Sposoby spędzania wolnego czasu

Jesteś tutaj: » Strona główna » Książki dla dzieci

Książki dla dzieci

Produkty od 1 do 20 z 83

kolorowanki z naklejkami

Kolorowanki z naklejkami. Ciekawe i przyjemne ilustracje dla małych dzieci. Dodatkowo wielokolorowa kredka w zestawie. więcej »
Dodano: 2018-06-01
PRYZMAT

Edukacja Wczesnoszkolna

 Edukacja Wczesnoszkolna

Priorytetem naszej księgarni jest edukacja wczesnoszkolna. Zachęcamy do zapoznania się z odpowiednimi materiałami, które przed rozpoczęciem nauki w szkole rozwijają spostrzegawczość, logiczne myślenie, sprawność grafomotoryczną ręki, poznawanie liter.Naukę czytania proponujemy metodą sylabową - są do tego odpowiednie elementarze. więcej »
Dodano: 2017-07-19
Brak danych

Łamigłówki Profesora Rozumka Wojciech Walendzik

 Łamigłówki Profesora Rozumka Wojciech Walendzik

Łamigłowki Pofesora Rozumka to jedna z serii książeczek o Profesorze Rozumku. Na 32 stronach każdej z publikacji znajdą Państwo szereg łamigłówek dla dzieci w wieku 6-9 lat więcej »
Dodano: 2017-03-06
NIKOCena: 4 zł

Łamigłówki zwierzęta z daleka i z bliska Małgorzata Goja

 Łamigłówki zwierzęta z daleka i z bliska  Małgorzata Goja

Zapraszam dziewczynki i chłopców do świata łamigłówek i zagadek. W tym świecie głównymi bohaterami są zwierzęta. W czasie rozwiązywania logicznych zagadek będziecie się świetnie bawić i jednocześnie uczyć. W książce znajdziecie nie tylko zagadki, łamigłówki, rebusy, krzyżówki, ale również zabawy słowne i matematyczne. Postarajcie się rozwiązać wszystkie zadania znajdujące się w książce. Będziecie coraz mądrzejszymi przedszkolakami oraz coraz lepszymi uczniami. Trening szarych komórek to najszybsza i najpewniejsza droga do sukcesu. więcej »
Dodano: 2017-03-06
NIKOCena: 4 zł

Łamigłówki dla mądrej główki. Gra pamięciowa GRATIS Anna Kowalczyk

 Łamigłówki dla mądrej główki. Gra pamięciowa GRATIS  Anna Kowalczyk

Książeczka "Łamigłówki dla mądrej główki" to zbiór zadań, których celem jest rozwijanie u dzieci 6-10 letnich podstawowych zakresów myślenia logicznego i matematycznego. Ćwiczenia zawarte w publikacji polegają na: porównywaniu przedmiotów, znajdowaniu brakujących elementów, tworzeniu nowch słów, liczeniu, rozwiązywaniu rebusów i krzyżówek. Dodatkową zachętą do ruszania "szarymi komórkami" przez nasze dziecko jest załączona gra, która w najlepszym z możliwych sposobów ćwiczy pamięć, spostrzegawczość i koncentrację dziecka, a przy tym jest świetną zabawą. Gra zawiera 40 kartoników z obrazkami, które należy dobrać w pary (20 par). Karty z obrazkami należy rozłożyć tak, aby obrazki były zakryte. Następnie każdy  z uczestników zabawy odkrywa po dwie karty starając się trafić na parę takich samych obrazków. Jeśli się to nie uda, odkłada karty w to samo mijesce, w jakim przed chwilą leżały. Jeśli para kart zostaje odgadnięta, karty się zbiera i odkłada na bok. Wygrywa ten, kto zbierze największą ilość kart. Powodzenia :) więcej »
Dodano: 2017-03-06
NIKOCena: 5.5 zł

