Sposoby spędzania wolnego czasu

Jesteś tutaj: » Strona główna » Thrillery

Thrillery

Produkty od 1 do 20 z 295

Tequila sunrise

Tequila sunrise

Thriller sensacyjny w doborowej obsadzie. Mel Gibson, Michelle Pfeiffer i Kurt Russel to tylko niektóre nazwiska, o których warto wspomnieć. Diler narkotykowy Dale ( w tej roli Mel Gibson) postanawia zerwać z niechlubnym zawodem i rozpocząć nowe życie. Pomaga mu w tym przyjaciel z dzieciństwa, a obecnie porucznik w lokalnym komisariacie policji- Nick (Kurt Russel). Wbrew pozorom nie jest to proste, szczególnie tedy, gdy w mieście pojawia się agent FBI, który poszukuje wspólnika Dale'a. Sytuację dodatkowo komplikuje fakt, że Dale i Nich kochają się w tej samej kobiecie- Jo Ann Vallenari (Michelle Pfeiffer). Wielbiciele romansu nie powinni czuć się zawiedzeni, jednak zdecydowanie nie jest to najważniejszy wątek filmu. Wartka akcja i niespodziewane zwroty akcji to obok obsady jedne z największych atutów tego filmu. Całość składa się na interesujący film akcji, który z pewnością jest godny uwagi wszystkich wielbicieli thrillerów.
Dodano: 23.04.2010

Ocaleni (Passengers)

Ocaleni (Passengers)

Młoda pani psycholog Claire Summers (Anne Hathaway) opiekuje się kilkoma ocalałymi z katastrofy lotniczej pasażerami. Między nią a jednym z podopiecznych, tajemniczym Erickiem (Patrick Wilson), tworzy się wyjątkowa więź, wykraczająca poza ramy profesjonalnych kontaktów. Podczas spotkań z pacjentami wychodzą na jaw pewne niewygodne dla linii lotniczych fakty, a po pewnym czasie niedoszłe ofiary katastrofy zaczynają znikać w niejasnych okolicznościach. Claire chce za wszelką cenę rozwiązać zagadkę, kluczem do której wydaje się być Eric. dodatki: menu główne, wybór scen, zapowiedzi, zwiastun, z planu, wywiady więcej »
Dodano: 17.03.2010

Ocaleni (Passengers)

Ocaleni (Passengers)

Młoda pani psycholog Claire Summers (Anne Hathaway) opiekuje się kilkoma ocalałymi z katastrofy lotniczej pasażerami. Między nią a jednym z podopiecznych, tajemniczym Erickiem (Patrick Wilson), tworzy się wyjątkowa więź, wykraczająca poza ramy profesjonalnych kontaktów. Podczas spotkań z pacjentami wychodzą na jaw pewne niewygodne dla linii lotniczych fakty, a po pewnym czasie niedoszłe ofiary katastrofy zaczynają znikać w niejasnych okolicznościach. Claire chce za wszelką cenę rozwiązać zagadkę, kluczem do której wydaje się być Eric. dodatki: menu główne, wybór scen więcej »
Dodano: 17.03.2010

Wróg publiczny numer jeden vol.1

Wróg publiczny numer jeden vol.1

Jacques Mesrine (Vincent Cassel), legendarny, prawdopodobnie najgroźniejszy przestępca swojej epoki, dorobił się imponującej kartoteki: niezliczone napady na banki, porwania, 39 zabójstw oraz kilka ucieczek z więzienia. Określany mianem wroga publicznego numer jeden, był również tematem numer jeden dla francuskich i światowych mediów, które przerażał, a jednocześnie fascynował. dodatki: menu główne, wybór scen, zapowiedzi, zwiastun więcej »
Dodano: 17.03.2010

Wróg publiczny numer jeden vol.1

Wróg publiczny numer jeden vol.1

Jacques Mesrine (Vincent Cassel), legendarny, prawdopodobnie najgroźniejszy przestępca swojej epoki, dorobił się imponującej kartoteki: niezliczone napady na banki, porwania, 39 zabójstw oraz kilka ucieczek z więzienia. Określany mianem wroga publicznego numer jeden, był również tematem numer jeden dla francuskich i światowych mediów, które przerażał, a jednocześnie fascynował. dodatki: menu główne, wybór scen więcej »
Dodano: 17.03.2010

