Sposoby spędzania wolnego czasu

Jesteś tutaj: » Strona główna » Książki

Książki

Produkty od 301 do 320 z 12184

Podręcznik do angielskiego - Acess 3

 Podręcznik do angielskiego - Acess 3

Access to nowa czteroczęściowa seria podręczników dla uczniów gimnazjów, dostępna na poziomach: Beginner - Intermediate. Seria jest zgodna z wytycznymi zawartymi w CEF oraz obowiązującą podstawą programową. Ten nowoczesny, bogato ilustrowany kurs języka angielskiego o wyraźnie określonej strategii jaką jest sukces na egzaminie gimnazjalnym, zawiera specjalne sekcje EXAM SKILLS PRACTICE składające się z 10 zestawów egzaminacyjnych. Kurs został dodatkowo wzbogacony o unikatowe oprogramowanie Access Interactive Software. Program ten zawiera setki ćwiczeń i zadań ze wszystkich modułów podręcznika oraz ilustracje, teksty i nagrania. Dzięki tablicy interaktywnej mogą one być zaprezentowane jednocześnie całej klasie w niezwykle atrakcyjny sposób więcej »
Dodano: 2013-06-14
ekspress publishingCena: 42.5 zł

Oprawa:miękka

English Adventure 2 komplet sb+wb+cd

 English Adventure 2 komplet sb+wb+cd

Nowy, czteroczęściowy kurs dla klas 0-3 polskich szkół podstawowych łączący sprawdzoną metodykę nauczania z ulubionymi postaciami z bajek i filmów Walta Disneya. Dzięki polskim autorom i nauczycielom zaangażowanym w pilotaż kursu, English Adventure jest w pełni dostosowany do wymagań programowych i realiów pracy w polskich szkołach państwowych. Kursowi towarzyszy wyjątkowy komplet materiałów dodatkowych w postaci kaset wideo, DVD, plakatów, kart obrazkowych, kaset z piosenkami, jak również testów, rozkładów materiału i planów wynikowych. English Adventure to wymarzony kurs dla dzieci i nauczycieli, który pozwala zaangażować także rodziców i opiekunów w proces nauczania. więcej »
Dodano: 2013-06-14
longmanCena: 62.4 zł

Oprawa:miękka

gra w kolory box klasa 2

 gra w kolory box klasa 2

Składowe pakietu Gra w kolory, klasa 2 dla ucznia: Podręcznik część 1, 2 Matematyka. Podręcznik z ćwiczeniami część 1, 2, 3, 4 Ćwiczenia część 1, 2, 3, 4 Wyprawka w teczce Płyta wspomagająca zajęcia komputerowe Śpiewnik Dzienniczek ucznia Linijka z tabliczką mnożenia więcej »
Dodano: 2013-06-14
macCena: 212 zł

Oprawa:miękka
Rok wydania:2013 rok

elementarz XXI wieku kl. 1 pakiet

 elementarz XXI wieku kl. 1 pakiet

Premierowa seria do edukacji wczesnoszkolnej, która wprowadza nową jakość w swojej kategorii. „Elementarz XXI wieku” to seria świetnie dostosowana do potrzeb współczesnych dzieci. Szata graficzna, tematyka tekstów, treść ćwiczeń… to wszystko dzieje się „tu i teraz”, w świecie, który dzieci znają. Pracę z „Elementarzem…” polubi nauczyciel, który ceni sobie elastyczność w planowaniu zajęć, wspiera kreatywne myślenie i jest zainteresowany rzeczywistą indywidualizacją nauczania. „Elementarz XXI wieku” to także szereg rozwiązań dających pewność dobrego przygotowania uczniów do nauki w klasie czwartej. Seria „Elementarz XXI wieku” została opracowana na podstawie programu nauczania „Szkoła na miarę” wydawnictwa Nowa Era Sp. z o.o. więcej »
Dodano: 2013-06-14
NOWA ERACena: 203.2 zł

Oprawa:miękka

TROPICIELE KL. 2 PAKIET

 TROPICIELE KL. 2 PAKIET

Nr aprobaty: 492/3/2013, 492/4/2013, 518/2/2013 Rekomendujemy zakup kompletu materiałów do klasy drugiej w wygodnym, kolorowym pudełku, które zawiera: Podręczniki (części 1–5) Karty ćwiczeń (części 1–5) Matematykę (części 1–5) Wyprawkę (części 1 i 2) Zajęcia komputerowe – podręcznik z ćwiczeniami i CD-ROM-em więcej »
Dodano: 2013-06-14
WSiPCena: 231.9 zł