Opowieści nie tylko do poduszki Anna Kowalczyk

 Opowieści nie tylko do poduszki Anna Kowalczyk

"Opowieści nie tylko do poduszki", to książka, z której dziecko nauczy się czytać we własnym sercu. To wyjątkowa "podróż przez życie", gdzie przyjęte przez znas wartości określają jak żyjemy i jaki jest nasz stosunek do innych ludzi. Tematy opowiadań zaczerpnięte są z codziennego życia, a każda opowieść przedstwia inną historię. Czytelnik zachwyci się nie tylko umiejętnie wplecioną fantastyką opowiadań, ale również z wielkim zainteresowaniem będzie śledził losy tych prawdziwych, zwykłych ludzkich bohaterów. Książka dostarcza wiele przykładów godnych naśladowania, w których króluje empatia, odpowiedzialność, tolerancja, wrażliwość, miłość, piękno, zrozumienie, poszanowanie praw ludzkich i dobro. A są to najpiekniejsze prezenty, jakimi możemy zostać obdarowni. Każda przedstawiona tuy opowieść to życiowy drogowskaz w procesie wychowania i edukacji. "Tolle et lege- bierz i czytaj". Przenieś się w świat wartości i zabierz jak największą część dla siebie... więcej »
Dodano: 2017-03-06
NIKOCena: 5.5 zł

Cyfry Cyferki Małgorzata Podleśna

 Cyfry Cyferki  Małgorzata Podleśna

Od najmłodszych lat dziecka, warto zatroszczyć się o jego edukację matematyczną. Książka pt. „Cyfry, cyferki, ucz się z nami – będziesz wielki!” – doskonale łączy zabawę z nauką, pomagając dziecku zrozumieć pojęcie liczby. Maluch rozpocznie naukę dodawania i odejmowania, przeliczania elementów i porównywania liczb. Poćwiczy również kaligrafię cyferek w kratkach oraz rysowanie i pisanie po śladzie. W zapamiętywaniu cyfr pomogą mu zabawne rysunki, a w rachowaniu – ciekawe zadania. Dzięki laminowanym stronom dziecko może wykonać każde zadanie wielokrotnie. Życzymy miłej nauki i zabawy. więcej »
Dodano: 2017-03-06
NIKOCena: 8.6 zł

Między nami zwierzątkami Małgorzata Podleśna

 Między nami zwierzątkami Małgorzata Podleśna

„Między nami zwierzątkami” to książeczka przeznaczona dla dzieci w wieku 3-4 lata. Zachęcamy w niej maluchy do rysowania po śladzie. Taka umiejętność będzie im bardzo przydatna - początkowo w przedszkolu, a później w szkole, kiedy będą musiały sprostać trudnej sztuce pisania. Rysowanie po śladzie to forma ćwiczeń bardzo atrakcyjna dla dzieci, zwłaszcza, że maluchy rysują po stronach laminowanych, używając do tego specjalnego pisaka. Dzięki temu, każde zadanie mogą wykonać wielokrotnie. Poza tym uczą się prawidłowego trzymania przyboru, doskonaląc jednocześnie sprawność ręki piszącej. Warto podkreślić, że rysunki zostały tak dobrane, by rozbudzać u dzieci zainteresowanie światem przyrody i wspierać ich procesy poznawcze. Mogą również posłużyć do ćwiczeń w mówieniu i bogaceniu słownictwa przedszkolaków. więcej »
Dodano: 2017-03-06
NIKOCena: 5.5 zł

Baw się z wiewiórkami Agnieszka Paszkiewicz

 Baw się z wiewiórkami Agnieszka Paszkiewicz

Baw się z wiewiórkami. Rysowanie po śladzie + pisak gratis Agnieszka Paszkiewicz Wydawca: Niko Rok wydania: 2014 Ilość stron:  16 foliowane Oprawa: miękka Wymiary:  285 x 205 mm ISBN: 978-83-64359-18-7 więcej »
Dodano: 2017-03-06
NIKOCena: 5.5 zł

