Sposoby spędzania wolnego czasu

Jesteś tutaj: » Strona główna » Komedie romantyczne

Komedie romantyczne

Produkty od 1 do 20 z 194

Dekameron (Virgin Territory)

Dekameron (Virgin Territory)

Poczuj odświeżającą celebrację życia! Reżyser Kompanii Braci, David Leland przedstawia nowatorskie spojrzenie na jeden z najsłynniejszych utworów Giovanni"ego Boccaccio - Dekameron. Zobacz pełną niedopowiedzeń, zmysłową opowieść o niewinności, miłości, seksie i nienasyconych żądzach. Poznaj grupę przyjaciół, którzy uciekając przed tragedią poznają życie od nowa. Przed Tobą urzekająca stylem i niesamowitymi zdjęciami, oryginalna uczta filmowa! W rolach głównych Hayden Christensen (Gwiezdne Wojny, Przebudzenie), Tim Roth (Rob Roy, Planeta Małp) i Mischa Barton (The OC: Życie na Fali). więcej »
Dodano: 17.03.2010

Miłość Larsa

Miłość Larsa

Lars jest krańcowo nieśmiałym i zamkniętym w sobie młodym człowiekiem. Nie potrafi nawiązać normalnych relacji z ludźmi. Mieszka w garażu u swojego brata Gusa i jego żony Emily. Oboje są bardzo zaniepokojeni jego nienaturalnym "samotnictwem", więc z wielka ulgą przyjmują wiadomość, że Lars poznał przez Internet dziewczynę. Bianka jest piękna, Lars jest w niej niezwykle zakochany. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że zgrabna brunetka jest... dmuchaną lalką. Pani psycholog, do której udaje się zdenerwowany Gus, radzi, aby przez jakiś czas pozwolić Larsowi tkwić w tej iluzji. Wszyscy chcą pomóc chłopakowi, wkrótce więc Bianka staje się jedną z bardziej znanych osób w miasteczku... Pracuje dorywczo jako modelka na wystawie sklepowej, poddaje się zabiegom kosmetycznym, towarzyszy Larsowi w spotkaniach towarzyskich, na które chłopak ma teraz znacznie większą ochotę niż kiedyś... więcej »
Dodano: 17.03.2010

Kocham Kłopoty (Polski Lektor)

Kocham Kłopoty (Polski Lektor)

Nigdy nie było romansu tak pełnego niebezpieczeństw. Julia Roberts Pretty Woman, Raport Pelikana i Nick Nolte Przylądek Strachu, Książę przypływówwystępują w rolach rywalizujących ze sobą reporterów, mających dwie wspólne namiętności zdobywanie pasjonujących informacji i ... wpadanie w kłopoty. Odkrywając kulisy zbrodni, szantażu i korupcji, odkrywają równocześnie łączące ich uczucie. Żądza rywalizacji jest jednak tak wielka, że dopiero w obliczu prawdziwego zagrożenia życia, decydują się na współpracę. więcej »
Dodano: 17.03.2010

Ślubne Wojny (Bride Wars)

Ślubne Wojny (Bride Wars)

Liv (Kate Hudson) i Emma (Anne Hathaway) to najlepsze przyjaciółki od czasów dzieciństwa, które bez względu na okoliczności mogą zawsze na siebie liczyć. Nawet ich zaręczyny odbywają się w podobnym czasie. Obie panie razem planują śluby mające odbyć się w najlepszym z możliwych miejsc, nowojorskim hotelu Plaza. Jednak urzędniczy błąd i następujący po nim konflikt w datach ceremonii stawia panny młode po dwóch stronach barykady. Zobacz jak początkowa rywalizacja eskaluje do rozmiarów wojny na całego! dodatki: Sceny usunięte Idealna suknia ślubna więcej »
Dodano: 17.03.2010

Ślubne Wojny (Bride Wars)

Ślubne Wojny (Bride Wars)

