Sposoby spędzania wolnego czasu

Jesteś tutaj: » Strona główna » Rzeźby

Rzeźby

Produkty od 21 do 27 z 27

snycerka Olsz

snycerka Olsz

Grzegorz Michałek - Rzeźba w kamieniu i drewnie Firma JanosikArt Grzegorz Michałek posiada certyfikat "Górolsko Swoboda-produkt regionalny" więcej »
Dodano: 2012-03-07
rzeźba w drewnie

rękodzieło Bieszczady

 rękodzieło Bieszczady

Świecznik "W smugach atramentu" o niepowtarzalnym kształcie i kolorze. W długie zimowe wieczory wprowadzi ciepły płomień do Twojego wnętrza. Wykonany ręcznie z ziarnistego szamotu. Wypalany dwukrotnie - na biskwit do temp. 900C, a następnie szkliwiony i wypalany metodą raku w temp. 1000C. Utrzymany w kolorystyce atramentowego kobaltu wplątanego w popielaty beż. Wysokość świecznika - ok. 30 cm. więcej »
Dodano: 2012-02-24
Brak danych

galanteria z kamienia

Wszystkie zamówienia realizowane są jak najszybciej. Wykonujemy wazony, kielichy i inne rzeczy z kamienia. więcej »
Dodano: 2012-02-13
Brak danych

Rzeźby 47cm, 37 cm

 Rzeźby 47cm, 37 cm

Kameralne nastrojowe rzeźby wykonane z gliny i poddane procesowi wypalania w piecu ceramicznym. W jasnych ciepłych barwach. Ozdoba każdego wnętrza, idealne na niebalany prezent. więcej »
Dodano: 2012-02-09
Saga Dana TomaszewskaCena: 290 zł

Rzeźba na postumencie

 Rzeźba na postumencie

Produkty wykonane są w technologii odlewu kompozytowego. Zaprojektowane z przeznaczeniem do użytku zewnętrznego, odznaczają się dużą wagą m.in. w celu odporności na podmuchy wiatru. więcej »
Dodano: 2012-02-09
Brak danych

rzeźby, papirusy, skarabeusze, warsztaty, wykłady

 rzeźby, papirusy, skarabeusze, warsztaty, wykłady

WSZYSTKIE PRODUKTY IMPORTOWANE SĄ Z EGIPTU. WARSZTATY I WYKŁADY PROWADZONE SĄ PRZEZ ARCHEOLOGÓW, PRACOWNIKÓW NAJZNAMIENITSZYCH POLSKICH MUZEÓW I UNIWERSYTETÓW. więcej »
Dodano: 2011-12-30
wyroby egipskie

mosiężne figurki i statuetki Polski producent

 mosiężne figurki i statuetki Polski producent

Różnego rodzaju figurki i statuetki np: orła polskiego polecamy jako nagrody, wyróżnienia dla zwycięzców w różnych konkursach lub zawodach oraz jako upominki które są dowodem pamięci. Produkty mosiężne polskiego rękodzieła cechujące się najwyższą jakością powstają w rodzinnej pracowni wyrobów artystycznych, nie jest to masowa produkcja lecz manufaktura, nasza technologia jest przekazywana z dziada pradziada z tego względu możemy się pochwalić najwyższą jakością wykonania precyzyjnym wykończeniem. więcej »
Dodano: 2011-10-02
Polskie rękodzieło

Materiał wykonania:odlew mosiężny
Kraj pochodzenia:Polska

Rzeźby

Od początków swojego istnienia ludzie wyrażali emocje poprzez wiele rodzajów sztuki, rzeźbiarstwo stanowi zaś jedną z najstarszych dziedzin artystycznych. Trwający przez tysiące lat stały rozwój technik i stylów rzeźbiarskich, sprawia że dziś możemy cieszyć się szeroką gamą rzeźb z całego świata, które są nie tylko wspaniałymi dziełami sztuki, lecz stanowią także doskonałą dekorację naszych mieszkań czy biur.