Sposoby spędzania wolnego czasu

Jesteś tutaj: » Strona główna » Filmy akcji

Filmy akcji

Produkty od 1 do 20 z 568

Killshot

Killshot

Para małżonków po wplątaniu się w niebezpieczną aferę, staje się celem dwóch płatnych morderców: Blackbirda, który zabija szybko i skutecznie oraz Richiego, który jest znacznie mniej przebiegły od swojego kolegi po fachu. Mimo tego, że są chronieni federalnym programem ochrony świadków, grozi im wielkie niebezpieczeństwo. MATERIAŁY DODATKOWE: zwiastun więcej »
Dodano: 17.03.2010

Dragonball: Ewolucja

Dragonball: Ewolucja

Oparty na jednej z najpopularniejszych serii japońskiej mangi film Dragonball: Ewolucja, to epicka przygoda opowiadająca historię młodego wojownika, który musi odszukać własne przeznaczenie... oraz ocalić świat przed siłami ciemności. Łagodnie usposobiony Goku, w dniu swoich osiemnastych urodzin, otrzymuje jedną z mistycznych kul Dragonball, które zebrane razem gwarantują jedno życzenie temu, kto je posiada. W tym samym czasie z więzienia ucieka potężny wojownik Lord Piccolo i wyrusza na poszukiwanie kul. Korzystając z potęgi swoich rozwijających się umiejętności w sztukach walki oraz z pomocy swoich przyjaciół, Goku musi pokonać Szatana-Serduszko zanim będzie za późno. Naszpikowany spektakularnymi efektami specjalnymi, dynamiczną akcją i ponad godziną ekscytujących dodatków Dragonball: Ewolucja - Edycja Z ukazuję legendę tak, jak nigdy dotąd. dodatki: Sceny usunięte Trening Goku Teledysk "Worked Up" " - Brian Anthony Gagi Jak tworzy się scenę - prezentacja Fox Movie Channel Justin Chatwin - życie po filmie więcej »
Dodano: 17.03.2010

Morderstwo w Orient Expresie

Morderstwo w Orient Expresie

Klasyczna, znakomita adaptacja opowiadania Agathy Christie. W roli Herkulesa Poirot Albert Finney rozwiązujący zagadkę morderstwa w pociągu. więcej »
Dodano: 17.03.2010

Złodziejski kodeks

Złodziejski kodeks

Doświadczony złodziej, mistrz w swoim zawodzie, Ripley (Morgan Freeman) potrzebuje pomocy, aby zrealizować ostatni w życiu skok. Jeżeli mu się uda, spłaci długi zaciągnięte wobec rosyjskiej mafii i będzie żył w dostatku do końca swoich dni. Wydaje się, że robota jest z gatunku niewykonalnych - dwa jajka Faberge, warte po 20 milionów dolarów każde, są chronione jak na bezcenne przedmioty przystało. Jednak Ripley ma plan. Na początek werbuje do pracy niejakiego Gabriela Martina (Antonio Banderas), młodego złodzieja, który brak doświadczenia w swoim fachu nadrabia brawurą i pewnością siebie. dodatki: menu główne, wybór scen, zapowiedzi, zwiastun więcej »
Dodano: 17.03.2010

Złodziejski kodeks

Złodziejski kodeks

Doświadczony złodziej, mistrz w swoim zawodzie, Ripley (Morgan Freeman) potrzebuje pomocy, aby zrealizować ostatni w życiu skok. Jeżeli mu się uda, spłaci długi zaciągnięte wobec rosyjskiej mafii i będzie żył w dostatku do końca swoich dni. Wydaje się, że robota jest z gatunku niewykonalnych - dwa jajka Faberge, warte po 20 milionów dolarów każde, są chronione jak na bezcenne przedmioty przystało. Jednak Ripley ma plan. Na początek werbuje do pracy niejakiego Gabriela Martina (Antonio Banderas), młodego złodzieja, który brak doświadczenia w swoim fachu nadrabia brawurą i pewnością siebie. dodatki: menu główne, wybór scen więcej »
Dodano: 17.03.2010

