Sposoby spędzania wolnego czasu

Jesteś tutaj: » Strona główna » Gry

Gry

Produkty od 81 do 91 z 91

Karty do gry Piatnik 6666

 Karty do gry Piatnik 6666

Jedna talia składa się z 55 kart 58 x 89 mm i gramaturze 310. Gratka dla koneserów. W komplecie 2 talie w eleganckim pudełku z charakterystyczną Piatnikowską poduszeczką. Na rewersach i figurach postacie z gry ''Wiedźmin 2: Zabójcy Królów''. więcej »
Dodano: 2012-03-30
PIATNIKCena: 54 zł

Osadnicy z Catanu (nowa edycja)

 Osadnicy z Catanu (nowa edycja)

Osadnicy z Catanu to niezwykle popularna gra rodzinna z elementami gry ekonomicznej. Gracze wcielają się w rolę osadników, którzych zadaniem jest zasiedlenie niedawno odkrytej wyspy Catan. Każdy gracz rozbudowuje swoje osady, miasta, drogi, wydobywa surowce, handluje nimi z innymi graczami - robi wszystko by zdobyć 10 punktów przed innymi graczami! więcej »
Dodano: 2012-01-30
GalaktaCena: 98.9 zł

Z JEZUSEM PRZEZ ŻYCIE

 Z JEZUSEM PRZEZ ŻYCIE

QUIZ BIBLIJNY- NOWY TESTAMENT. "Z Jezusem przez życie" to planszówka na zasadach quizu. W zestawie jest plansza i 95 kartoników z pytaniami i odpowiedziami. Na każde pytanie z zakresu Nowego Testamentu są 4 odpowiedzi. gracz musi wskazać tylko jedną prawidłową. Sprawdź, czy wiesz: kim byli pierwsi uczniowie Jezusa, co wydarzyło się podczas chrztu Jezusa w Jordanie, co powiedział setnik Jezusowi, gdy Ten chciał iść uzdrowić jego sługę Gra może być także doskonałą powtórką wiadomości z lekcji. Wiek: od 7 lat Ilość graczy: 2-6 więcej »
Dodano: 2011-11-04
Ceff PressCena: 30 zł

Warhammer: Inwazja Zestaw Podstawowy

 Warhammer: Inwazja Zestaw Podstawowy

Szybko rozbudowuj swoją armię, rozwijaj królestwo i dokonuj spustoszeń w szeregach swojego wroga. Niebezpieczne misje, przebiegłe intrygi i brutalna siła – to wszystko znajdziesz w Starym Świecie. Każda rasa może wiele zyskać, a ich władcze aspiracje zostaną zaspokojone wraz z opanowaniem wszystkich ziem. Nawet ich skrawek nie zostanie tutaj oddany bez walki. To jest właśnie Warhammer: Inwazja! Gra karciana Warhammer: Inwazja to gra dla dwóch osób, pełna zażartych zmagań, sprytnego zarządzania królestwami i epickich wypraw. Gracze muszą rozsądnie zarządzać zasobami, przeznaczając je na rozbudowę swojego królestwa, wypełnianie misji i atakowanie stolicy wroga. więcej »
Dodano: 2011-10-18
GalaktaCena: 109.9 zł

Organizujemy turnieje - PC / PS3 / x box 360

 Organizujemy turnieje - PC / PS3 / x box 360

Zajmujemy się organizowaniem turniejów na PC / PS3 / xbox 360 Turnieje CS / League of Legends / Heroes of Newerth i wiele innych. Turnieje na konsolach np Fight Night i wiele innych. więcej »
Dodano: 2011-10-01
Brak danych

sprzedaż / wymiana / skup gier PC / xBox 360 / PS3

 sprzedaż / wymiana / skup gier PC / xBox 360 / PS3

Prowadzimy sprzedaż, skup i wymianę gier zarówno nowych jak i używanych na PC/PS3/xbox 360. Atrakcyjne ceny - z możliwością negocjacji. W ofercie posiadamy zarówno najnowsze pozycje jak i te starsze Przykładowo: FIFA 2012 Battlefield 2 Call of Duty: Modern Warfare 2 Tekken 6 Mortal Kombat I wiele wiele innych. więcej »
Dodano: 2011-10-01
Brak danych

