Sposoby spędzania wolnego czasu

Jesteś tutaj: » Strona główna » Książki

Książki

Produkty od 61 do 80 z 12184

Opowieści nie tylko do poduszki Anna Kowalczyk

 Opowieści nie tylko do poduszki Anna Kowalczyk

"Opowieści nie tylko do poduszki", to książka, z której dziecko nauczy się czytać we własnym sercu. To wyjątkowa "podróż przez życie", gdzie przyjęte przez znas wartości określają jak żyjemy i jaki jest nasz stosunek do innych ludzi. Tematy opowiadań zaczerpnięte są z codziennego życia, a każda opowieść przedstwia inną historię. Czytelnik zachwyci się nie tylko umiejętnie wplecioną fantastyką opowiadań, ale również z wielkim zainteresowaniem będzie śledził losy tych prawdziwych, zwykłych ludzkich bohaterów. Książka dostarcza wiele przykładów godnych naśladowania, w których króluje empatia, odpowiedzialność, tolerancja, wrażliwość, miłość, piękno, zrozumienie, poszanowanie praw ludzkich i dobro. A są to najpiekniejsze prezenty, jakimi możemy zostać obdarowni. Każda przedstawiona tuy opowieść to życiowy drogowskaz w procesie wychowania i edukacji. "Tolle et lege- bierz i czytaj". Przenieś się w świat wartości i zabierz jak największą część dla siebie... więcej »
Dodano: 2017-03-06
NIKOCena: 5.5 zł

Cyfry Cyferki Małgorzata Podleśna

 Cyfry Cyferki  Małgorzata Podleśna

Od najmłodszych lat dziecka, warto zatroszczyć się o jego edukację matematyczną. Książka pt. „Cyfry, cyferki, ucz się z nami – będziesz wielki!” – doskonale łączy zabawę z nauką, pomagając dziecku zrozumieć pojęcie liczby. Maluch rozpocznie naukę dodawania i odejmowania, przeliczania elementów i porównywania liczb. Poćwiczy również kaligrafię cyferek w kratkach oraz rysowanie i pisanie po śladzie. W zapamiętywaniu cyfr pomogą mu zabawne rysunki, a w rachowaniu – ciekawe zadania. Dzięki laminowanym stronom dziecko może wykonać każde zadanie wielokrotnie. Życzymy miłej nauki i zabawy. więcej »
Dodano: 2017-03-06
NIKOCena: 8.6 zł

Między nami zwierzątkami Małgorzata Podleśna

 Między nami zwierzątkami Małgorzata Podleśna

„Między nami zwierzątkami” to książeczka przeznaczona dla dzieci w wieku 3-4 lata. Zachęcamy w niej maluchy do rysowania po śladzie. Taka umiejętność będzie im bardzo przydatna - początkowo w przedszkolu, a później w szkole, kiedy będą musiały sprostać trudnej sztuce pisania. Rysowanie po śladzie to forma ćwiczeń bardzo atrakcyjna dla dzieci, zwłaszcza, że maluchy rysują po stronach laminowanych, używając do tego specjalnego pisaka. Dzięki temu, każde zadanie mogą wykonać wielokrotnie. Poza tym uczą się prawidłowego trzymania przyboru, doskonaląc jednocześnie sprawność ręki piszącej. Warto podkreślić, że rysunki zostały tak dobrane, by rozbudzać u dzieci zainteresowanie światem przyrody i wspierać ich procesy poznawcze. Mogą również posłużyć do ćwiczeń w mówieniu i bogaceniu słownictwa przedszkolaków. więcej »
Dodano: 2017-03-06
NIKOCena: 5.5 zł

Baw się z wiewiórkami Agnieszka Paszkiewicz

 Baw się z wiewiórkami Agnieszka Paszkiewicz

Baw się z wiewiórkami. Rysowanie po śladzie + pisak gratis Agnieszka Paszkiewicz Wydawca: Niko Rok wydania: 2014 Ilość stron:  16 foliowane Oprawa: miękka Wymiary:  285 x 205 mm ISBN: 978-83-64359-18-7 więcej »
Dodano: 2017-03-06
NIKOCena: 5.5 zł