Brygady Tygrysa. Sezon 1

Brygady Tygrysa. Sezon 1

"Tygrys" to przydomek francuskiego polityka, Georges'a Clemenceau, który na początku XX w. postanowił zreformować niesprawną i posługującą się przestarzałymi metodami policję. Z linii produkcyjnych zjeżdżały właśnie pierwsze samochody. Uzbrojone w ten cud techniki elitarne oddziały zwane "Brygadami Tygrysa" ruszyły w pogoń za przestępcami rozproszonymi po całym kraju. Nastała era policji zmotoryzowanej, zdecydowanej i skutecznej. więcej »
Dodano: 17.03.2010

Watchmen Strażnicy (Steelbook)

Watchmen Strażnicy (Steelbook)

Akcja "Watchmen Strażnicy" rozgrywa się w latach 80 na Ziemi. Superbohaterowie uznani są powszechnie za banitów i nie mają żadnych praw. Jedynie niewielka ich grupa cały czas pracuje na rzecz ludzkości, ale pod ścisłą kontrolą rządu Stanów Zjednoczonych. W 1985 r. w tajemniczych okolicznościach ginie Komediant, jeden z członków grupy superbohaterów, która została rozwiązana w roku 1977. Sprawę próbuje rozwiązać Rorschach, dawny kompan, który jest przekonany, że śmierć Komedianta nie była przypadkowa. Jego podejrzenia potwierdzają się. Wkrótce kolejni superbohaterowie stają się celami zamachów. Fabuła "Strażników" dzieje się na różnych płaszczyznach. Główny wątek opowiada o wydarzeniach z roku 1985, ale akcja cofa się do roku 1977 i do lat wcześniejszych, opowiadając historię alternatywnego świata i jego superbohaterów. dodatki: -Fenomen: Komiks, który odmienił świat komiksu -Prawdziwi super bohaterowie, prawdziwi strażnicy -Dzienniki Video -Nocne wiadomości NBS -Teledysk: "Desolation Row" - My Chemical Romance -Video-niespodzianka więcej »
Dodano: 17.03.2010

Watchmen Strażnicy

Watchmen Strażnicy

Akcja "Watchmen Strażnicy" rozgrywa się w latach 80 na Ziemi. Superbohaterowie uznani są powszechnie za banitów i nie mają żadnych praw. Jedynie niewielka ich grupa cały czas pracuje na rzecz ludzkości, ale pod ścisłą kontrolą rządu Stanów Zjednoczonych. W 1985 r. w tajemniczych okolicznościach ginie Komediant, jeden z członków grupy superbohaterów, która została rozwiązana w roku 1977. Sprawę próbuje rozwiązać Rorschach, dawny kompan, który jest przekonany, że śmierć Komedianta nie była przypadkowa. Jego podejrzenia potwierdzają się. Wkrótce kolejni superbohaterowie stają się celami zamachów. Fabuła "Strażników" dzieje się na różnych płaszczyznach. Główny wątek opowiada o wydarzeniach z roku 1985, ale akcja cofa się do roku 1977 i do lat wcześniejszych, opowiadając historię alternatywnego świata i jego superbohaterów. więcej »
Dodano: 17.03.2010

Watchmen Strażnicy

Watchmen Strażnicy

Ktoś zabija superbohaterów. Jest rok 1985 - super bohaterowie jednoczą siły w reakcji na morderstwo jednego z nich. Wkrótce odkrywają straszliwy spisek, który stawia całą ludzkość w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Superbohaterowie walczą, aby powstrzymać zbliżającą się zagładę, jednak okazuje się, że to oni są celem eksterminacji. Ale jeśli superbohaterowie zginą, kto nas ocali? więcej »
Dodano: 17.03.2010

Walkiria

Walkiria

OPARTA NA NIEWIARYGODNIE PRAWDZIWEJ HISTORII Reżyser Podejrzanych i X-Mena przedstawia wypełniony akcją film, w którym "Tom Cruise tworzy jedną z najlepszych ról w karierze" (Jeffrey Lyons, NBC/Reel Talk). Oparty na niewiarygodnie prawdziwej historii pułkownika Clausa von Stauffenberga (Cruise) i jego genialnego planu zamachu na Adolfa Hitlera wciągający thriller przedstawia śmiałą operację wyeliminowania jednego z najgorszych tyranów stąpających po ziemi. W pozostałych rolach zobaczyć można m.in. Kennetha Branagha, Billa Nighy, Toma Wilkinsona, Terence'a Stampa oraz Eddie'go Izzarda. Od pierwszej, do ostatniej sceny Walkiria buduje fascynujące napięcie i przyspiesza tętno jak żaden inny film. dodatki: Komentarz - Tom Cruise, Bryan Singer, Christopher McQuarrie Komentarz - Christopher McQarrie, Nathan Alexander Podróż do Walkirii Spuścizna Walkirii więcej »
Dodano: 17.03.2010

