Sposoby spędzania wolnego czasu

Jesteś tutaj: » Strona główna » Książki

Książki

Produkty od 261 do 280 z 12184

Secesja wrocławska Bestseller

Secesja wrocławska Bestseller

Secesja wrocławska Książka dla koneserów, tworzona przez siedem lat, zawierająca niemal 800 ilustracji i zdjęć (wybranych z przeszło 40 000 ujęć), archiwalne mapy oraz muzealne zbiory i kartki pocztowe ze zbiorów prywatnych, wydana w trzech językach: polskim, niemieckim i angielskim. Tak najkrócej można opisać ten, prawdopodobnie najpiękniejszy, album o wrocławskiej secesji, który wydrukowany został na szlachetnym papierze archiwalnym. Zdjęcia i skład książki: Leszek Szurkowski – grafik i pasjonat secesji. Teksty: Barbara Banaś – historyk sztuki i miłośniczka secesji. Wyrafinowany przewodnik Jak pisał w swojej recenzji Krzysztof Kuchar­ski na łamach dziennika Polska-​​Gazeta Wrocławska: „Chciałoby się wziąć ten przewodnik pod pachę, ruszyć z nim na wrocławskie ulice i zobaczyć na własne oczy te wszystkie secesyjne cuda sfotografowane i opisane z wielkim pietyzmem. Cuda charakteryzujące się miękkością linii i ornamentacyjnym wyrafinowaniem”. więcej »
Dodano: 2013-08-09
Wydawnictwo CO-LIBROSCena: 179 zł

Oprawa:twarda
Wysokość:275 mm
Szerokość:230 mm
Grubość:30 mm
Rok wydania:2009 rok
Wersja wydania:Pierwsza
Autor:Barbara Banaś i Leszek Szurkowski
Wydawnictwo:Wydawnictwo CO-LIBROS
Tytuł oryginału:Wrocław: Secesja /​ Art Noveau /​ Jugendstil

Obca pamięć m.opr.

 Obca pamięć   m.opr.

Dan Krokos zadebiutował tą książką i zapowiada się na nową gwiazdę powieści S-f.Wartka akcja i ciekawe pomysły na rozwiązanie pojawiających się pytań powodują że "Obca pamięć" jest bardzo dobrą propozycją na wieczorny relaks. więcej »
Dodano: 2013-08-05
DrageusCena: 26.9 zł

Jan paweł II "Będę szedł naprzód" opr.Tw. Promocja za 19,90

Jan paweł II "Będę szedł naprzód"  opr.Tw. Promocja za 19,90

Pierwsza powieściowa historia Papieża Polaka.Paweł Zuchniewicz ukazuje nam codzienne życie Jana Pawła II w okresie od początku pontifikatu do końca lat osiemdziesiątych XX w. więcej »
Dodano: 2013-08-05
ZnakCena: 19.9 zł

Cudowne dziewiątki tw.opr. tylko 35,00

 Cudowne dziewiątki tw.opr.  tylko 35,00

Książka poświęcona pistoletom najnowszej generacji.Zawiera opisy około 60 typom "cudownych dziewiątek' oraz 500 ich odmianom.Wśród opisanej broni znajdują się takie klasyki jak pistolety SIG-Sauera, Glocka, Walthera, Colta czy Browninga. więcej »
Dodano: 2013-07-25
RytmCena: 35 zł

Oprawa:twarda
Wydawnictwo:Rytm

Legendy Pomorza i Kaszub wersja polsko-niemiercko-kaszubska

 Legendy Pomorza i Kaszub wersja polsko-niemiercko-kaszubska

Bardzo ciekawa publikacja dla osób zainteresowanych lepszym poznaniem naszej kultury i miejscowych legend. więcej »
Dodano: 2013-07-25
KosCena: 32 zł

Oprawa:twarda
Rok wydania:2010 rok
Wersja wydania:Polska
NIemiecka
Kaszubska
Autor:Abramowicz Dorota
Wydawnictwo:Kos

Miejsca wiekich uzdrowień

 Miejsca wiekich uzdrowień

Książka pokazuje najbardziej znane i najczęściej odwiedzane przez pielgrzymów miejsca uzdrowień. więcej »
Dodano: 2013-07-25
ArystotelesCena: 13.5 zł

Oprawa:twarda
Rok wydania:2013 rok
Wersja wydania:polsla
Autor:Jastrzębski Karol
Wydawnictwo:Arystoteles

Szafir

 Szafir

Barwna i wartka opowieść o świecie w którym żyją obok siebie wróżki, wilkołaki, czarownice i zwykli nieświadomi możliwości magicznych swoich sąsiadów śmiertelnicy. Bohaterka dorastając i dokonując pierwszych wyborów życiowych odkrywa wiele zaskakujących prawd które zmieniają na zawsze jej beztroskie młodzieńcze lata. więcej »
Dodano: 2013-07-25
MeditonCena: 34 zł