Oprawa:miękka
Rok wydania:2013 rok

TROPICIELE KL. O PAKIET

 TROPICIELE KL. O PAKIET

Rekomendujemy zakup KOMPLETU MATERIAŁÓW dla dziecka w atrakcyjnym, kolorowym podełku. „Tropiciele” ułatwiają przedszkolakom poznanie siebie, zachęcają do działania i eksperymentowania, uwzględniają ich potrzebę zabawy i ruchu. Za rok dzieci pójdą do szkoły z radością, będą do niej świetnie przygotowane, ponieważ z pakietem „Tropiciele” przedszkolaki: przygotowują się do nauki pisania (ćwiczą wzrok i słuch, trenują spostrzegawczość, rozwijają mowę), rozwijają się społecznie i emocjonalnie, poznają świat, analizują i wyciągają wnioski. Skład pakietu „Tropiciele” dla dziecka: Tropiciele. Roczne przygotowanie przedszkolne. Karty pracy. Części 1–4 Tropiciele. Roczne przygotowanie przedszkolne. Matematyka. Wyprawka Tropiciele. Roczne przygotowanie przedszkolne. Plastyka. Wyprawka Tropiciele. Roczne przygotowanie przedszkolne. Zeszyt grafomotoryczny. więcej »
Dodano: 2013-06-14
WSiPCena: 103 zł

Oprawa:miękka
Rok wydania:2013 rok
Tytuł oryginału:TROPICIELE roczne przygotowanie przedszkolne
Wydawnictwo:wsip

podręczniki szkolne nowe i używane skup i sprzedaż podręczników

podręczniki szkolne nowe i używane skup i sprzedaż podręczników

W swojej ofercie mamy wszystkie podręczniki do szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalnej. Zachęcamy do zamawiania przez naszą stronę internetową www.ksiegarnia-antykwariat.pl Należymy do grupy PolskieKsiegarnie.pl przez ta stronę także można składać zamówienia więcej »
Dodano: 2013-06-05
Nowa Era, WSiP, Operon

Używane podręczniki szkolne

 Używane podręczniki szkolne

OFERUJEMY PODRĘCZNIKI SZKOLNE (nowe i używane) -DO PRZEDSZKOLA -KLASY 0-6 -GIMNAZJUM -LICEUM - TECHNIKUM -SZKOŁY ZAWODOWE duże rabaty, przy kilku kompletach możliwość negocjacji cen. Zapraszamy do księgarń, możliwa dostawa do domu (w promieniu 10km od Wołomina lub na trasie Wołomin-Warszawa) książki wysyłamy również pocztą więcej »
Dodano: 2013-05-22
np. operon, wsip, nowa era

Książki używane/ antykwaryczne

Mały Książek oferuje książki, głównie używane, literaturę piękną i popularną, poezję, literaturę polską i zagraniczną, książki fantasy, przygodowe i sensacyjne, podręczniki szkolne, akademickie, materiały do matury, bajki, słowniki, lektury, kodeksy, poradniki, encyklopedie, szeroki wybór książek obcojęzycznych i wiele innych. więcej »
Dodano: 2013-05-07
Brak danych

KUCHNIA POLSKA 9788361150862

 KUCHNIA POLSKA 9788361150862

Smaczne, że aż palce lizać! Książka "Kuchnia Polska" jest przeznaczona zarówno dla doświadczonych kuchaży, jak też dla tych dopiero robi pierwsze próby. Zapraszamy do wspólnego gotowania po polsku i życzymy Smacznego! więcej »
Dodano: 2013-04-24
PWH ARTICena: 22 zł