Stan Oblężenia (Siege)

Stan Oblężenia (Siege)

"Fascynujący, mrożący krew w żyłach" (ABC Radio Network) oraz "przerażająco prawdziwy" (Jeanne Wolf's Hollywood) Stan Oblężenia jest teraz jeszcze bardziej wybuchowy w wydaniu Blu-ray! Ten "pełen emocji i napięcia" (Los Angeles Times) thriller nadaje nowe znaczenie swojemu gatunkowi! W rolach głównych: dwukrotny zdobywca Oscara Denzel Washington*, trzykrotnie nominowana do Oscara Annette Bening i zdobywca Golden Globe Bruce Willis. Niepokojąco proroczy względem ataków 9/11 i ich następstw, Stan Oblężenia - sfilmowany ponad trzy lata przed atakami - opowiada fikcyjną historię o terrorystach, którzy podłożyli serię bomb w różnych miejscach na obszarze całego Nowego Jorku. Agent specjalny FBI (Washington) i generał Armii Stanów Zjednoczonych (Willis) łączą siły, aby odkryć kto jest za to odpowiedzialny... i stają w obliczu ryzyka pełnowymiarowej wojny z bezwzględnymi terrorystami. Ten "napakowany ekscytującymi i zaskakującymi zwrotami akcji" thriller ma w sobie ogromny ładunek emocji, które wgniotą Cię w fotel! dodatki: -Komentarz audio - Edward Zwick, Peter Shindler -Wewnątrz umysłu zamachowca samobójcy -Stan oblężenia: Nowy Jork -Stan oblężenia: Wolność to historia -Jak powstawał Stan Oblężenia -Zwiastuny filmowe więcej »
Dodano: 17.03.2010

Legenda Pijanego Mistrza (Legend of Drunken Master)

Legenda Pijanego Mistrza (Legend of Drunken Master)

Jego tajna broń daje niezłego kopa. "Oszałamiające sceny akcji!" - Roger Ebert, Chicago Sun-Times Legenda kina akcji - Jackie Chan (Kowboj z Szanghaju, Godziny szczytu) - eksploduje na Twoim ekranie w tej napakowanej mocnymi wrażeniami przygodzie. Zobacz ten kaskaderski majstersztyk w wydaniu Blu-ray DiscTM. Gdy na światło dzienne wychodzi fakt, że brytyjski rząd szmugluje wartościowe chińskie artefakty, miejscowy bohater Wong Fei Hung (Chan) używa swojego niepowtarzalnego stylu walki - Pijanego Boksu - aby pokonać konspiratorów i ocalić cenne dobra zanim będzie za późno. Im więcej Hung pije, tym zwinniejszy się staje - walcząc z wieloma przeciwnikami naraz i gromiąc ich swoimi niewiarygodnymi ruchami kung-fu. W obronie chińskich skarbów i honoru rodziny, Hung gotów jest przyjąć każde wyzwanie. Ta pełna doskonałego humoru i emocjonujących akcji produkcja to hit, który możesz mieć teraz w technologii Blu-rayTM High Definition. "Zdumiewające popisy kaskaderskie!" - The New York Times dodatki: Wywiad z Mistrzem - Jackie Chan więcej »
Dodano: 17.03.2010

Najpierw strzelaj potem zwiedzaj

Najpierw strzelaj potem zwiedzaj

Podrzędni zabójcy po spartaczonej robocie uciekają na przymusowe wakacje do Brugii. Podczas gdy Ken korzysta z okazji i rozkoszuje się pięknymi plenerami, porywczy i nieroztropny Ray wyrusza na poszukiwanie przygód. Wdaje się w spór z przejeżdżającymi turystami, rozpoczyna romans z miejscową pięknością jednocześnie walcząc z jej byłym chłopakiem- skinheadem, imprezuje z opryskliwym, kręcącym surrealistyczny film, karłem z Ameryki. Wyprawa obydwu mężczyzn staje się jeszcze dziwniejsza, gdy Ray orientuje się że Harry chce się go pozbyć, a o wykonanie tego zadania poprosił. Kena. więcej »
Dodano: 17.03.2010