Horses Yann Arthus bertrand konie

 Horses Yann Arthus bertrand konie

Horses konie Yann Arthus-Bertrand oprawa twarda piiękny album o koniach j angielski wyjątkowe zdjęcia koni więcej »
Dodano: 2013-07-19
Brak danychCena: 125 zł

Oprawa:twarda

Podręcznik Lidera Peter R. Scholtes

Podręcznik Lidera Peter R. Scholtes

Ta przełomowa książka mogła zostać napisana tylko przez Petera R. Scholtesa, uważanego za jednego z najbardziej wpływowych nauczycieli przywództwa i zarządzania. Podręcznik Lidera to idealny przewodnik dla wszystkich tych, którzy starają się przeprowadzić pozytywne zmiany w organizacji. Jest dowcipny, ale przede wszystkim mądry i skuteczny. Scholtes w kontrowersyjny sposób wypowiada się przeciwko ocenie wyników i motywowaniu poprzez płace. Prowadzi czytelnika od teorii do praktyki oferując szeroką gamę zadań i ćwiczeń, które pomogą mu natychmiast rozpocząć wprowadzanie przełomowych udoskonaleń. Liczba stron: 430 Oprawa: miękka ISBN: 978-83-935161-2-7 więcej »
Dodano: 2013-07-16
OpExBooks.plCena: 99 zł

Zrozumieć Zmienność, klucz do zarządzania chaosem Donald J. Wheeler

Zrozumieć Zmienność, klucz do zarządzania chaosem Donald J. Wheeler

Żyjemy w czasach, w których większość informacji dociera do nas w postaci liczb. Gdziekolwiek popatrzymy jesteśmy otoczeni przez ogromne ilości danych - sondaże, raporty rynkowe i rządowe, bilanse i wskaźniki. Mimo tego biznesmeni wciąż odkrywają, że posiadanie większej ilości danych nie przynosi jeszcze większej wiedzy na temat procesu czy produktu. Aby stały się one użyteczne należy dokonać ich analizy oraz interpretacji. Użycie technik zaproponowanych w tej książce może mieć ogromne konsekwencje zarówno dla jednostek jak i organizacji. Są to sprawdzone i ugruntowane praktyki znane od ponad 70 lat. Liczba stron: 158 Oprawa: twarda ISBN: 978-83-926020-7-1 więcej »
Dodano: 2013-07-16
ProdPress.comCena: 60 zł

Nowa Ekonomia dla przemysłu, rządu, edukacji W. Edwards Deming

Nowa Ekonomia dla przemysłu, rządu, edukacji W. Edwards Deming

Nowa Ekonomia to kolejna po Wyjściu z kryzysu książka wydawnictwa OpExBooks.pl autorstwa W. Edwardsa Deminga. Skierowana jest do wszystkich tych, którzy chcą zmienić obecny styl zarządzania. Zostaliśmy wychowani w atmosferze wszechobecnej rywalizacji z ludźmi, wydziałami, dywizjami, uczniami, szkołami czy uniwersytetami. Ekonomiści uczyli nas, że konkurencja jest lekiem na wszystkie nasze problemy.W rzeczywistości ma ona jednak działanie destrukcyjne. Lepszym rozwiązaniem jest wspólna praca w ramach jednego systemu, którego celem jest wspólna wygrana. Aby to osiągnąć niezbędna jest transformacja stylu zarządzania na nowy, nakierowany na optymalizację. Kluczem jest tu System Gruntownej Wiedzy, który jest głównym tematem książki. Liczba stron: 200 Oprawa: miękka ISBN: 978-83-934161-1-0 więcej »
Dodano: 2013-07-16
OpExBooks.plCena: 75 zł

Podręczniki szkolne do każdej klasy.

 Podręczniki szkolne do każdej klasy.

W naszym antykwariacie uzyskają Państwo wszystkie podręczniki do szkół z wymaganą aktualną podstawą programową. więcej »
Dodano: 2013-07-15
Brak danych

nasze razem w szkole klasa 2 PAKIET

 nasze razem w szkole klasa 2 PAKIET

Nr aprobaty: 484/3/2013,518/2/2013 Nasze „Razem w szkole” to najpopularniejszy cykl do edukacji wczesnoszkolnej. Rekomendujemy zakup kompletu materiałów dla ucznia klasy drugiej w wygodnym, kolorowym pudełku , które zawiera: Podręcznik z ćwiczeniami. Części 1–10 Przygotowany z myślą o zróżnicowanych grupach uczniów. Przejrzysty układ pozwala łatwo odnaleźć zadania dla całej klasy oraz te dla uczniów o różnych potrzebach edukacyjnych. Zeszyt ćwiczeń. Części 1–10 Zeszyt ćwiczeń pomaga w utrwalaniu i doskonaleniu umiejętności zdobytych podczas zajęć. Na końcu zeszytu znajdują się informacje, jakie umiejętności dziecko ćwiczy w danym miesiącu oraz porady psychologa. Wyprawkę Zestaw różnorodnych pomocy dla ucznia, zintegrowanych z treściami edukacyjnymi w podręcznikach. W teczce są m.in. pomoce dydaktyczne, gry edukacyjne, materiały do prac technicznych. Śpiewniczek z płytą CD audio Zawiera piosenki , których dzieci będą uczyły się w szkole. Mali uczniowie mogą słuchać nagrań w domu z mamą więcej »
Dodano: 2013-07-08
WSiPCena: 231 zł