Komedia romantyczna. Liv i Emma to dwie najlepsze przyjaciółki, które nigdy się nie rozstają. Wspólnie planują swoje wesela, które mają się odbyć w eleganckim hotelu Plaza w Nowym Jorku. Błąd w rezerwacji sprawia, że oba wesela muszą odbyć się w tym samym czasie, w tym samym miejscu. Żadna z przyjaciółek nie chce ustąpić, wybucha więc ślubna wojna na śmierć i życie... W rolach głównych: Anne Hathaway ("Diabeł ubiera się u Prady") i Kate Hudson ("Ja, ty i on"). dodatki: Sceny usunięte Improwizacje Spotkajmy się w Plaza Hotel Idealna suknia ślubna Męskie legowisko Świadkowa Z kamery Amandy Kulisy tworzenia postaci z Kate Hudson Kulisy tworzenia postaci z Anne Hathaway Coś starego, coś nowego, ile będzie kosztów z tego? więcej »
Dodano: 17.03.2010

Wyznania Zakupoholiczki (Confessions of a Shopaholic)

Wyznania Zakupoholiczki (Confessions of a Shopaholic)

Przygotuj się na oddanie swojego serca urokliwej Becky Bloomwood (Isla Fisher) w przezabawnej komedii romantycznej Wyznania Zakupoholiczki. Żyjąc w cudownym Nowym Jorku, Becky desperacko pragnie znaleźć pracę w elitarnym magazynie o modzie. Jej szpilki prawie łamią obcasy, kiedy otrzymuje posadę w czasopiśmie o finansach, gdzie tworzyć ma kolumnę o osobistych wydatkach. Ku zdziwieniu, jej kącik nie tylko staje się hitem, lecz dodatkowo jej serce poda ofiarą uroku przystojnego szefa, pracoholika (Hugh Dancy). Becky skrywa jednak niesamowicie śmieszny sekret, który może zaprzepaścić wszystko. Oparta na bestsellerze książkowym pocieszająca komedia romantyczna z idealnie zabawną obsadą to pozycja obowiązkowa wielbicieli gatunku, którzy zakochają się w niej na nowo przy każdej projekcji. więcej »
Dodano: 17.03.2010

Wyznania Zakupoholiczki (Confessions of a Shopaholic)

Wyznania Zakupoholiczki (Confessions of a Shopaholic)

Przygotuj się na oddanie swojego serca urokliwej Becky Bloomwood (Isla Fisher) w przezabawnej komedii romantycznej Wyznania Zakupoholiczki. Żyjąc w cudownym Nowym Jorku, Becky desperacko pragnie znaleźć pracę w elitarnym magazynie o modzie. Jej szpilki prawie łamią obcasy, kiedy otrzymuje posadę w czasopiśmie o finansach, gdzie tworzyć ma kolumnę o osobistych wydatkach. Ku zdziwieniu, jej kącik nie tylko staje się hitem, lecz dodatkowo jej serce poda ofiarą uroku przystojnego szefa, pracoholika (Hugh Dancy). Becky skrywa jednak niesamowicie śmieszny sekret, który może zaprzepaścić wszystko. Oparta na bestsellerze książkowym pocieszająca komedia romantyczna z idealnie zabawną obsadą to pozycja obowiązkowa wielbicieli gatunku, którzy zakochają się w niej na nowo przy każdej projekcji. dodatki: Okładka magazynu LIVE Zakupy Zakupoholiczki Gagi Sceny usunięte Teledysk "Stuck with each Other" - Shontelle feat. Akon Teledysk "Accesory" - Jordyn Taylor więcej »
Dodano: 17.03.2010

Centralne biuro uwodzenia

Centralne biuro uwodzenia

Marty, była czterdziestoletnią, niezadowoloną ze swojego życia kobietą, która pewnego dnia postanowiła wziąć los w swoje ręce. Przechodzi całkowitą metamorfozę i staje się niezwykle atrakcyjną, seksowną i pewną siebie kobietą, przyprawiającą mężczyzn o szybsze bicie serca. Do jej drzwi nieustannie dobija się tłum adoratorów, którzy z miłości sterczą całą noc pod jej domem, wyśpiewując serenady. Jej syn nie do końca potrafi zaakceptować wyzwoloną mamę, jednak prawdziwe kłopoty zaczynają się dopiero wtedy, gdy okazuje się, że jedynym wielbicielem, którego Marty traktuje poważnie jest tajemniczy Tommy. Tylko czy to aby na pewno jest dobry wybór? więcej »
Dodano: 17.03.2010

