu na wiek. Foto-obraz ze Twoim zdjęciem do złudzenia będzie przypominał profesjonalne dzieło malarskie. Zdjęcie drukujemy na doskonałej jakości płótnie CANVAS o strukturze odzwierciedlającej płótno malarskie. Płotno posiada naturalną biel i splot, charakteryzuje się wysoką trwałością i odpornością na światło. więcej »
Dodano: 2015-10-14
eprezenty.plCena: 74 zł

Obrazy ręcznie malowane

 Obrazy ręcznie malowane

EB STUDIO oferuje obrazy akrylowe i olejne o szerokiej tematyce: abstrakcja, akt, a także krajobraz, marynistyka, jak i kwiat, człowiek, zwierze oraz martwa natura. więcej »
Dodano: 2014-03-04
Brak danych

surrealizm w sztuce

 surrealizm w sztuce

OBRAZ WYKONANY W TECHNICE OLEJNEJ LUB AKRYLOWEJ NA PŁÓTNIE MOŻLIWOŚĆ WYBORU DOWOLNEJ TEMATYKI , OBRAZ MOŻE BYĆ INSPIROWANY WCZEŚNIEJ WYKONANYMI PRACAMI LUB PODEJMOWAĆ NOWY TEMAT MOŻLIWOŚĆ WYBORU DOWOLNEGO FORMATU PŁÓTNA praca wykonywana przez Andrzeja Masianisa absolwenta Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu. więcej o moich pracach – www.masianis.pl Przedmiotem licytacji jest wykonanie obrazu autorskiego w formacie 50/60 cm przed licytacja proszę o kontakt , czas realizacji od 4 do 6 tygodni , tel.56 6604709 tel.501940816 ,obraz można odebrać również osobiście (przesyłka jest dobrze zabezpieczona, priorytet-polecony) Obraz jest pokryty werniksem zabezpieczającym, do przesyłki dołączam na życzenie nabywcy dwa wybrane cykle moich grafik prezentowanych na allegro więcej »
Dodano: 2015-08-03
www.masianis.plCena: 950 zł

Autor:Andrzej Masianis

"Mistrz " rysunek

 "Mistrz " rysunek

"Mistrz " rysunek z cyklu masoneria wykonany przez Andrzeja Masianisa absolwenta Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu.Rysunek nawiązuje do symboliki wolnomularskiej. Format obrazu A3 więcej - www.masianis.pl , rysunek wykonany na dobrej jakosci papierze, czarny i biały tusz , kontakt - 56 6604709 tel 501940816 , koszt wysyłki 9zł (przesyłka jest dobrze zabezpieczona) w Toruniu rysunek można odebrac osobiście osobom zainteresowanym mogę przesłac zdjęcia w większej rozdzielczości , do przesyłki dołączam 3 cykle moich grafik Ars Regia więcej »
Dodano: 2015-08-03
Brak danychCena: 490 zł

Autor:Andrzej Masianis
Tytuł:Mistrzrysunek

Plakat, poster, grafika, kolaż, ilustracja, plakaty, obraz,

 Plakat, poster, grafika, kolaż, ilustracja, plakaty, obraz,

Druk artystyczny, plakat dekoracyjny - Żyrafa i guma balonowa Żyrafa i guma balonowa: - Grafika wydrukowana na starych stronach słownika angielskiego. Są to słowniki (około 30-sto letni) przeznaczone do recyklingu. Dzięki barwnym grafikom i pomysłowości artystów kartki ze słownika zyskują nowe/drugie życie. - Strony książek, na których zostały wydrukowane grafiki mają złoty ciepły odcień (vintage). - Wymiary: 20,5 x 27,5 cm - Nasze plakaty z oryginalnymi ilustracjami nadają wnętrzu inspirującego charakteru. - Idealna dekoracja dla każdego, kto ceni sobie nowoczesny design (połączony ze stylem vintage) i oryginalność. - Świetny pomysł na wyjątkowy prezent. Kupując kilka plakatów za przesyłkę płacisz tylko raz. Zapraszamy do zakupów więcej »
Dodano: 2015-07-17
Brak danychCena: 57 zł