Baw się z pieskami Agnieszka Paszkiewicz

 Baw się z pieskami  Agnieszka Paszkiewicz

Baw się z pieskami . Rysowanie po śladzie + pisak gratis Agnieszka Paszkiewicz Wydawca: Niko Rok wydania: 2014 Ilość stron:  16 foliowane Oprawa: miękka Wymiary:  285 x 205 mm ISBN: 978-83-64359-24-8 więcej »
Dodano: 2017-03-06
NIKOCena: 5.5 zł

Baw się z kotkami Agnieszka Paszkiewicz

 Baw się z kotkami Agnieszka Paszkiewicz

Ważną częścią procesu przygotowującego dziecko do nauki w szkole jest sprawność grafomotoryczna. która wpływa m.in. na jakość pisania. U kilkulatków rozwijać ją można na przykład poprzez rysowanie. Oddajemy w  ręce najmłodszych książeczkę z ciekawymi obrazkami do rysowania po śladzie. Dzięki foliowanym stronom i specjalnemu pisakowi dziecko może z niej korzystać wielokrotnie. Wskazany kierunek rysowania uczy dzieci prawidłowego nawyku związanego z kierunkiem pisania - od strony lewej do prawej oraz z góry na dół. Zachęcamy do nauki i zabawy. Warto uczyć dziecko pracy z książką od najmłodszych lat. RYSUJ I ZMAZUJ  PISAK SUCHOŚCIERALNY GRATIS !!! więcej »
Dodano: 2017-03-06
NIKOCena: 8.5 zł

Połącz w pary Małgorzata Podleśna

 Połącz w pary Małgorzata Podleśna

„Połącz w pary” – to książeczka przeznaczona dla dzieci w wieku 3-4 lat. Zachęcamy w niej maluchy do rysowania po śladzie. Taka umiejętność będzie im bardzo przydatna – początkowo w przedszkolu , a później w szkole, kiedy będą musiały sprostać trudnej sztuce pisania. Rysowanie po śladzie to forma ćwiczeń bardzo atrakcyjna dla dzieci, zwłaszcza, że maluchy rysują po stronach laminowanych, używając do tego specjalnego pisaka. Dzięki temu, każde zadanie mogą wykonać wielokrotnie. Poza tym, uczą się prawidłowego trzymania przyboru , doskonaląc sprawność ręki piszącej. Warto podkreślić, że wszystkie rysunki zostały tak dobrane, by rozbudzić u dzieci zainteresowanie otaczającym je światem i wspierać ich procesy poznawcze. Mogą również posłużyć do ćwiczeń w mówieniu i bogaceniu słownictwa przedszkolaków. więcej »
Dodano: 2017-03-06
NIKOCena: 8.5 zł

Przygoda z literkami Małgorzata Podleśna

 Przygoda z literkami Małgorzata Podleśna

Książka "Przygoda z literkami" przeznaczona jest dla dzieci w wieku 4-7 lat. Uczy rozpoznawania, nazywania i prawidłowego pisania liter. Dzięki laminowanym stronom i suchościeralnemu pisakowi dziecko ma możliwość wielokrotnego powtarzania ćwiczeń do momentu uzyskania zadowalającego jego efektu. Plusem publikacji są dołączone naklejki, które dadzą dziecku wiele radości i pobudzą procesy myślowe. Każda naklejka jest częścią poszczególnych rysunków zawartych w książeczce. więcej »
Dodano: 2017-03-06
NIKOCena: 8.5 zł

Zwierzaki cudaki Małgorzata Podleśna

 Zwierzaki cudaki Małgorzata Podleśna

Naukę w szkole rozpoczynają już dzieci sześcioletnie. Muszą one sprostać między innymi trudnej sztuce pisania. Co zatem zrobić, żeby literki były pisane starannie i mieściły się w liniaturze? Oczywiście zachęcić dzieci do ćwiczeń grafomotorycznych. Podstawowym rodzajem takich ćwiczeń są szlaczki. Jednak pisanie jednakowych wzorów jest dla małego dziecka formą mało atrakcyjną, a nawet nużącą. Zdecydowanie ciekawsze będą ćwiczenia w rysowaniu po śladzie, zwłaszcza, że proponowane rysunki są zabawne i pełne humoru. Zapraszamy do rysowania np. hipopotama w kąpieli, lwa grającego na gitarze czy barana w roli szeryfa. Dzięki laminowanym stronom i pisakowi GRATIS ! maluch może wykonać każde zadanie wielokrotnie! Pamiętając, że dziecko najlepiej uczy się poprzez zabawę zachęcamy do ćwiczeń rączki piszącej ze Zwierzakami Cudaka więcej »
Dodano: 2017-03-06
NIKOCena: 8.5 zł

