Sposoby spędzania wolnego czasu

Jesteś tutaj: » Strona główna » Książki popularnonaukowe

Książki popularnonaukowe

Produkty od 1 do 20 z 1564

Nie przydeptuj małych skrzydeł

 Nie przydeptuj małych skrzydeł

To książka o naszej wrażliwości na małego człowieka. Dla rodziców - ale także dla wychowawców, dla opiekunów, dla pielęgniarek - dla wszystkich, którym powierzone zostało Dziecko. To książka o tym, jak je szanować. więcej »
Dodano: 2019-01-08
Studio ImpresoCena: 20 zł

Rok wydania:2018 rok
Autor:Katarzyna Wnęk Joniec

Książki w języku angielskim

 Książki w języku angielskim

Pearson English Readers to seria lektur w języku angielskim, dostępna aż na siedmiu poziomach zaawansowania. Każda książka występuje z zestawie z CD MP3! więcej »
Dodano: 2017-07-18
Penguin ReadersCena: 21.9 zł

Rodzicielstwo bliskości. Jak zbudować więź z dzieckiem

 Rodzicielstwo bliskości. Jak zbudować więź z dzieckiem

Nurt rodzicielstwa bliskości to coraz popularniejszy w Polsce, nowatorski styl wychowania, który pozwala stworzyć trwałą więź pomiędzy dzieckiem a rodzicem. Opiera się na wzajemnym szacunku, zrozumieniu i respektowaniu potrzeb każdej ze stron. Poradnik pokazuje m.in., w jaki sposób wspierać intelektualny, emocjonalny i społeczny rozwój malucha w pierwszym roku jego życia. Jest nieocenioną pomocą dla wszystkich świadomych rodziców, którym zależy na wychowaniu mądrego i szczęśliwego człowieka. więcej »
Dodano: 2017-02-13
EdgardCena: 22 zł

Sięgnij po swoje marzenia. Alchemia zmian dla kobiet

 Sięgnij po swoje marzenia. Alchemia zmian dla kobiet

W książce znajdziesz wyjątkowy, sześcioetapowy program, który pozwoli ci świadomie i odpowiedzialnie przejść przez proces zmiany. Dzięki licznym ćwiczeniom, wskazówkom i przykładom dokładnie zdefiniujesz swój cel, ustalisz szczegółowy plan działania, a także termin wprowadzenia go w życie. Dowiesz się, które elementy są przeszkodami w działaniu oraz jak je pokonać. Przekonasz się, jakie są twoje mocne strony i jak możesz je wykorzystać do osiągnięcia wyznaczonych celów. Zdobędziesz wiedzę na temat emocji, którymi kierujesz się przy podejmowaniu decyzji, oraz odkryjesz drzemiący w tobie potencjał. W ostatnim rozdziale poznasz historie uczestniczek warsztatów, które będą dla ciebie inspiracją i motywacją, by odważnie sięgać po swoje marzenia. więcej »
Dodano: 2017-02-13
EdgardCena: 20 zł

Trening umysłu dla osób 50+

 Trening umysłu dla osób 50+

Książka prezentuje formy treningu, które są najkorzystniejsze dla zachowania sprawności umysłu i które pomogą ci ćwiczyć pamięć podczas wykonywania codziennych czynności. Poznasz zadania na koncentrację, które ułatwią ci kojarzenie faktów i pomogą zachować kontrolę w trudnych sytuacjach. Omówione w książce techniki kreatywnego pisania rozbudzą twoją wyobraźnię, a jednocześnie zainspirują twój umysł do bardziej wydajnej pracy. Przekonasz się, jak wiele przyjemności możesz czerpać z twórczego podejścia do gotowania, malowania, rzeźbienia, przemeblowania pokoju czy choćby zagadek logicznych, przełamujących schematy myślenia. Zawarte tu wskazówki pokażą ci, jak dostrzegać jaśniejszą stronę życia, jak skupiać się na tym, co warto kolekcjonować w pamięci, czym warto się inspirować. Doświadczaj przyjemności z treningu umysłu i ciesz się dobrym samopoczuciem mimo upływu czasu! więcej »
Dodano: 2017-02-13
EdgardCena: 25 zł