Tajemnice Los Angeles (L.A. Confidential)

Tajemnice Los Angeles (L.A. Confidential)

Doskonała adaptacja powieści Jamesa Ellroya. Trzech policjantów, dziewczyna na telefon, homoseksualista, dziennikarz oraz komendant policji jako główni bohaterowie tajemniczej historii o ambicji, korupcji i marzeniach. Dodatki: zwiastun filmowy, notatki z produkcji, ścieżka dźwiękowa, wywiady więcej »
Dodano: 17.03.2010

Wyspa (Island, The)

Wyspa (Island, The)

XXI wiek. W idyllicznym państwie, którego mieszkańcy są poddawani ciągłej inwigilacji władz a wszelkie informacje są starannie selekcjonowane, jeden człowiek - Lincoln Six-Echo - rozpoczyna bunt. Futurystyczna wizja na miarę Matrixa i Łowcy Androidów! Dodatki: reportaż z planu filmowego dokument filmowy "Realizacja Wyspy" więcej »
Dodano: 17.03.2010

Za szybcy, za wściekli (2 Fast 2 Furious)

Za szybcy, za wściekli (2 Fast 2 Furious)

"Zapnijcie pasy, wstrzymajcie oddech, będzie ostra jazda" Ulice Miami iskrzą od mocy silników, drżą od pędu wyścigu po ulicach miasta. Jazda do granic możliwości nieprzeciętnych samochodów. Piękne dziewczyny i styl życia, za który można oddać wszystko... To "Za szybcy, za wściekli". Reżyser John Singleton (Chłopaki z sąsiedztwa), nominowany do Oscara, przedstawia jeszcze więcej speedu w drugiej części "Szybkich i wściekłych". Brian O"Conner (Paul Walker) stracił pracę po tym, jak pozwolił swemu koledze Domowi Toretto, szefowi mafii i jednocześnie uczestnikowi nielegalnych wyścigów, uciec wymiarowi sprawiedliwości. Brain wraca do Miami ze starym kumplem Romanem Pearcem (Tyrese Gibson). Pracuje jako tajny agent dla policji, aby uniknąć kary za popełnione czyny. Pomaga prześlicznej Monice Fuentes (Eva Mendes) wytropić podejrzanego biznesmena z Miami. I znowu staje do wyścigów, tym razem - po swoje życie ... Materiały dodatkowe HD: - Podręcznik użytkownika - U-Control: obraz w obrazie, specyfikacje techniczne, animowane anegdoty - Uderzenie Hollywood - Szybkie laski Materiały dodatkowe SD: - Komentarz z udziałem reżysera Johna Singletona - Sceny usuniete - Wstęp do Za szybkich, za wściekłych - Sceny niewykorzystane - Za szybcy, za wściekli od środka - Aktorska szkoła jazdy - Picowanie bryki z importu - Superszybkie popisy kaskaderskie - Tworzenie muzyki z Ludacrisem - Aktorzy - Samochody - Wściekłe dopalacze więcej »
Dodano: 17.03.2010

Szybcy i wściekli (Fast and Furious)

Szybcy i wściekli (Fast and Furious)

Szybcy i wściekli to dynamiczna historia osadzona w Los Angeles, w realiach bezwzględnego świata nielegalnych wyścigów samochodowych, w których zwycięstwo oznacza klucz do władzy. Paul Walker (Za szybcy, za wściekli, Sekta) wciela się w postać niedoświadczonego policjanta, infiltrującego otoczenie przywódcy największego gangu samochodowego Vin Diesel (Kroniki Ridicka, xXx). Policjant musi się mieć na baczności, bo niektórzy członkowie gangu mają już go na oku. Zbliża się moment, w którym będzie musiał podjąć decyzję, komu pozostanie lojalny. Zapnij pasy i przygotuj się na porządną dawkę adrenaliny zaserwowaną przez nowe twarze Hollywood. Obok Diesla i Walkera w obsadzie błyszczą Michelle Rodriguez (Błękitna fala) i seksowna Jordana Brewster (Oni). Czeka Cię naprawdę ostra jazda! Materiały dodatkowe HD: - Podręcznik użytkownika - U-Control: obraz w obrazie, specyfikacje techniczne - Bryka Doma - Ćwierć mili na raz - Szybcy i wściekli: odjazdowe video Materiały dodatkowe SD: - Sceny usunięte z opcją komentarza - Prosto z ulicy - Oświadczenie Paula Walkera - Szybcy i wściekli - making of - Bardziej niż wściekły - Picowanie bryki z importu - Turbo doładowany przedsmak Za szybkich za wściekłych - Sekwencje kaskaderskie z różnych ujęć kamery - Efekty specjalne - Film krótkometrażowy o Amerykańskiej Akademii Filmowej - Montaż efektów wizualnych - Storyboardy do ostatecznej wersji filmu - Spojrzenie na Za szybkich za wściekłych - Teledyski więcej »
Dodano: 17.03.2010