Baw się z pieskami Agnieszka Paszkiewicz

 Baw się z pieskami  Agnieszka Paszkiewicz

Baw się z pieskami . Rysowanie po śladzie + pisak gratis Agnieszka Paszkiewicz Wydawca: Niko Rok wydania: 2014 Ilość stron:  16 foliowane Oprawa: miękka Wymiary:  285 x 205 mm ISBN: 978-83-64359-24-8 więcej »
Dodano: 2017-03-06
NIKOCena: 5.5 zł

Baw się z kotkami Agnieszka Paszkiewicz

 Baw się z kotkami Agnieszka Paszkiewicz

Ważną częścią procesu przygotowującego dziecko do nauki w szkole jest sprawność grafomotoryczna. która wpływa m.in. na jakość pisania. U kilkulatków rozwijać ją można na przykład poprzez rysowanie. Oddajemy w  ręce najmłodszych książeczkę z ciekawymi obrazkami do rysowania po śladzie. Dzięki foliowanym stronom i specjalnemu pisakowi dziecko może z niej korzystać wielokrotnie. Wskazany kierunek rysowania uczy dzieci prawidłowego nawyku związanego z kierunkiem pisania - od strony lewej do prawej oraz z góry na dół. Zachęcamy do nauki i zabawy. Warto uczyć dziecko pracy z książką od najmłodszych lat. RYSUJ I ZMAZUJ  PISAK SUCHOŚCIERALNY GRATIS !!! więcej »
Dodano: 2017-03-06
NIKOCena: 8.5 zł

Połącz w pary Małgorzata Podleśna

 Połącz w pary Małgorzata Podleśna

„Połącz w pary” – to książeczka przeznaczona dla dzieci w wieku 3-4 lat. Zachęcamy w niej maluchy do rysowania po śladzie. Taka umiejętność będzie im bardzo przydatna – początkowo w przedszkolu , a później w szkole, kiedy będą musiały sprostać trudnej sztuce pisania. Rysowanie po śladzie to forma ćwiczeń bardzo atrakcyjna dla dzieci, zwłaszcza, że maluchy rysują po stronach laminowanych, używając do tego specjalnego pisaka. Dzięki temu, każde zadanie mogą wykonać wielokrotnie. Poza tym, uczą się prawidłowego trzymania przyboru , doskonaląc sprawność ręki piszącej. Warto podkreślić, że wszystkie rysunki zostały tak dobrane, by rozbudzić u dzieci zainteresowanie otaczającym je światem i wspierać ich procesy poznawcze. Mogą również posłużyć do ćwiczeń w mówieniu i bogaceniu słownictwa przedszkolaków. więcej »
Dodano: 2017-03-06
NIKOCena: 8.5 zł

Przygoda z literkami Małgorzata Podleśna

 Przygoda z literkami Małgorzata Podleśna

Książka "Przygoda z literkami" przeznaczona jest dla dzieci w wieku 4-7 lat. Uczy rozpoznawania, nazywania i prawidłowego pisania liter. Dzięki laminowanym stronom i suchościeralnemu pisakowi dziecko ma możliwość wielokrotnego powtarzania ćwiczeń do momentu uzyskania zadowalającego jego efektu. Plusem publikacji są dołączone naklejki, które dadzą dziecku wiele radości i pobudzą procesy myślowe. Każda naklejka jest częścią poszczególnych rysunków zawartych w książeczce. więcej »
Dodano: 2017-03-06
NIKOCena: 8.5 zł