Nowe życie

Nowe życie

Ben Garvey (Paul Walker) żyje sobie spokojnie w Dallas u boku kochającej żony (Piper Perabo) i uroczej córeczki. Pewnego dnia jego brat, który właśnie wyszedł z więzienia, proponuje wspólny skok na laboratorium, w którym przechowywane jest 12 kg złota. Początkowo Ben odmawia, ale kiedy wkrótce potem traci pracę, decyduje się na ten desperacki krok. Niestety akcja kończy się tragicznie, giną ludzie, a Ben trafia do więzienia. Sąd skazuje go na karę śmierci i kara ta - poprzez śmiertelny zastrzyk - zostaje wykonana. Jednak ku swojemu zdziwieniu zamiast wiecznego odpoczynku Ben otrzymuje... nowe życie. Budzi się jako dozorca w małym miasteczku w stanie Oregon. Okazuje się, że dostał od losu druga szansę - będzie mógł normalnie funkcjonować, o ile nigdy nie przekroczy granic miasta, czyli pogodzi się z utratą dawnego życia i ukochanej rodziny... dodatki: menu główne, wybór scen, zapowiedzi, zwiastun więcej »
Dodano: 17.03.2010

Bezlitosna

Bezlitosna

Tajemniczy seryjny zabójca obiera sobie za cel członków jednej z najgroźniejszych organizacji przestępczych. Są oni eliminowani metodycznie, bezlitośnie i skutecznie. Udaje się przeżyć tylko jednemu z bandytów. Jest nim bogaty mafijny boss Virgil (Tom Berenger). Okazuje się, że za zabójstwami stoi piękna młoda Rosjanka, Raina (Stana Katic). Kiedyś Virgil i Raina byli parą, jej zdrada jest więc dla niego szczególnie bolesna. Teraz stary kryminalista nie ufa nikomu, nawet najbliższym współpracownikom. Owładnięty paranoicznym strachem o swoje życie przekupuje jednego z detektywów, aby ten dopadł Rainę, zanim zrobi to policja. dodatki: menu główne, wybór scen, zapowiedzi, zwiastun więcej »
Dodano: 17.03.2010

Franklyn

Franklyn

Dwie historie rozgrywają się równolegle we współczesnym Londynie i w mrocznej metropolii przyszłości, w której władzę sprawują religijni fanatycy. Zamaskowany detektyw Preest (Ryan Phillippe) przemierza ulice w poszukiwaniu zemsty na swoim wrogu. Esser (Bernard Hill) ma nadzieje odnaleźć wśród bezdomnych zaginionego syna. Trzydziestolatek Milo (Sam Riley) podąża śladem swojej pierwszej wielkiej miłości. Piękna studentka sztuki Emilia (Eva Green) jest coraz bliżej urzeczywistnienia swoich planów samobójczych. Cztery zagubione dusze w dwóch różnych światach zderzą się ze sobą, a jeden strzał zadecyduje o ich dalszych losach... dodatki: menu główne, wybór scen, zapowiedzi, zwiastun więcej »
Dodano: 17.03.2010

Abecadło mordercy (The Alphabet Killer)

Abecadło mordercy (The Alphabet Killer)

Megan Paige (Eliza Dushku) jest bardzo oddana pracy policyjnego detektywa. Jej partnerem życiowym i zawodowym jest Kenneth Shine (Cary Elwes). Razem pracują nad najtrudniejszą w ich karierze sprawą - okrutnym morderstwem dziesięcioletniej Carli. Megan podejrzewa, że jest to dzieło seryjnego mordercy. Jej zaangażowanie w rozwiązanie zagadki powoli przeradza się w obsesję, a niemożność znalezienia sprawcy doprowadza na skraj załamania nerwowego. Kobieta coraz częściej ma halucynacje, w których pojawia się zabita dziewczynka. W końcu trafia do szpitala psychiatrycznego z rozpoznaniem schizofrenii paranoidalnej. Równocześnie traci pracę i narzeczonego... dodatki: menu główne, wybór scen, zapowiedzi, zwiastun więcej »
Dodano: 17.03.2010

Miecz Gideona (Sword of Gideon)

Miecz Gideona (Sword of Gideon)

Fabuła filmu została oparta na autentycznych wydarzeniach mających miejsce w czasie Igrzysk Olimpijskich w 1972 roku w Monachium. Jedenastu sportowców izraelskich zostaje uwięzionych jako zakładnicy a następnie zabitych przez palestyńskich terrorystów. Władze izraelskie tworzą grupę specjalną, której zadaniem jest likwidacja sprawców zamachu. Na jej czele staje Avner, młody żołnierz, który mimo przestróg swojego ojca i oporów psychicznych podejmuje niebezpieczne zadanie... dodatki: menu główne, wybór scen więcej »
Dodano: 17.03.2010

