Sposoby spędzania wolnego czasu

Jesteś tutaj: » Strona główna » Thrillery książki

Thrillery książki

Wyprzedaż książek od 1zł Wyprzedaż książek od 1zł

 Wyprzedaż książek od 1zł Wyprzedaż książek od 1zł

Rodzinny interes Na szafocie Tragedia Lusitanii Kości nie kłamią Salon odrzuconych Krwawy doping Bogowie Maorysów Drugie Życie Trzecia Ludzkość Szósty sen Zimowa ewangelia Szkoła bogów Kości zaginionych Królowa Marloncja Przymierze Trojga i wiele, wiele innych. Książki są przecenione o 20,30 zł więcej »
Dodano: 2019-08-01
Sonia DragaCena: 1 zł

Oprawa:miękka
Wysokość:125 mm
Szerokość:195 mm
Grubość:3 mm
Gramatura papieru:8 g/m²
Rok wydania:2015 rok
Wersja wydania:standardowa
Autor:Maxim Chattam
Tytuł oryginału:różne
Wydawnictwo:Sonia Draga

Zapisane w wodzie. Paula Hawkins Paula Hawkins oprawa miękka

Zapisane w wodzie.  Paula Hawkins Paula Hawkins oprawa miękka

Autorka Dziewczyny z pociągu powraca z thrillerem, na który czeka cały świat! Ta powieść dojrzewała we mnie od dłuższego czasu. Jest coś nieodpartego w historiach, które sobie opowiadamy, w tym, jak świadomie lub nieświadomie można ukryć głosy i prawdy, zmyć wspomnienia i pogrążyć je w niepamięci. Paula Hawkins więcej »
Dodano: 2017-06-21
Świat KsiążkiCena: 36.9 zł

Oprawa:miękka
Wysokość:21 mm
Szerokość:1350 mm
Rok wydania:2017 rok
Wersja wydania:wydanie 1
Autor:Hawkins Paula
Tytuł oryginału:Into the water
Wydawnictwo:Świat Książki

Książka thriller historyczny

Sztuka i architektura jeszcze nigdy nie kryły tak przerażających zagadek. Robert Langdon musi je rozwiązać, nim na Ziemi stanie się piekło. Fenomenalny apokaliptyczny thriller najpopularniejszego pisarza na świecie. Światowej sławy specjalista od symboli, Robert Langdon budzi się w szpitalnym łóżku. Nie pamięta jak się tam znalazł. Ledwie odzyskuje przytomność, ktoś próbuje go zabić. Ścigany przez nieznanych wrogów przemierza uliczki Florencji, próbując odkryć powody pościgu. Czy jego wiedza o tajemnicach miasta wystarczy, by umknąć nieznanym sprawcom ? Czy zdoła rozszyfrować zagadkę i uratować ludzkość ? więcej »
Dodano: 2013-11-07
Sonia DragaCena: 39.99 zł

Oprawa:twarda
Rok wydania:2013 rok
Autor:Brown Dan
Tytuł oryginału:Inferno
Wydawnictwo:Sonia Draga

książka na wieczór

W naszej księgarni znajdą Państwo coś na wieczór na wakacje i pod poduszkę...książki na każdy temat i różnego rodzaju. więcej »
Dodano: 2012-04-13
Brak danych

PRAWNIK Grisham John

 PRAWNIK Grisham John

Posada w największej kancelarii prawniczej świata. Pensja, o jakiej nawet najlepszy student prawa nie śmie marzyć. Propozycja, której nie można odrzucić... ani przyjąć. Kyle McAvoy to młody absolwent Yale, któremu świat powinien paść do stóp - a tymczasem jego życie staje się koszmarem. Zmuszony szantażem do przyjęcia posady na Wall Street w najbardziej prestiżowej firmie prawniczej świata, Kyle staje się pionkiem w zabójczej grze korporacyjnego szpiegostwa. Tak jak inny młody prawnik, Mitch McDeere z Firmy, Kyle jest wtrącony w sytuację, która go przerasta. I tak jak Mitch, Kyle nie ma nikogo, kto mógłby mu pomóc, ani miejsca, gdzie mógłby się schronić... więcej »
Dodano: 2012-02-22
AmberCena: 8.99 zł

Oprawa:miękka
Wysokość:150 mm
Szerokość:210 mm
Rok wydania:2009 rok
Autor:Grisham John
Wydawnictwo:Amber

Wszystko się zmienia Wydanie pierwsze pisana dostępnym językiem

Wszystko się zmienia Wydanie pierwsze pisana dostępnym językiem

Książka ta jest inna niż wszystkie. Powieść o narracji filmowej, dobrze wpasowująca się na scenariusz. To niezwykła i niespodziewana podróż - pełna przygód i dramatycznych wydarzeń - gwałtownie zmieniających losy bohaterów. Świetnie wkomponowuje się w realia współczesnego świata i Czytelnika. W pewnym momencie zaczyna być wielkim powrotem do świata, którego już nie ma i do uczuć, które niezmiennie trwają. Łączy w sobie wątek sensacyjny, przygodowy, political fiction, społeczny oraz fikcji. więcej »
Dodano: 2011-12-06
Novae ResCena: 29.9 zł

Oprawa:miękka
Rok wydania:2010 rok
Wersja wydania:pierwsza
Autor:Marian A. Nocoń
Tytuł oryginału:Wszystko się zmienia
Wydawnictwo:Novae Res