Zwierzaki cudaki Małgorzata Podleśna

 Zwierzaki cudaki Małgorzata Podleśna

Naukę w szkole rozpoczynają już dzieci sześcioletnie. Muszą one sprostać między innymi trudnej sztuce pisania. Co zatem zrobić, żeby literki były pisane starannie i mieściły się w liniaturze? Oczywiście zachęcić dzieci do ćwiczeń grafomotorycznych. Podstawowym rodzajem takich ćwiczeń są szlaczki. Jednak pisanie jednakowych wzorów jest dla małego dziecka formą mało atrakcyjną, a nawet nużącą. Zdecydowanie ciekawsze będą ćwiczenia w rysowaniu po śladzie, zwłaszcza, że proponowane rysunki są zabawne i pełne humoru. Zapraszamy do rysowania np. hipopotama w kąpieli, lwa grającego na gitarze czy barana w roli szeryfa. Dzięki laminowanym stronom i pisakowi GRATIS ! maluch może wykonać każde zadanie wielokrotnie! Pamiętając, że dziecko najlepiej uczy się poprzez zabawę zachęcamy do ćwiczeń rączki piszącej ze Zwierzakami Cudaka więcej »
Dodano: 2017-03-06
NIKOCena: 8.5 zł

Między nami księżniczkami Małgorzata Podleśna

 Między nami księżniczkami Małgorzata Podleśna

Książka zawiera ćwiczenia usprawniające piszącą rączkę dla dzieci 5- i 6 letnich. Rozpoczynając naukę w szkole dziecko musi sprostać trudnej sztuce pisania. Co zatem zrobić, żeby literki były pisane starannie i mieściły się w liniaturze ? Oczywiście zachęcić dziecko do ćwiczeń grafomotorycznych. Podstawowym rodzajem takich ćwiczeń są szlaczki. Jednak pisanie jednakowych wzorów jest dla małego dziecka formą mało atrakcyjną, a nawet nużącą. Zdecydowanie ciekawsze będą ćwiczenia w rysowaniu po śladzie, zwłaszcza że proponowane rysunki są zabawne i pełne humoru. Zapraszamy do rysowania np. księżniczki grającej na harfie, księżniczki na hulajnodze czy ćwiczącej na hula-hop. Dzięki laminowanym stronom i pisakowi maluch może wykonać każde zadanie wielokrotnie! Pamiętając, że dziecko najlepiej uczy się poprzez zabawę zachęcamy dziewczynki do ćwiczeń rączki piszącej z księżniczkami. więcej »
Dodano: 2017-03-06
NIKOCena: 5.5 zł

Edu-kolorowanka o ptakach Justyna Kierat

 Edu-kolorowanka o ptakach Justyna Kierat

  Dla kogo jest ta książeczka? dla dzieci lubiących przyrodę, zagadki i kolorowanie dla dorosłych, którzy chcieliby się dowiedzieć, kto fruwa po ich ogrodzie, albo jak rozróżnić bociana od czapli i co to właściwie jest jerzyk dla miłośników kolorowania w każdym wieku Promocja   Do jednego egzemplarza kredki gratis Do dwóch egzemplarzy gratis Atlas świata dla dziecka gratis Promocja ważna do 28.02.2017r. więcej »
Dodano: 2017-02-13
Pod KreskąCena: 16 zł

Między nami robotami. Książka dla 5-6 latków. Pisak suchościeralny

 Między nami robotami. Książka dla 5-6 latków. Pisak suchościeralny

Ćwiczenia usprawniające piszącą rączkę dla dzieci 5 i 6-letnich. Rozpoczynając naukę w szkole dziecko musi sprostać trudnej sztuce pisania. Co zatem zrobić, żeby literki były pisane starannie i mieściły się w liniaturze? Oczywiście zachęcić dziecko do ćwiczeń grafomotorycznych. Podstawowym rodzajem takich ćwiczeń są szlaczki. Jednak pisanie jednakowych wzorów jest dla małego dziecka formą mało atrakcyjną, a nawet nużącą. Zdecydowanie ciekawsze będą ćwiczenia w rysowaniu po śladzie, zwłaszcza że proponowane rysunki są zabawne i pełne humoru. Zapraszamy do rysowania np. robota pirata, robota jadącego na skuterze czy robota kosmonautę. Dzięki laminowanym stronom i pisakowi maluch może wykonać każde zadanie wielokrotnie! Pamiętając, że dziecko najlepiej uczy się poprzez zabawę zachęcamy chłopców do ćwiczeń rączki piszącej z robotami. więcej »
Dodano: 2016-09-20
NIKOCena: 5.5 zł