Szybcy i wściekli. Kwadro Box

Szybcy i wściekli. Kwadro Box

EKSPLODUJĄCA 4-DYSKOWA KOLEKCJA DVD 1: SZYBCY I WŚCIEKLI DVD 2: ZA SZYBCY ZA WŚCIEKLI DVD 3: SZYBCY I WŚCIEKLI: TOKYO DRIFT DVD 4: SZYBKO I WŚCIEKLE Oto zestaw czterech filmów, który zabierze cię na najbardziej niesamowitą i naładowaną adrenaliną przejażdżkę. To będzie podróż twojego życia! Prześledź uważnie całą historię tej serii: od nielegalnych wyścigów w L.A., przez pranie brudnych pieniędzy w Miami, po śmiertelnie niebezpieczny turniej drifterski w Tokio i pościg na śmierć i życie przez granicę z Meksykiem. Ta ostra jazda wgniecie Cię w fotel! WŚCIEKLE SZYBKIE DODATKI: Znajdziesz tam usunięte sceny, komentarze ekip filmowych, dokumenty z planu, teledyski i całą masę innych materiałów! więcej »
Dodano: 17.03.2010

Szybko i wściekle (Fast & Furious)

Szybko i wściekle (Fast & Furious)

Nowe fury, oryginalne części! Najnowsza odsłona najszybszej z filmowych serii. Vin Diesel i Paul Walker rozpoczynają ostateczne starcie. Vin Diesel i Paul Walker wracają tam, gdzie wszystko się zaczęło, na ulice Los Angeles. Tutaj, wspólnie z Michelle Rodriguez i Jordaną Brewster, ponownie zasiądą za kierownicami niesamowitych, tuningowanych wozów, aby na najwyższych obrotach przemierzać przedmieścia Los Angeles i pustynie Meksyku. Zbiegły więzień Dom Toretto (Diesel) wraca w rodzinne strony i po raz kolejny dochodzi do jego rywalizacji z agentem Brianem O"Connery (Walker). Ich walka zejdzie jednak na dalszy plan, gdy zostaną zmuszeni do wspólnego stawienia czoła nowemu wrogowi. Szybko też odkryją prawdę, że zemsta będzie możliwa tylko wtedy, gdy zasiądą za kółkiem i wcisną gaz do dechy! MATERIAŁY DODATKOWE - Komentarz reżysera Justina Lin - Pod maską - Muscle Cars - Pod maską - Importowane wozy - Znowu zbieramy starą paczkę - Nauka jazdy z Vinem Dieselem - Gagi z planu - Na południe od granicy: plan filmowy w Meksyku więcej »
Dodano: 17.03.2010

Szlak śmierci (La Linea)

Szlak śmierci (La Linea)

Zawodowy zabójca Mark Shields (Ray Liotta) dostaje zlecenie od szefa narkotykowego kartelu z Tijuany (Andy Garcia), który chce pozbyć się nielojalnego podwładnego, próbującego robić własne interesy na boku. Mark zamierza wkrótce wycofać się z zawodu, to ma być jego ostatnie zlecenie. Niestety, nie zapowiada się, żeby robota poszła łatwo i szybko. Przez Tijuanę przebiega "La Linea", czyli główny szlak przerzutu ogromnych ilości narkotyków z Meksyku do USA. Trwa wojna między kilkoma rywalizującymi gangami, ulice spływają krwią, a skorumpowana policja nawet nie próbuje powstrzymać eskalacji agresji. dodatki: menu główne, wybór scen, zapowiedzi, zwiastun więcej »
Dodano: 17.03.2010