Oprawa:twarda

5-MINUTOWE BAŚNIE NA KAŻDY DZIEŃ ROKU. CZĘŚĆ 1 9788377070642

 5-MINUTOWE BAŚNIE NA KAŻDY DZIEŃ ROKU. CZĘŚĆ 1 9788377070642

Wspaniały pomysł na cały rok: baśnie w konwencji serialowej – każdy odcinek zaczyna się od przypomnienia wydarzeń z poprzedniej opowieści, a kończy zapowiedzią następnej, rozbudzając w ten sposób ciekawość dzieci. Dzięki takiej formule z niecierpliwością czekają one na kolejne spotkanie z baśniowymi bohaterami. Znajdziecie tu najpiękniejsze baśnie i bajki z różnych stron świata – Paluszka,Dziadka do Orzechów,Roszpunkę, Małą syrenę, Ali Babę i 40 rozbójników, Piernikowego ludzika oraz wiele-wiele innych. Gorąco zachęcamy rodziców do codziennego czytania swoim pociechom. Badania wykazały, że głośne czytanie dzieciom – również tym, które już zaczynają samodzielną lekturę – ma niezwykle pozytywny wpływ na rozwój ich inteligencji oraz życia emocjonalnego. więcej »
Dodano: 2013-04-24
Olimp MediaCena: 9.99 zł

Oprawa:twarda
Wydawnictwo:Olimp Media

książki Wir dla pedagogów, logopedów, dla dzieci z trudnościami

 książki Wir dla pedagogów, logopedów, dla dzieci z trudnościami

Książki wydawnictwa Wir Wołomin, Pruszków, Warszawa, Piaseczno książki z tego wydawnictwa specjalizują się w publikacjach przeznaczonych dla nauczycieli, logopedów, terapeutów i rodziców. bity ortograficzne, mandale, moje sylabki, moje pierwsze słowa Oferujemy rabat 10% przy zakupach powyżej 100 złotych. więcej »
Dodano: 2013-01-21
Wydawnictwo WirCena: 100 zł

Wydawnictwo:wir

Książki dla rodziców, pedagogów i logopedów Wydawnictwa Harmonia i Jedność

Książki dla rodziców, pedagogów i logopedów Wydawnictwa Harmonia i Jedność

Książki wydawnictwa HARMONIA specjalizują się w: terapii pedagogicznej, logopedii, dysleksji, wspomaganiu rozwoju dziecka zarówno pełnosprawnego, jak i niepełnosprawnego, pedagogice. więcej »
Dodano: 2013-01-21
Harmonia, Jedność

Podręczniki dla nauczycieli

Podręczniki dla nauczycieli

Podręczniki dla nauczycieli Wołomin, Pruszków, Warszawa, Piaseczno więcej »
Dodano: 2013-01-21
Brak danych

Podręczniki szkolne i lektury

 Podręczniki szkolne i lektury

Podręczniki szkolne Wołomin, Warszawa, RABATY DO -15% więcej »
Dodano: 2013-01-21
Brak danych

Audiokook

 Audiokook

Z publikacji AudioBiznes mogą skorzystać przede wszystkim przedsiębiorcy i menedżerowie poszukujący inspirujących informacji o nowych trendach w prowadzeniu biznesu i zarządzaniu personelem, osoby planujące rozpocząć innowacyjną działalność biznesową, a także szkoleniowcy, którzy w dbałości o większą efektywność szkoleń poszukują materiałów uzupełniających przekazaną uczestnikom na szkoleniach wiedzę. więcej »
Dodano: 2013-01-14
Brak danych

Nowe oblicze Greya -w najlepszej cenie

Nowe oblicze Greya -w najlepszej cenie

Kupując u nas - oszczędzasz! Cena rynkowa: 39,90 zł - NASZA CENA: 26,50 zł Kobiety na jej punkcie szaleją. Mężczyźni wiele zawdzięczają. Biblioteki apelują, by wycofać z obiegu. A powieść sprzedaje się w tempie egzemplarza na minutę!!! Ich przypadkowe spotkanie dało początek fali namiętności, która z czasem wcale nie osłabła. Wspólna codzienność okazała się nie lada wyzwaniem, któremu Anastasia i Chrstian dzielnie stawiają czoła w imię łączącego ich uczucia. Kochankowie wciąż dryfują po wzburzonym morzu uczuć, targani namiętnością i rozterkami, niepewni tego, co zgotuje im los. Czy najbardziej poruszająca historia miłosna tego roku zakończy się happy endem? A może piękny sen przerwie były szef Any, Jack Hyde, który poprzysiągł zemsty i cierpliwie czeka na swoją szansę? W przypadku jakichkolwiek pytań, bądź niejasności prosimy o kontakt Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 8:30-16:30 Telefon: 85 811 02 62 E-mail: allegro@fantastyczneswiaty.pl więcej »
Dodano: 2013-01-09
SoniaDragaCena: 26.5 zł