PORTRETY rysunkowe na zamówienie

 PORTRETY rysunkowe na zamówienie

PORTRETY rysunkowe na zamówienie prace wykonywane ołówkiem lub piórkiem na papierze prace wykonywane przez Andrzeja Masianisa absolwenta Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu. więcej o moich pracach na stronie "o mnie" - http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=132331 moja strona - www.kopie.republika.pl Przedmiotem licytacji jest dowolnie wybrany wzór zdjęcia do narysowania w formacie A4 cm, przed licytacja proszę o kontakt , czas realizacji około 7/14 dni ,UŻYWAM WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁÓW tel.56 6604709 tel.501940816 ,rysunek można odebrać również osobiście w Toruniu, więcej »
Dodano: 2015-05-18
Andrzej MasianisCena: 99 zł

Autor:Andrzej Masianis
Wysokość:30 cm
Szerokość:21 cm

Kopia obrazu Salwadora Dali "Trwałość pamięci "

 Kopia obrazu Salwadora Dali "Trwałość pamięci "

Kopia obrazu Salwadora Dali "Trwałość pamięci "wykonana przez Andrzeja Masianisa absolwenta Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu. Format obrazu 70/50 cm ,technika- olej na płótnie . więcej o moich pracach i link do mojej strony www na stronie "o mnie" - http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=132331 , tel.56 6604709 tel.501940816 ,obraz można odebrać również osobiście koszt wysyłki 20zł (przesyłka jest dobrze zabezpieczona) Obraz jest pokryty werniksem zabezpieczającym,do przesyłki dołączam na życzenie nabywcy dwa wybrane cykle moich grafik prezentowanych na allegro. osobom zainteresowanym mogę przesłąc zdjecia w większej rozdzielczości moja strona - www.kopie.republika.pl więcej »
Dodano: 2015-05-18
Kopia obrazu Salwadora Dali "Trwałość pamięci "Cena: 950 zł

Autor:Andrzej Masianis
Wysokość:50 cm
Szerokość:70 cm

Kopia obrazu Michaela Parkesa "Elf, tygrys i skrzat"

 Kopia obrazu Michaela Parkesa "Elf, tygrys i skrzat"

Kopia obrazu Michaela Parkesa "Elf, tygrys i skrzat" obraz wykonany przez Andrzeja Masianisa absolwenta Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu. Format obrazu 80/60 cm ,technika- olej na płótnie . więcej o moich pracach-www.kopie.republika.pl tel.56 6604709 tel.501940816 ,obraz można odebrać również osobiście koszt wysyłki 20zł (przesyłka jest dobrze zabezpieczona) Obraz jest pokryty werniksem zabezpieczającym,do przesyłki dołączam na życzenie nabywcy dwa wybrane cykle moich grafik prezentowanych na allegro. Używam dobrej jakości materiałów. osobom zainteresowanym mogę przesłać zdjęcia w większej rozdzielczości więcej »
Dodano: 2015-04-15
Andrzej MasianisCena: 950 zł

Autor:Andrzej Masianis
Tytuł:Kopia obrazu Michaela Parkesa "Elf
tygrys i skrzat"
Technika wykonania:olej na płotnie
Wysokość:50 cm
Szerokość:70 cm

Obrazy

Malarstwo jest jedną z najbardziej interesujących dziedzin sztuki. Przez tysiąclecia powstawało wiele wybitnych dzieł największych mistrzów, które możemy dziś podziwiać na licznych wystawach muzealnych, a w galeriach sztuki zetkniemy się z najnowszymi pracami współczesnych malarzy. Od wieków obrazy stanowiły też jedną z ulubionych dekoracji mieszkań, a także pomieszczeń biurowych.