Sposoby spędzania wolnego czasu

Jesteś tutaj: » Strona główna » Książki

Książki

nasze razem w szkole klasa 2 PAKIET

 nasze razem w szkole klasa 2 PAKIET

Nr aprobaty: 484/3/2013,518/2/2013 Nasze „Razem w szkole” to najpopularniejszy cykl do edukacji wczesnoszkolnej. Rekomendujemy zakup kompletu materiałów dla ucznia klasy drugiej w wygodnym, kolorowym pudełku , które zawiera: Podręcznik z ćwiczeniami. Części 1–10 Przygotowany z myślą o zróżnicowanych grupach uczniów. Przejrzysty układ pozwala łatwo odnaleźć zadania dla całej klasy oraz te dla uczniów o różnych potrzebach edukacyjnych. Zeszyt ćwiczeń. Części 1–10 Zeszyt ćwiczeń pomaga w utrwalaniu i doskonaleniu umiejętności zdobytych podczas zajęć. Na końcu zeszytu znajdują się informacje, jakie umiejętności dziecko ćwiczy w danym miesiącu oraz porady psychologa. Wyprawkę Zestaw różnorodnych pomocy dla ucznia, zintegrowanych z treściami edukacyjnymi w podręcznikach. W teczce są m.in. pomoce dydaktyczne, gry edukacyjne, materiały do prac technicznych. Śpiewniczek z płytą CD audio Zawiera piosenki , których dzieci będą uczyły się w szkole. Mali uczniowie mogą słuchać nagrań w domu z mamą więcej »
Dodano: 2013-07-08
WSiPCena: 231 zł

Oprawa:miękka
Rok wydania:2013 rok
Wersja wydania:2013
Autor:Katarzyna Harmak
Anna Jasiocha
Jolanta Brzózka
Katarzyna Glinka
Kamila Izbińska
Wiesław Went
Wydawnictwo:wsip

TROPICIELE KL. O PAKIET

 TROPICIELE KL. O PAKIET

Rekomendujemy zakup KOMPLETU MATERIAŁÓW dla dziecka w atrakcyjnym, kolorowym podełku. „Tropiciele” ułatwiają przedszkolakom poznanie siebie, zachęcają do działania i eksperymentowania, uwzględniają ich potrzebę zabawy i ruchu. Za rok dzieci pójdą do szkoły z radością, będą do niej świetnie przygotowane, ponieważ z pakietem „Tropiciele” przedszkolaki: przygotowują się do nauki pisania (ćwiczą wzrok i słuch, trenują spostrzegawczość, rozwijają mowę), rozwijają się społecznie i emocjonalnie, poznają świat, analizują i wyciągają wnioski. Skład pakietu „Tropiciele” dla dziecka: Tropiciele. Roczne przygotowanie przedszkolne. Karty pracy. Części 1–4 Tropiciele. Roczne przygotowanie przedszkolne. Matematyka. Wyprawka Tropiciele. Roczne przygotowanie przedszkolne. Plastyka. Wyprawka Tropiciele. Roczne przygotowanie przedszkolne. Zeszyt grafomotoryczny. więcej »
Dodano: 2013-06-14
WSiPCena: 103 zł

Oprawa:miękka
Rok wydania:2013 rok
Tytuł oryginału:TROPICIELE roczne przygotowanie przedszkolne
Wydawnictwo:wsip

Razem w szkole pakiet box 1

 Razem w szkole pakiet box 1

Skład pakietu: - podręczniki z ćwiczeniami, części 1-10 - zeszyty ćwiczeń, części 1-10 - wyprawka - zajęcia komputerowe - podręcznik z ćwiczeniami więcej »
Dodano: 2012-08-08
WSiPCena: 184.28 zł

Oprawa:kartonowa foliowana
Rok wydania:2012 rok
Autor:WSiP
Tytuł oryginału:Nasze Razem w szkole 1 Box
Wydawnictwo:WSiP

Książki

Od tysiącleci książki są skarbnicą ludzkiej wiedzy i źródłem wspaniałej rozrywki. Dawniej samo ich wytwarzanie stanowiło rodzaj sztuki, przez co były zarezerwowane tylko dla najbogatszych. Na szczęście, dziś książki są łatwo dostępne dla każdego z nas, i to nie tylko w tradycyjnej formie, lecz także pod postacią np. audiobooków, a literatura piękna czy wspaniale wydane albumy stanowią również wspaniały pomysł na prezent.