Oprawa:miękka
Wysokość:195 mm
Szerokość:125 mm
Rok wydania:2013 rok
Autor:E L James
Wydawnictwo:Sonia Draga

Antoni Kępiński seria "Wielcy Ludzie Nauki i Kultury"

 Antoni Kępiński seria "Wielcy Ludzie Nauki i Kultury"

Zmarły w 1972 roku krakowski lekarz - psychiatra, pozostawiając niezwykle bogatą spuściznę serca i myśli zachowuje swoją aktualność wyrażoną słowami „non omnis moriar”. Jego życie, które wybiegało poza tradycyjne ramy medycyny i psychiatrii dedykował człowiekowi choremu. Zaś dorobek intelektualny, który doczekał się wielu wydań, pozostawał i pozostaje przedmiotem refleksji naukowej różnych dziedzin wiedzy. Jako filozofujący psychiatra zastanawiał się nad etiologią zaburzeń psychicznych i strukturą człowieka w jego sferze biologicznej, psychicznej i etycznej. Książka ukazuje aksjologię i etykę życia ludzkiego poprzez doświadczenia sytuacji granicznych oraz zaburzeń psychicznych. Związek etyki z psychologią a nawet z psychiatrią pozwala na poznanie psychicznych uwarunkowań decyzji człowieka, funkcjonowania jego sumienia oraz odpowiedzialności moralnej. Książka pokazuje Kępińskiego jako psychiatrę i etyka. Jest całościowym opracowaniem koncepcji etycznej „krakowskiego Judyma”. więcej »
Dodano: 2013-01-07
Wydawnictwo PETRUSCena: 49.9 zł

Polskie insygnia koronacyjne

 Polskie insygnia koronacyjne

Książka porusza zagmatwane dzieje polskich koronacji, jak i tajemnicze losy naszych insygniów koronacyjnych – symboli władzy państwowej, posiadających także sakralną moc. Autor wyjaśnia zawiłą symbolikę insygniów władzy, opierając się w tej mierze na tekstach biblijnych, jak i średniowiecznych liturgistów. Osobny rozdział to frapujące dzieje zniszczenia polskich regaliów, jak i narastanie mitologii koron wraz z legendą o ich cudownym ocaleniu. więcej »
Dodano: 2013-01-07
Wydawnictwo PETRUSCena: 39 zł

Paradoksy z dziejów Kościoła

 Paradoksy z dziejów Kościoła

Książka traktuje o rozmaitych gra­nicach, jakie napotykamy w historii Kościoła – mowa więc będzie o poszerzaniu i zawężaniu, pogłę­bianiu lub spłycaniu pól oddziaływania chrześcijań­stwa, o nauczaniu kościelnym, o praktyce i mentalno­ści, o budowaniu i niszczeniu, o chwale i hańbie. Owe różnorodne granice były stawiane, strzeżone, ale i łama­ne, i to nie zawsze tam gdzie należało. Tak dzieje się od dwóch tysięcy lat. Sam Chrystus w drugim człowieku – wydany w ręce ludzi. Nie tylko na ich miłość czy nienawiść. Także na instrumentalizację czy ideo­logizację Jego wymagań. Na rzeczywistą i fałszywą pobożność, harmonię lub anarchię na pograniczu wia­ry i moralności. więcej »
Dodano: 2013-01-04
Wydawnictwo PETRUSCena: 33.9 zł

Oprawa:miękka
Wysokość:200 mm
Szerokość:145 mm
Rok wydania:2012 rok
Wersja wydania:1
Autor:Jan Kracik
Wydawnictwo:Wydawnictwo PETRUS

Książki

Od tysiącleci książki są skarbnicą ludzkiej wiedzy i źródłem wspaniałej rozrywki. Dawniej samo ich wytwarzanie stanowiło rodzaj sztuki, przez co były zarezerwowane tylko dla najbogatszych. Na szczęście, dziś książki są łatwo dostępne dla każdego z nas, i to nie tylko w tradycyjnej formie, lecz także pod postacią np. audiobooków, a literatura piękna czy wspaniale wydane albumy stanowią również wspaniały pomysł na prezent.