Kobiety Pragną Bardziej (He'S Just Not That Into You)

Kobiety Pragną Bardziej (He'S Just Not That Into You)

Komedia Kobiety pragną bardziej powstała na podstawie bestsellerowej książki Grega Behrendta i Liz Tucillo, scenarzystów mających na swoim koncie m.in. pracę przy serialu Seks w wielkim mieście. To jednak nie jedyny związek pomiędzy obrazem Kena Kwapisa, a kultowym telewizyjnym cyklem. Fabuła książki zainspirowana została bowiem jedną z kwestii pochodzących właśnie z Seksu w wielkim mieście. więcej »
Dodano: 17.03.2010

Książę i Ja: Królewski miesiąc miodowy

Książę i Ja: Królewski miesiąc miodowy

Sześć miesięcy po ślubie król Edward i jego żona dr Paige Morgan wybierają się na długo odkładany miesiąc miodowy. W drodze na lotnisko, ścigani przez wścibskich paparazzi, decydują się na zmianę planów - zamiast do znanego kurortu lecą do oddalonej od wielkiego świata, cichej, pięknie położonej w górach Belavii. Obsługa hotelu gwarantuje pełną dyskrecję - i faktycznie początkowo królewska para może bez przeszkód odpoczywać i cieszyć się własnym towarzystwem. Kłopoty zaczynają się, kiedy na horyzoncie pojawia się były chłopak Paige, Scott. Król natychmiast zaczyna być zazdrosny... Na dodatek podczas przechadzki po pięknej, nieskażonej cywilizacją okolicy, Edward i Paige natykają się na buldożery. Okazuje się, że premier Polonius chce zniszczyć las, aby wybudować... szyb naftowy. Królewska para postanawia zrobić wszystko, żeby do tego nie dopuścić. dodatki: menu główne, wybór scen, zapowiedzi, zwiastun więcej »
Dodano: 17.03.2010

Źródło miłości

Źródło miłości

Todd Anderson jest jednym z pracowników dużego centrum handlowego w Seattle. Jednak jego szef postanawia przenieść go setki kilometrów od domu - do biura w Indiach. Kiedy Todd przybywa do miejsca, w którym od teraz będzie musiał nie tylko pracować, ale też mieszkać i żyć, jest zupełnie zagubiony i oszołomiony niezwykłą i nową dla niego kulturą. Wkrótce jednak poznaje piękną Hinduskę, która uświadamia mu, że musi on nauczyć się wielu rzeczy, nie tylko o Indiach, ich mieszkańcach i kulturze, ale przede wszystkim o samym sobie. więcej »
Dodano: 17.03.2010

Memsahib

Memsahib

Jest to niezwykła historia miłosna, w której aktorzy grają w podwójnych rolach. W pierwszej części filmu bohaterowie pojawiają się w latach 50-tych XIX stulecia. Natomiast w części drugiej, pod innymi nazwiskami, ta sama para odtwórców głównych ról, spotyka się w dzisiejszych Indiach. Dzięki imponującej muzyce i fantastycznym kostiumom doskonale oddano charakter zarówno czasów przeszłych, jak i współczesnych. Jak na film w stylu Bollywood przystało, nie brak tu tradycyjnego tańca. więcej »
Dodano: 17.03.2010

Dwa Miliony Dolarów Napiwku (It Could Happen To You)

Dwa Miliony Dolarów Napiwku (It Could Happen To You)

