Sposoby spędzania wolnego czasu

Jesteś tutaj: » Strona główna » Romanse

Romanse

Książki romantyczne

Książki romantyczne, czyli literatura dla kobiet w księgarni internetowej selkar.pl to pozycje książek pisanych z pasją oraz pełnych gorących emocji. Jeżeli szukasz interesujących książek romantycznych, to znajdziesz je na https://selkar.pl/ksiazki-romans-literatura-kobieca więcej »
Dodano: 2019-04-02
Brak danych

Wydaj książkę lub ebook

 Wydaj książkę lub ebook

Jedynym najszybszym, niestresującym i najpewniejszym sposobem na wydanie własnej książki jest wydanie jej za własne pieniądze. Wtedy nikt Ci nie mówi, że w tej chwili jest zastój na rynku czy wymyśla jakieś inne problemy, z powodu których nie można wydać Twojej książki. Zapraszamy do nawiązania współpracy z Wydawnictwem Witanet. więcej »
Dodano: 2017-07-23
Wydawnictwo Witanet

Oprawa:miękka
Rok wydania:2017 rok

Nowe oblicze Greya -w najlepszej cenie

Nowe oblicze Greya -w najlepszej cenie

Kupując u nas - oszczędzasz! Cena rynkowa: 39,90 zł - NASZA CENA: 26,50 zł Kobiety na jej punkcie szaleją. Mężczyźni wiele zawdzięczają. Biblioteki apelują, by wycofać z obiegu. A powieść sprzedaje się w tempie egzemplarza na minutę!!! Ich przypadkowe spotkanie dało początek fali namiętności, która z czasem wcale nie osłabła. Wspólna codzienność okazała się nie lada wyzwaniem, któremu Anastasia i Chrstian dzielnie stawiają czoła w imię łączącego ich uczucia. Kochankowie wciąż dryfują po wzburzonym morzu uczuć, targani namiętnością i rozterkami, niepewni tego, co zgotuje im los. Czy najbardziej poruszająca historia miłosna tego roku zakończy się happy endem? A może piękny sen przerwie były szef Any, Jack Hyde, który poprzysiągł zemsty i cierpliwie czeka na swoją szansę? W przypadku jakichkolwiek pytań, bądź niejasności prosimy o kontakt Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 8:30-16:30 Telefon: 85 811 02 62 E-mail: allegro@fantastyczneswiaty.pl więcej »
Dodano: 2013-01-09
SoniaDragaCena: 26.5 zł

Oprawa:miękka
Wysokość:195 mm
Szerokość:125 mm
Rok wydania:2013 rok
Autor:E L James
Wydawnictwo:Sonia Draga

Księżyc w nowiu ksiązka

 Księżyc w nowiu ksiązka

Dla znawców tematów nie ma co pisać, bo to kolejna oczekiwana część losów Belli i Edwarda. Para ta boryka się problemami i nieoczekiwanymi zwrotami akcji,a ich los często pieczętuje to kim są i jakie życie prowadzić muszą. więcej »
Dodano: 2011-06-24
Meyer StephenieCena: 26 zł