Franklyn

Franklyn

Dwie historie rozgrywają się równolegle we współczesnym Londynie i w mrocznej metropolii przyszłości, w której władzę sprawują religijni fanatycy. Zamaskowany detektyw Preest (Ryan Phillippe) przemierza ulice w poszukiwaniu zemsty na swoim wrogu. Esser (Bernard Hill) ma nadzieje odnaleźć wśród bezdomnych zaginionego syna. Trzydziestolatek Milo (Sam Riley) podąża śladem swojej pierwszej wielkiej miłości. Piękna studentka sztuki Emilia (Eva Green) jest coraz bliżej urzeczywistnienia swoich planów samobójczych. Cztery zagubione dusze w dwóch różnych światach zderzą się ze sobą, a jeden strzał zadecyduje o ich dalszych losach... dodatki: menu główne, wybór scen, zapowiedzi więcej »
Dodano: 17.03.2010

Winda

Winda

Claudia to młoda dziewczyna, która spieszy się do szpitala, by być przy swej umierającej babci. Tommy to zakochany chłopak, który chce jak najszybciej wyrwać narzeczoną z rąk agresywnego ojca pijaka. Karl to z pozoru stateczny mąż i ojciec, który musi dotrzeć do swojego mieszkania przed żoną i córką, które nie mogą odkryć jego przerażającej tajemnicy. Cała ta trójka ma ważny powód, by być gdzie indziej. Na razie jednak tkwią uwięzieni w windzie, która stanęła między piętrami opuszczonego budynku. Na szybki ratunek nie mają co liczyć, a wkrótce okaże się, że jeden z nich gotowy jest na wszystko, by wyrwać się z pułapki. więcej »
Dodano: 17.03.2010

Prestiż (Prestige, The)

Prestiż (Prestige, The)

Thriller utkany z iluzji, intrygi i śmiertelnego niebezpieczeństwa. Opowieść o dwóch iluzjonistach między którymi rodzi się zażarta rywalizacja przeradzająca się w wojnę na sztuczki i nieposkromione pragnienie odkrycia tajemnic zawodowych rywala. Dodatki: zwiastun kinowy pamiętnik reżysera - Prestiż, sztuka Prestiżu (galeria zdjęć): zdjęcia z filmu, kostiumy, plakat, za kulisami więcej »
Dodano: 17.03.2010

Rocknrolla (Rocknrolla)

Rocknrolla (Rocknrolla)

"To miast jest moje." Ale jego posiadanie staje się coraz droższe dla wytrawnego londyńskiego gangstera Lenny'ego Cole'a (Tom Wilkinson). Bogata zagraniczna mafia wkracza do gry przeprowadzając szemraną transakcję sprzedaży przybrzeżnych terenów. Drobny złodziejaszek (Gerard Butler) i jego ekipa myślą, żeby działać na dwa fronty, na większą skalę. Dodajcie do tego twardą jak lód księgową (Thandie Newton), solistów rockowych, którzy po trupach chcą zwiększyć sprzedaż i zostać muzycznymi szychami (Jeremy Piven i Chris Bridges), zaginiony obraz i szaloną plątaninę kasy i mięśni, a dostaniecie prawdziwego RocknRolla. Dziki i zabawny szwindel, odjazdowe kinowe połączenie seksu, przekrętu i rock 'n' rolla. Dodatki: Sceny dodatkowe, komentarz reżysera Miasto facetów więcej »
Dodano: 17.03.2010

Rocknrolla (Rocknrolla)

Rocknrolla (Rocknrolla)

"To miast jest moje." Ale jego posiadanie staje się coraz droższe dla wytrawnego londyńskiego gangstera Lenny'ego Cole'a (Tom Wilkinson). Bogata zagraniczna mafia wkracza do gry przeprowadzając szemraną transakcję sprzedaży przybrzeżnych terenów. Drobny złodziejaszek (Gerard Butler) i jego ekipa myślą, żeby działać na dwa fronty, na większą skalę. Dodajcie do tego twardą jak lód księgową (Thandie Newton), solistów rockowych, którzy po trupach chcą zwiększyć sprzedaż i zostać muzycznymi szychami (Jeremy Piven i Chris Bridges), zaginiony obraz i szaloną plątaninę kasy i mięśni, a dostaniecie prawdziwego RocknRolla. Dziki i zabawny szwindel, odjazdowe kinowe połączenie seksu, przekrętu i rock 'n' rolla. Dodatki: komentarz reżysera, Sceny dodatkowe Miasto facetów więcej »
Dodano: 17.03.2010

