Sposoby spędzania wolnego czasu

Jesteś tutaj: » Strona główna » Książki dla dzieci

Książki dla dzieci

Produkty od 81 do 84 z 84

I TY MOŻESZ ZOSTAĆ PISARZEM

 I TY MOŻESZ ZOSTAĆ PISARZEM

I TY MOŻESZ ZOSTAĆ PISARZEM Czy kiedykolwiek chciałeś napisać opowiadanie, ale nie wiedziałeś, jak się do tego zabrać? Ta książeczka ci pomoże. Jest pełna inspirujących pomysłów na mnóstwo różnych historii, ma dość wolnego miejsca, żebyś mógł je od razu napisać...i zawiera przydatne wskazówki, jak to zrobić. więcej »
Dodano: 2011-11-09
Brak danychCena: 24.99 zł

Oprawa:twarda
Rok wydania:2011 rok
Autor:Rytel Agnieszka

EKSPERYMENTY

 EKSPERYMENTY

EKSPERYMENTY-FASCYNUJĄCE DOŚWIADCZENIA DO PRZEPROWADZENIA W DOMU. Ta ciekawa pozycja to zbiór kilkudziesięciu nietrudnych doświadczeń, które możesz wykonać sam lub z pomocą dorosłych. Dzięki nim dowiesz się, jak dużo otaczających cię przedmiotów i zjawisk związanych jest z fizyką. Dowiesz się, jakie właściwości mają gazy, ciecze, i ciała stałe; dlaczego balon lata, a statek pływa; co sprawia, że możemy chodzić po odśnieżonej alejce w parku; a stąpanie po lodzie może być niebezpieczne. Autorzy zapraszają do przeczytania książki i przeżycia niezwykłej podróży przez ciekawą dziedzinę nauki, jaką jest fizykę. więcej »
Dodano: 2011-11-09
Brak danychCena: 9.99 zł

Oprawa:miękka

RUSZ GŁOWĄ 6-LATKU

 RUSZ GŁOWĄ 6-LATKU

Łamigłówkami dla dzieci 6-letnich to doskonały sposób na pożyteczne spędzanie czasu. Dziecko rozwija spostrzegawczość, uczy się logicznego myślenia, a przede wszystkich dobrze się bawi, rozwiązując proste krzyżówki, układając historyjki obrazkowe, łącząc punkty tworzące obrazek czy szukając dróg przez labirynty. więcej »
Dodano: 2011-11-09
Brak danychCena: 3.2 zł

Oprawa:miękka
Rok wydania:2009 rok
Autor:praca zbiorowa

Moje ulubione bajki zbiór bajek

 Moje ulubione bajki zbiór bajek

Książka zawiera około 70 bajek. W zbiorze znajdziesz swoje ulubione bajki z dzieciństwa, a ponadto: - baśnie klasyczne, - legendy polskie, - 30 nowych, nigdzie niepublikowanych bajek. Każda historia to kolorowe, wesołe ilustracje. więcej »
Dodano: 2011-10-25
ArystotelesCena: 50 zł

Oprawa:twarda
Wysokość:290 mm
Szerokość:205 mm
Grubość:45 mm
Gramatura papieru:130 g/m²
Rok wydania:2011 rok
Wydawnictwo:Arystoteles