Sposoby spędzania wolnego czasu

Jesteś tutaj: » Strona główna » Saksofony

Saksofony

John Packer saksofon altowy JP245

 John Packer saksofon altowy JP245

Sax klasy półprofesjonalnej. - bardzo dobra cena w stosunku do jakości - Wysokiej jakości mosiądz (80:20) - trwałość, wytrzymałość, doskonale rezonuje - bardzo lekki w zadęciu przy zachowaniu pełnego brzmienia - podwieszany mechanizm oktawowy - G#/Bb i F/F# niezależnie regulowane - zapewniają siłę sztywność i niezawodność, - regulowana podpórka pod kciuk - zwiększa komfort gry - płytka konstrukcja klap dla małego palca lewej ręki - umożliwiają szybki ruch palca - pełne ożebrowanie konstrukcji - ulepszony wygląd - wykończenia klap perły "Abalone" - uszlachetniają wygląd - włoskie, skórzane poduszki PISONI, z rezonatorem dla "większego" dźwięku - bardziej wodoodporne, co za tym idzie bardziej wytrzymałe - sprężyny z niebieskiej stali - odporne na rdzę, z lepszą pamięcią naciągu - podwójne uchwyty na niskie C i niskie B dla zwiększenia wytrzymałości i niezawodności. - regulowane back stops - mechanizm wysokiego F#, i frontalnego F - uchwyt na lirkę - złoty lakier - z futerałem więcej »
Dodano: 2014-02-27
John Packer

Rodzaj:altowy
Strój:Es
Rodzaj wykończenia:lakierowany

John Packer saksofon altowy JP045S posrebrzany

John Packer saksofon altowy JP045S posrebrzany

- John Packer saksofon altowy in Es - bardzo dobra cena w stosunku do jakości - instrument klasy studenckiej - srebro wysokiej klasy - klapa wysokiego F# - poduszki z rezonatorem dla "większego" dźwięku, wykonane z włoskiej skóry - podwójne uchwyty na niskie C i niskie B dla zwiększenia wytrzymałości - dźwignia na mechanizm oktawowy - w komplecie z funkcjonalnym futerałem z mozliwością noszenia na plecach więcej »
Dodano: 2014-02-27
John Packer

Rodzaj:altowy
Strój:Es
Rodzaj wykończenia:srebro

Saksofon altowy Yamaha YAS 280

 Saksofon altowy Yamaha YAS 280

Modele YAS/YTS-280 to saksofony, które od samego początku tworzone były z myślą o młodych muzykach. Dbając o zapewnienie jak największego komfortu gry, stworzyliśmy instrumenty o względnie małej wadze i ergonomicznych kształtach. Perfekcyjna intonacja, jakiej można spodziewać się po instrumentach firmy Yamaha, umożliwia osiągnięcie wspaniałego brzmienia bez zbędnego wysiłku. W przypadku tej serii saksofonów design został ukierunkowany na zapewnienie optymalnego wsparcia początkującym muzykom i umożliwienie im pełnego rozwoju umiejętności technicznych i kreatywności. Bazując na popularnej serii instrumentów YAS/YTS-275, stworzyliśmy saksofony YAS/YTS-280 – jeszcze lepsze modele, w których zastosowaliśmy nowe, bardziej stabilne mocowanie szyjki do korpusu oraz nowe połączenie klap dolnych dźwięków H-Cis, dzięki czemu są bardziej szczelne. Ulepszone mocowanie szyjki do korpusu z wytrzymałą śrubą więcej »
Dodano: 2014-02-27
Yamaha

Rodzaj:altowy
Strój:Es
Rodzaj wykończenia:lakier