Sposoby spędzania wolnego czasu

Jesteś tutaj: » Strona główna » Bilety na koncerty

Bilety na koncerty

Najlepsze koncerty w Polsce

 Najlepsze koncerty w Polsce

Edyta Górnia, Ewa Farna, IRA, COMA, Krzysztof Krawczyk, Czerwone Gitary, Dżem, Bednarek, HEY, Justyna Steczkowska i wiele wiele innych więcej »
Dodano: 2015-09-21
Brak danych

Gatunek muzyczny:pop

Bilety na twoje ulubione wydarzenie

 Bilety na twoje ulubione wydarzenie

Nasze portale to biletynakabaerty.pl i biletyna.pl W naszej ofercie znajdziecie Państwo bilety na wszytskie wydarzenia Kabaretowe w Polsce oraz na spektakle, koncerty, festiwale, opery i wydarzenia dla dzieci! Sprzedaż biletów zajmujemy się już od 10 lat. Nieustannie się rozwijamy poszerzając naszą ofertę zarówno dla Klientów, jak również dla Organizatorów. Zadowolenie Klientów to dla nas najwyższy priorytet, dlatego każdego klienta traktujemy indywidualnie i profesjonalnie. Zdobyte doświadczenie na polu organizacji imprez masowych i telewizyjnych pozwoliło nam zrozumieć lepiej potrzeby Organizatorów i zaowocowało stworzeniem nowoczesnych rozwiązań technicznych które ułatwiają organizację nawet największych wydarzeń. Pracujemy w oparciu o autorski system sprzedaży biletów on-line. Firma GnP sp. z.o.o jest w 100% finansowana z polskiego kapitału. Zapraszamy do kontaktu - nasz obsługa i zaangażowanie sprawią, że kupowanie biletów nigdy nie było takie proste ! więcej »
Dodano: 2015-09-21
Brak danych

Wykonawca:Polski i zagraniczny

Bilety na twoje ulubione wydarzenie

 Bilety na twoje ulubione wydarzenie

Nasze portale to biletynakabaerty.pl i biletyna.pl Sprzedaż biletów zajmujemy się już od 10 lat. Nieustannie się rozwijamy poszerzając naszą ofertę zarówno dla Klientów, jak również dla Organizatorów. Zadowolenie Klientów to dla nas najwyższy priorytet, dlatego każdego klienta traktujemy indywidualnie i profesjonalnie. Zdobyte doświadczenie na polu organizacji imprez masowych i telewizyjnych pozwoliło nam zrozumieć lepiej potrzeby Organizatorów i zaowocowało stworzeniem nowoczesnych rozwiązań technicznych które ułatwiają organizację nawet największych wydarzeń. Pracujemy w oparciu o autorski system sprzedaży biletów on-line. Firma GnP sp. z.o.o jest w 100% finansowana z polskiego kapitału. Zapraszamy do kontaktu - nasz obsługa i zaangażowanie sprawią, że kupowanie biletów nigdy nie było takie proste ! więcej »
Dodano: 2015-09-03
Brak danych

Wykonawca:Polski i zagraniczny