Nieruchomy Poruszyciel

Nieruchomy Poruszyciel

Akcja filmu rozgrywa się współcześnie w małym satelitarnym miasteczku. Przestrzenią, w której rodzą się przedstawione w filmie obrazy jest wyobraźnia głównych bohaterów: Mężczyzny - o pseudonimie Generał, dyrektora fabryki i Teresy, jego podwładnej, która wyzwala w Generale najdziksze instynkty, pragnienia, chęć panowania i posiadania jej na własność. Wchodzimy w świat, w którym nasi bohaterowie powodowani są instynktami dobywającymi się z wnętrza ich popędowej, tłumionej natury. Czym jest siła, która w sposób tak zdeterminowany warunkuje ich zachowania? więcej »
Dodano: 17.03.2010

Dla Ciebie i Ognia

Dla Ciebie i Ognia

Historia Adama, młodego, szalenie ambitnego dziennikarza, pracującego w lokalnej gazecie. Adam jest w stanie posunąć się do każdego świństwa, byle tylko jego kariera nabrała tempa. Pewnego dnia otrzymuje pocztą list z tajemniczym dopiskiem "Tibi et Igni". W liście ukryte są fotografie, które sugerują, że kobieta, z którą żyje i zamierza się ożenić, może prowadzić drugie, tajemnicze życie. Rozpoczyna się podróż w świat mrocznych tajemnic prowadząca do zaskakującego rozwiązania. więcej »
Dodano: 17.03.2010

Zandalee

Zandalee

Johnny i Thierry są przyjaciółmi jeszcze zestudenckich czasów. Po studiach ich drogi rozchodzą się. Johnny bez reszty poświęca się sztuce, natomiast Thierry przejmuje rodzinną firmę i z powodzeniem ją prowadzi. Po kilku latach niespodziewanie ponownie się spotykają. Johnny poznaje młodą i piękną żoną przyjaciela - Zandalee ijest nią oczarowany. Między nimi zaczyna rodzić się gwałtowna namiętność, która szybko przeradza się w gorący romans. Oboje przeczuwają, że wcześniej czy później prawda wyjdzie na jaw, jednak nie potrafią zrezygnować z łączącego ich uczucia. więcej »
Dodano: 17.03.2010

Kobieta z Deauville

Kobieta z Deauville

Zbliżający się do emerytury detektyw Jacques Renard ma kłopoty zdrowotne, które kończą się pobytem w szpitalu psychiatrycznym. Kiedy wraca do pracy w policji, zostaje mu przydzielona pozornie mało znacząca sprawa. Pewnego dnia spotyka tajemniczą kobietę, która prosi go o pomoc, zostawiając mu enigmatyczną wskazówkę: pokój 217, Hotel Riviera. Kiedy znika właściciel pałacu Deauville, detektyw zastanawia się, czy jest to porwanie, morderstwo czy samobójstwo i rozpoczyna śledztwo. Odkrywa, że sieć rodzinnych sekretów łączy się z piękną zmarłą aktorką, która wygląda dokładnie jak kobieta, którą spotkał. więcej »
Dodano: 17.03.2010

Odmienne stany moralności

Odmienne stany moralności

W pewien zwyczajny szkolny dzień pewien pozornie zwyczajny uczeń Leland Fitzgerald popełnia niewyobrażalne i zupełnie niezrozumiałe morderstwo. W ułamku sekundy zmienia się wszystko - nie tylko dla Lelanda, ale dla jego rodziny, kolegów, nauczycieli?wszyscyobsesyjnie szukają odpowiedzi - dlaczego? Chłopak trafia do poprawczaka. Tam jeden z nauczycieli, Pearl, próbuje za wszelką cenę dociec, co popchnęło zdolnego, wrażliwego, obiecującego syna znanego pisarza do popełnia tak brutalnej zbrodni. Ich regularne spotkania zamieniają się z czasem w pełen napięcia pojedynek emocjonalny. Role się odwracają. To młodociany przestępca zaczyna zadawać wychowawcy trudne pytania, na które ten nie zna odpowiedzi. Okazuje się, że pojęcie moralności jest czasami rzeczą względną, a świat nie składa się tylko z koloru białego i czarnego. więcej »
Dodano: 17.03.2010