Gliniarz. Kelnerka. Los na loterii. "Każdemu mogą się przytrafić Dwa miliony dolary napiwku. Oto filmowy romans na miarę Bezsenności w Seattle". - Joel Siegel, Good Morning America "Romantyczne wydarzenie roku!" - Rod Lurie, Los Angeles Mgazine Nicholas Cage, Bridget Fonda i Rosie Perez to odtwórcy głównych ról w naprawdę śmiesznej komedii romantycznej, zainspirowanej autentyczną historię skromnego policjanta, który dał dwa miliony dolarów napiwku opryskliwej kelnerce. Charlie Lnag (Cage) to "swój chłop" - gliniarz mający złote serce ... i zachłanną na pieniądze żonę Muriel (Perez). Kiedy Muriel prosi go, żeby kupił los na loterię, on zgadza się, a potem w przypływie impulsu obiecuje połowę wygranej kelnerce, Yvonne (Fonda). Kiedy los wygrywa, dopiero zaczyna się zabawa! Muriel chce prowadzić światowe życie, zaś Charles i Yvonne odkrywają, że się kochają. Urocza komedia i porywający romans. "Każdy z nas ma prawo do dwóch milionów dolarów napiwku" - Joel Siegel, Good Morning America więcej »
Dodano: 17.03.2010

Miłość i Wojna (In Love And War)

Miłość i Wojna (In Love And War)

Półwysep Apeniński, rok 1918 r. Wojska włoskie cofają się przed austriacką ofensywą. 18-letni amerykański dziennikarz Ernest Hemingway (Chriss O"Donnell) pracuje na linii frontu jako kierowca ambulansu. Jest bardzo odważny, niejednokrotnie ryzykuje swoim życiem, aby ratować innych. W końcu zostaje ranny i trafia do szpitala. Tam poznaje piękną ciemnowłosą pielęgniarkę, Agnes von Kurowsky (Sandra Bullock). Rozpoczyna się romans, który stanie się inspiracją do powstania jednej z najsłynniejszych powieści Hemingwaya. dodatki: menu główne, wybór scen więcej »
Dodano: 17.03.2010

Atomowy amant (Blast fromt the past)

Atomowy amant (Blast fromt the past)

USA, rok 1962. Państwo Helen i Calvin Webberowie (Sissy Spacek i Christopher Walken) biorą eksplozję samolotu, który rozbił się niedaleko ich domu, za wybuch bomby atomowej. Pan Webber jest wybitnym naukowcem, człowiekiem świadomym zagrożenia, więc wie, co należy w takiej sytuacji robić. Niezwłocznie zamyka się wraz z żoną i małym synkiem Adamem do perfekcyjnie jak na owe czasu przygotowanego schronu. Aby uniknąć promieniowania radioaktywnego pozostają tam przez... 35 lat. Starają się w tym czasie nauczyć syna, jak wygląda świat na zewnątrz. Adam (Brendan Fraser) wie więc, co to baseball, komuniści, taniec i urocze dziewczęta. Jednak ta wiedza okaże się zupełnie niewystarczająca, kiedy Webberowie w końcu decydują się wysłać syna po świeże zapasy żywności oraz młodą i zdrową żonę. Na zewnątrz Adam spotyka Ewę (Alicia Silverston)... dodatki: menu główne, wybór scen więcej »
Dodano: 17.03.2010

Dziewczyna mojego kumpla (My best friend's girl)

Dziewczyna mojego kumpla (My best friend's girl)

Inteligentna, piękna i pełna temperamentu Alexis (Kate Hudson) dla wielu kawalerów byłaby wymarzoną partnerką. Nic zatem dziwnego, że po miesiącu znajomości zaślepiony głębokim uczuciem Dustin (Jason Biggs) wyznaje jej miłość. Alexis decyduje jednak, że zapał amanta trzeba ostudzić... nieodwracalnie. Zdruzgotany koszem Dustin zwraca się o pomoc do najlepszego kumpla, Tanka (Dane Cook), specjalisty od reaktywowania związków. Świeżo porzuceni mężczyźni wynajmują Tanka, by ów znawca kobiecego wnętrza urządził kobietom na randce istne piekło na ziemi, po którym same zapragną wrócić do poprzednich partnerów. Tank nie spodziewa się, że Alexis okaże się największym wyzwaniem w jego karierze. dodatki: menu główne, wybór scen, zapowiedzi, zwiastun, z planu, wywiady więcej »
Dodano: 17.03.2010

Dziewczyna mojego kumpla (My best friend's girl)

Dziewczyna mojego kumpla (My best friend's girl)