Oprawa:miękka
Rok wydania:2013 rok
Wersja wydania:2013
Autor:Katarzyna Harmak
Anna Jasiocha
Jolanta Brzózka
Katarzyna Glinka
Kamila Izbińska
Wiesław Went
Wydawnictwo:wsip

Wojna w blasku dnia Tom II

 Wojna w blasku dnia Tom II

Kontynuacja trzeciej części sagi "Wojna w blasku dnia". Za sprawą cyklu demonicznego Peter Brett został tak rozpoznawalnym autorem jak np. Geroge Martin. Stało się tak dzięki wykreowaniu świata, w którym noc jest pod panowaniem demonów zwanych też otchłańcami, mordujących każdego, kto znajdzie się poza kręgiem runicznym. więcej »
Dodano: 2013-07-08
Peter V. BrettCena: 49.9 zł

Nauka Świata Dysku I

 Nauka Świata Dysku I

Ian Stewart, Jack Cohen i Terry Pratchett połączyli swe talenty, by opowiedzieć historię o wszechświecie widzianym z zewnątrz. Z bardzo zewnątrz. Z najbardziej zewnętrznego zewnątrz, jakie można sobie wyobrazić. Oglądany z tej perspektywy, okazuje się równie magiczny jak dowolny świat na dowolnym żółwiu. więcej »
Dodano: 2013-07-05
Terry PratchettCena: 29.9 zł

Wiedźmin Ostatnie Życzenie

 Wiedźmin Ostatnie Życzenie

Wiedźmini zrzeszeni są w tajemniczym bractwie i zajmują się odpłatnym zabijaniem potworów zagrażających bezpieczeństwu ludzi. więcej »
Dodano: 2013-07-05
Andrzej SapkowskiCena: 40.5 zł

Opowieści z dzikich pól

 Opowieści z dzikich pól

Jest to zbiór opowiadań autorstwa Jacka Komudy. Wszystkie opowiadania rozgrywają się w XVII-wiecznej Rzeczypospolitej na Kresach Wschodnich. Nie są one jednak ze sobą powiązane fabularnie. Okraszone są odpowiednią dawką fantastyki, w skład której wchodzą np. ówczesne zabobony i gusła. więcej »
Dodano: 2013-07-05
Jacek KomudaCena: 37.8 zł

Zagadka Kuby Rozpruwacza

 Zagadka Kuby Rozpruwacza

Czwarty już zbiór opowiadań A. Pilipiuka opisujący przygody egzorcysty amatora, bimbrownika i kłusownika z okolic Wojsławic. Tom IV "Zagadka Kuby Rozpruwacza" zawiera 23 opowiadania. więcej »
Dodano: 2013-07-04
Andrzej PilipiukCena: 37.5 zł

Achaja tom I

 Achaja tom I

Jest to pierwszy tom sagi o młodej księżniczce imieniem Achaja. Świat przedstawiony w książce jest niesamowicie podobny do naszego, a to za sprawą poczynań głównych bohaterów, których losy się splatają. W tej powieści czytelnik przekona się, do czego zdolny jest inteligentny skryba, krzepki galernik oraz igrający z siłami wyższymi mag. więcej »
Dodano: 2013-07-04
Andrzej ZiemiańskiCena: 39.9 zł

Gra o tron

 Gra o tron

Pierwszy tom siedmioczęściowej sagi fantasy Pieśń Lodu i Ognia amerykańskiego pisarza George'a R. R. Martina. Pierwsze wydanie w języku angielskim pochodzi z roku 1996. Polski przekład ukazał się w roku 1998 nakładem wydawnictwa Zysk i S-ka. więcej »
Dodano: 2013-07-02
George R. R. MartinCena: 49 zł

Książki

Od tysiącleci książki są skarbnicą ludzkiej wiedzy i źródłem wspaniałej rozrywki. Dawniej samo ich wytwarzanie stanowiło rodzaj sztuki, przez co były zarezerwowane tylko dla najbogatszych. Na szczęście, dziś książki są łatwo dostępne dla każdego z nas, i to nie tylko w tradycyjnej formie, lecz także pod postacią np. audiobooków, a literatura piękna czy wspaniale wydane albumy stanowią również wspaniały pomysł na prezent.