Polowanie na Escobara Mark Bowden

 Polowanie na Escobara  Mark Bowden

Prawdziwa historia budowania potęgi i spektakularnego upadku najsłynniejszego barona narkotykowego na świecie. Pablo Escobar – jeden z najbogatszych kryminalistów w historii. U szczytu potęgi kontrolował 80% światowego rynku kokainy, dyktując warunki kolumbijskiej władzy i grając na nosie Stanom Zjednoczonym. Rozpętał terror zamachów i krwawą wojnę narkotykową. Jego sława wykroczyła daleko poza granice obu Ameryk. Bezwzględność, arogancja i wyrachowanie sprawiły, że imię Escobara do dziś owiane jest legendą, a jego biografia stała się podstawą popularnego serialu Narcos. Mark Bowden, nagradzany dziennikarz i autor słynnego Helikoptera w ogniu, pokazuje, że rzeczywistość może być o wiele bardziej przerażająca niż fikcja. W swoim szczegółowym śledztwie odsłania kulisy wieloletnich zmagań amerykańskich i kolumbijskich władz z „Królem Kokainy”.                     więcej »
Dodano: 2017-02-13
Wydawnictwo PoznańskieCena: 35 zł

Zielone koktajle. 365 przepisów

 Zielone koktajle. 365 przepisów

Książka napisana przez autorkę bloga Zielone Koktajle, w której czytelnik znajdzie 365 przepisów na kolorowe, pożywne i smaczne koktajle z owoców oraz warzyw. więcej »
Dodano: 2016-04-14
publicatCena: 29 zł

Doktor Mama. Encyklopedia zdrowia dziecka

 Doktor Mama. Encyklopedia zdrowia dziecka

W encyklopedii zdrowia dziecka autorka opisuje najczęstsze choroby okresu niemowlęcego i dziecięcego, daje wskazówki jak im zapobiegać i jakich sprawdzonych domowych sposobów użyć. Publikacja pomaga rodzicom nabrać pewności w kontakcie z małym pacjentem. więcej »
Dodano: 2016-04-14
publicatCena: 32 zł

12 ważnych praw. Polscy autorzy o prawach dzieci

 12 ważnych praw. Polscy autorzy o prawach dzieci

Niezwykle ciepła, niebanalna książka dla dzieci o ich prawach. Publikacja stanowi doskonałą pomoc dla rodziców i nauczycieli, którzy na co dzień spotykają się z mnóstwem pytań swoich podopiecznych. Dwunastu autorów napisało 12 opowiadań, w których opisane są kluczowe prawa dzieci. więcej »
Dodano: 2016-04-14
Centrum Edukacji DziecięcejCena: 22 zł

Literatura dla dorosłych

 Literatura dla dorosłych

W Oddziale dla Dorosłych pracuje trzech bibliotekarzy z profesjonalnym przygotowaniem zawodowym. Biblioteka posiada bogaty zbiór w liczbie około 66 tys. woluminów literatury beletrystycznej i popularno naukowej. Dysponujemy również dużą kolekcją zbiorów multimedialnych. więcej »
Dodano: 2016-03-03
Brak danych

Geodezja współczesna

 Geodezja współczesna

Książka obejmuje tematykę geodezji podstawowej w epoce pomiarów satelitarnych, w tym: - zagadnienia geometryczne geodezji wyższej, - modele pola siły ciężkości Ziemi, - elementy grawimetrii geodezyjnej, - wyznaczanie figury Ziemi metodami grawimetrycznymi i astronomiczno-geodezyjnymi, - geodezyjny system odniesienia i realizacja europejskiego układu odniesienia EUREF, - systemy obserwacyjne globalnego geodezyjnego systemu obserwacyjnego GGOS, - globalny satelitarny system nawigacyjny (GNSS) i systemy wspomagające (SBAS), - wybrane zagadnienia geodezji wyższej w epoce satelitarnego wyznaczania pozycji, - geodezja współczesna, a problematyka badań geodynamicznych. więcej »
Dodano: 2016-01-26
PWNCena: 60 zł