Inteligentna, piękna i pełna temperamentu Alexis (Kate Hudson) dla wielu kawalerów byłaby wymarzoną partnerką. Nic zatem dziwnego, że po miesiącu znajomości zaślepiony głębokim uczuciem Dustin (Jason Biggs) wyznaje jej miłość. Alexis decyduje jednak, że zapał amanta trzeba ostudzić... nieodwracalnie. Zdruzgotany koszem Dustin zwraca się o pomoc do najlepszego kumpla, Tanka (Dane Cook), specjalisty od reaktywowania związków. Świeżo porzuceni mężczyźni wynajmują Tanka, by ów znawca kobiecego wnętrza urządził kobietom na randce istne piekło na ziemi, po którym same zapragną wrócić do poprzednich partnerów. Tank nie spodziewa się, że Alexis okaże się największym wyzwaniem w jego karierze. dodatki: menu główne, wybór scen więcej »
Dodano: 17.03.2010

M. Butterfly (M. Butterfly)

M. Butterfly (M. Butterfly)

Ekranizacja uhonorowanej nagrodą Tony sztuki Davida Henry'ego Hwanga, która triumfowała na Broadwayu. Nieprawdopodobna, fascynująca opowieść zainspirowana historią wieloletniego romansu francuskiego dyplomaty w Chinach z tajemniczą i piękną divą operową. Francuski dyplomata - Rene Gallimard nawiązuje romans z solistką Opery Pekińskiej, która jest chińskim szpiegiem. Gallimard zostaje zwolniony ze służby a jego ukochana okazuje się mężczyzną... więcej »
Dodano: 17.03.2010

Kobiety (The Women)

Kobiety (The Women)

Mary Haines (Meg Ryan) ma idealne życie: piękny dom, cudowna córka, mąż - rekin z Wall Street i miła praca projektantki w fabryce ojca. Jest kobietą wszechstronną, świetnie zorganizowaną, a wszystko co robi, robi perfekcyjnie. Mary zawsze może liczyć na wsparcie oddanych przyjaciółek: Sylvii (Annette Bening), kobiety o nienagannym stylu i ciętym dowcipie, Edie (Debra Messing), ekscentrycznej matki wciąż powiększającej się gromadki dzieci oraz Alex (Jada Pinkett Smith), dysponującej niezwykłym darem mówienia ludziom rzeczy, których z pewnością nie chcieliby usłyszeć. Są to pewne siebie, przebojowe kobiety sukcesu, stałe bywalczynie nowojorskich salonów, gdzie plotka rozchodzi się z prędkością światła. Pewnego dnia do Mary dociera wieść o bezczelnej zdradzie jej męża ze "spryskiwaczką", czyli sprzedawczynią z perfumerii (Eva Mendes). W jednej chwili zarówno jej małżeństwo, jak i przyjaźnie stają pod znakiem zapytania. dodatki: menu główne, wybór scen, zapowiedzi, zwiastun, z planu, wywiady, kobiety za kulisami "Kobiet" więcej »
Dodano: 17.03.2010

Kobiety (The Women)

Kobiety (The Women)

Mary Haines (Meg Ryan) ma idealne życie: piękny dom, cudowna córka, mąż - rekin z Wall Street i miła praca projektantki w fabryce ojca. Jest kobietą wszechstronną, świetnie zorganizowaną, a wszystko co robi, robi perfekcyjnie. Mary zawsze może liczyć na wsparcie oddanych przyjaciółek: Sylvii (Annette Bening), kobiety o nienagannym stylu i ciętym dowcipie, Edie (Debra Messing), ekscentrycznej matki wciąż powiększającej się gromadki dzieci oraz Alex (Jada Pinkett Smith), dysponującej niezwykłym darem mówienia ludziom rzeczy, których z pewnością nie chcieliby usłyszeć. Są to pewne siebie, przebojowe kobiety sukcesu, stałe bywalczynie nowojorskich salonów, gdzie plotka rozchodzi się z prędkością światła. Pewnego dnia do Mary dociera wieść o bezczelnej zdradzie jej męża ze "spryskiwaczką", czyli sprzedawczynią z perfumerii (Eva Mendes). W jednej chwili zarówno jej małżeństwo, jak i przyjaźnie stają pod znakiem zapytania. dodatki: menu główne, wybór scen więcej »
Dodano: 17.03.2010