Kacperek i Hania zapraszają do zadań rozwiązywania :)

 Kacperek i Hania zapraszają do zadań rozwiązywania :)

Pisak suchościeralny GRATIS ! Książka pt. Kacperek i Hania do zadań rozwiązywania przeznaczona jest dla młodszych przedszkolaków. Poza zadaniami, które mają na celu wspomaganie ogólnego rozwoju dziecka, znajdują się tu również ćwiczenia usprawniające grafomotorykę. Rysowanie po śladzie jest nieodzownym elementem tego typu ćwiczeń. Dzięki nim dziecko doskonali precyzję ruchów piszącej ręki i tym samym przygotowuje się do właściwej nauki pisania w szkole. Zadania bogacą słownictwo dziecka, doskonalą jego pamięć i umiejętność koncentrowania uwagi. Uczą wytrwałości oraz planowania pracy. Większość zadań dziecko może wykonywać samodzielnie. Różnorodność proponowanych ćwiczeń podnosi edukacyjną wartość książki, zachęcając jednocześnie dziecko do nauki i zabawy. Kolejnym atutem publikacji jest możliwość wielokrotnego wykonywania ćwiczeń aż do uzyskania przez dziecko pełnej sprawności. Poza tym może ono wracać do zadań, które szczególnie lubi. więcej »
Dodano: 2016-09-20
NIKOCena: 8.5 zł

Mandale owocowe i warzywne Ćwiczenia wspomagające rozwój koncentracji.

 Mandale owocowe i warzywne Ćwiczenia wspomagające rozwój koncentracji.

Proponowana książka „Mandale owocowe i warzywne” ma na celu pobudzenie twórczego myslenia dziecka oraz doskonalenia jego aktywności. Rysowanie mandali umożliwia kształcenie zdolności manualnych, ułatwia koncentrację uwagi, sprzyja wytrwałości i konsekwencji podczas wykonywanej pracy. Ponadto, poprzez skojarzenie litery z rysunkiem oraz wielokrotne jej pokolorowanie i napisanie , dziecko z łatwością zapamięta jej kształt. Tematyka mandali jest bliska dzieciom. Kolorując je dziecko utrwala nazwy owoców i warzyw rosnących w naszym kraju oraz poznaje owoce egzotyczne. Książkę można wykorzystać zarówno do samodzielnej zabawy w domu jak i do pracy w szkole , w czasie poznawania i utrwalania liter. więcej »
Dodano: 2016-09-20
NIKOCena: 4 zł

Przysłowie prawdę Ci powie

 Przysłowie prawdę Ci powie

Przysłowia są dla dziecka formą atrakcyjną, łatwą do zapamiętania, wpadającą w ucho. Można się do nich odnosić i przywoływać na wielu zajęciach, przy różnych okazjach, wykorzystując codzienne sytuacje z życia dziecka w szkole, w klasie czy w domu. Dają możliwość wykazania się umiejętnością logicznego myślenia i wyciągania wniosków. Nie sposób przecenić ich wartości wychowawczych. Pomogą nauczycielowi i rodzicowi w coraz trudniejszym procesie wychowania. Ćwiczenia dobrane są w taki sposób, by dziecko mogło pracować samodzielnie. Umiarkowany stopień trudności daje dziecku szansę na osiągnięcie sukcesu i motywuje do pracy. Wszystkie ćwiczenia są powiązane z tym, czego uczą się dzieci w szkole. Wiele ćwiczeń opracowanych jest w formie rozrywek umysłowych. Życzymy miłej nauki i zabawy. więcej »
Dodano: 2016-09-20
NIKOCena: 6 zł