Rok wydania:2014 rok
Wydawnictwo:PWN

Twój dziennik. 12 nowych lekcji i mysli na każdy dzień

 Twój dziennik. 12 nowych lekcji i mysli na każdy dzień

Twój dziennik to osobisty notatnik i wyjątkowy kalendarz. To źródło Twojej inspiracji i kreatywności oraz zachęta, by dobrze przeżyć każdy kolejny dzień. więcej »
Dodano: 2015-12-09
InsignisCena: 25 zł

Oprawa:miękka
Rok wydania:2015 rok

Jak nie zostać bankrutem? poradnik pozytywnego rozwoju

 Jak nie zostać bankrutem? poradnik pozytywnego rozwoju

Jak nie zostać bankrutem? Autorka obala wiele mitów na temat sukcesów, które w rzeczywistości doprowadzają ludzi do cierpień i biedy. Zwraca uwagę na oślepiające skupienie się na obranych celach, brak samodzielności myślenia i trzymanie się modnych wzorców, które niestety nie gwarantują sukcesów, a wręcz mogą okazać się bardzo niebezpieczne i podstępne. więcej »
Dodano: 2015-07-13
autor: Małgorzata StawarzCena: 25 zł

Oprawa:miękka
Wysokość:205 mm
Szerokość:145 mm
Grubość:11 mm
Rok wydania:2001 rok
Wersja wydania:II wydanie
Autor:Małgorzata Stawarz
Tytuł oryginału:Jak nie zostać bankrutem?
Wydawnictwo:Parol

Rysunek i malarstwo

 Rysunek i malarstwo

Znakomity podręcznik popularnych technik rysunku i malarstwa pomoże Wam na doskonałe opanowanie podstawowych umiejętności, rozwój własnego stylu. Nauczcie się obserwować obiekt, planować kompozycję i unikać błędów, korzystając ze wskazówek wyłożonych w przejrzysty sposób, metodą „problem – rozwiązanie”. więcej »
Dodano: 2015-07-11
ArkadyCena: 39 zł

Obrót nieruchomościami

 Obrót nieruchomościami

Głównym celem książki jest pokazanie obrotu nieruchomościami jako wyodrębnionej części rynku. więcej »
Dodano: 2015-07-10
PoltextCena: 39 zł

Psychologia sprzedaży nieruchomości

 Psychologia sprzedaży nieruchomości

Psychologia sprzedaży nieruchomości wskazuje na to, że proces sprzedaży nieruchomości rozpoczyna się, zanim klient wybierze numer telefonu pośrednika i złoży zapytanie. Sprzedaż nieruchomości zaczyna się znacznie wcześniej w głowie pośrednika. więcej »
Dodano: 2015-07-09
PoltextCena: 34 zł

Nieruchomość-kredyt-hipoteka

 Nieruchomość-kredyt-hipoteka

Publikacja opisuje ważny fragment rynku nieruchomości dotyczący istotnych aspektów jego finansowania. więcej »
Dodano: 2015-07-09
PoltextCena: 32 zł

Tajemnice wszechświata

 Tajemnice wszechświata

Teleskop Hubblea to cud technologii, który zafascynował ludzi dzięki przepięknym obrazom i intrygującym odkryciom w otaczającym nas Wszechświecie. więcej »
Dodano: 2015-07-09
BellonaCena: 97 zł

Księgarnia internetowa ukarola.pl poleca książki marynistyczne

 Księgarnia internetowa ukarola.pl poleca książki marynistyczne

Polecamy szeroki katalog książek zagranicznych dla modelarzy okrętowych i pasjonatów marynarki wojennej. Budujesz modele okrętów lub tworzysz model pojazdów bojowych - na ukarola.pl znajdziesz ciekawą literaturę po angielsku i niemiecku więcej »
Dodano: 2015-02-27
Brak danych

Książki obcojęzyczne na ukarola.pl 2022 piękny kalendarz ścienny

 Książki obcojęzyczne na ukarola.pl 2022 piękny kalendarz ścienny

Szukasz książek w oryginale, anglojęzycznych albumów lub poradników dla modelarzy, pytaj na ukarola.pl Zachęcamy do kontaktu Tel 887241062 więcej »
Dodano: 2015-02-27
Brak danych