Talisman: Magia i Miecz

 Talisman: Magia i Miecz

Wyprawa do krainy smoków i magii! Wyrusz na na niebezpieczną wyprawę po największy skarb, legendarną Koronę Władzy i przeżyj mnóstwo przygód. Wciel się w wojownika, kapłana, czarnoksiężnika lub dowolnego innego z pozostałych jedenastu bohaterów władających magią lub mieczem. W konkursie Gra Roku 2009 gra znalazła się w pierwszej piątce! więcej »
Dodano: 2011-09-05
GalaktaCena: 159 zł

Warhammer: Inwazja Zestaw Podstawowy

 Warhammer: Inwazja Zestaw Podstawowy

Świat Warhammera to świat starożytnych waśni i zażartych wojen pomiędzy siłami Zniszczenia i Porządku. Wrogowie i sprzymierzeńcy spotkają się na polu bitwy, ale czy zdołają położyć kres konfliktom i żyć w blasku wojennej chwały? Gra karciana Warhammer: Inwazja to gra dla dwóch osób, pełna dzikich potyczek, umiejętnego zarządzania królestwami i epickich wypraw. Gracze muszą rozsądnie zarządzać zasobami, rozbudowywać swoją stolicę i wypełniać misje, by zapewnić sobie zwycięstwo. więcej »
Dodano: 2011-06-21
GalaktaCena: 119.9 zł

konsola Wii

 konsola Wii

Generalnie nowy typ zabawki na rynku- coś ciekawego dla znudzonych wszytskim dzieci. Zapraszam do CHINA-TOWN.pl - znajdziesz tam sporo różnych elektronicznych cudeniek. więcej »
Dodano: 2011-05-17
Brak danychCena: 880 zł

The Island of Blood

 The Island of Blood

Zawartość zestawu: High Elves: 10 x Lothern Sea Guard 10 x swordmaster of Hoeth 1 x Mage 1 x High Elf Prince on Griffon 5 x Ellyrian Reaver Skaven: 2 x Ratogre wraz ze Skaven Master Moulder 1 x Poisoned Wind Mortar Team 1 x Warlord 1x Warlock Engineer 1x Skaven Warpfire Thrower 40 x Skaven Clanrats 1 Mini podręcznik z zasadami do WFB 8 Edycji Podręcznik ze scenariuszami Miarki, kostki i wzorniki Wersja angielska. więcej »
Dodano: 2011-03-30
Games WorkshopCena: 245 zł

Warhammer 40.000 Inwazja na czarną grań

 Warhammer 40.000 Inwazja na czarną grań

Zestaw startowy do systemu Warhammer 40.000 Cena Promocyjna! Idealny zestaw dla każdego, kto chce rozpocząć swoją przygodę z Warhammerem 40.000. Zestaw zawiera kompletny podręcznik z zasadami do W40k w wersji mini w miękkiej okładce oraz poradnik jak rozpocząć grę. Poza tym w skład zestawu wchodzą niesamowite figurki (zaprojektowane specjalnie do tego zestawu!). Wystarczy tylko umieścić je na podstawce i pomalować i już można rozpocząć fascynującą grę. więcej »
Dodano: 2011-03-29
Games WorkshopCena: 239.9 zł

Gry

Od tysiącleci ludzie szukali źródeł rozrywki, ciekawie wypełniającej im wolne chwile i pozwalającej na wspólną zabawę. Tak powstawały liczne gry, często służące także rozwijaniu różnorodnych umiejętności graczy. Do czasu wynalezienia automatów do gry, konsol i oczywiście komputerów, największą popularnością cieszyły się gry planszowe i karciane. Dziś mamy do wyboru wiele rodzajów gier, m.in. gry edukacyjne, przygodowe, strategiczne, zręcznościowe, symulatory, czy gry RPG.