Między nami księżniczkami Małgorzata Podleśna

 Między nami księżniczkami Małgorzata Podleśna

Książka zawiera ćwiczenia usprawniające piszącą rączkę dla dzieci 5- i 6 letnich. Rozpoczynając naukę w szkole dziecko musi sprostać trudnej sztuce pisania. Co zatem zrobić, żeby literki były pisane starannie i mieściły się w liniaturze ? Oczywiście zachęcić dziecko do ćwiczeń grafomotorycznych. Podstawowym rodzajem takich ćwiczeń są szlaczki. Jednak pisanie jednakowych wzorów jest dla małego dziecka formą mało atrakcyjną, a nawet nużącą. Zdecydowanie ciekawsze będą ćwiczenia w rysowaniu po śladzie, zwłaszcza że proponowane rysunki są zabawne i pełne humoru. Zapraszamy do rysowania np. księżniczki grającej na harfie, księżniczki na hulajnodze czy ćwiczącej na hula-hop. Dzięki laminowanym stronom i pisakowi maluch może wykonać każde zadanie wielokrotnie! Pamiętając, że dziecko najlepiej uczy się poprzez zabawę zachęcamy dziewczynki do ćwiczeń rączki piszącej z księżniczkami. więcej »
Dodano: 2017-03-06
NIKOCena: 5.5 zł

Rodzicielstwo bliskości. Jak zbudować więź z dzieckiem

 Rodzicielstwo bliskości. Jak zbudować więź z dzieckiem

Nurt rodzicielstwa bliskości to coraz popularniejszy w Polsce, nowatorski styl wychowania, który pozwala stworzyć trwałą więź pomiędzy dzieckiem a rodzicem. Opiera się na wzajemnym szacunku, zrozumieniu i respektowaniu potrzeb każdej ze stron. Poradnik pokazuje m.in., w jaki sposób wspierać intelektualny, emocjonalny i społeczny rozwój malucha w pierwszym roku jego życia. Jest nieocenioną pomocą dla wszystkich świadomych rodziców, którym zależy na wychowaniu mądrego i szczęśliwego człowieka. więcej »
Dodano: 2017-02-13
EdgardCena: 22 zł

Sięgnij po swoje marzenia. Alchemia zmian dla kobiet

 Sięgnij po swoje marzenia. Alchemia zmian dla kobiet

W książce znajdziesz wyjątkowy, sześcioetapowy program, który pozwoli ci świadomie i odpowiedzialnie przejść przez proces zmiany. Dzięki licznym ćwiczeniom, wskazówkom i przykładom dokładnie zdefiniujesz swój cel, ustalisz szczegółowy plan działania, a także termin wprowadzenia go w życie. Dowiesz się, które elementy są przeszkodami w działaniu oraz jak je pokonać. Przekonasz się, jakie są twoje mocne strony i jak możesz je wykorzystać do osiągnięcia wyznaczonych celów. Zdobędziesz wiedzę na temat emocji, którymi kierujesz się przy podejmowaniu decyzji, oraz odkryjesz drzemiący w tobie potencjał. W ostatnim rozdziale poznasz historie uczestniczek warsztatów, które będą dla ciebie inspiracją i motywacją, by odważnie sięgać po swoje marzenia. więcej »
Dodano: 2017-02-13
EdgardCena: 20 zł

Trening umysłu dla osób 50+

 Trening umysłu dla osób 50+

Książka prezentuje formy treningu, które są najkorzystniejsze dla zachowania sprawności umysłu i które pomogą ci ćwiczyć pamięć podczas wykonywania codziennych czynności. Poznasz zadania na koncentrację, które ułatwią ci kojarzenie faktów i pomogą zachować kontrolę w trudnych sytuacjach. Omówione w książce techniki kreatywnego pisania rozbudzą twoją wyobraźnię, a jednocześnie zainspirują twój umysł do bardziej wydajnej pracy. Przekonasz się, jak wiele przyjemności możesz czerpać z twórczego podejścia do gotowania, malowania, rzeźbienia, przemeblowania pokoju czy choćby zagadek logicznych, przełamujących schematy myślenia. Zawarte tu wskazówki pokażą ci, jak dostrzegać jaśniejszą stronę życia, jak skupiać się na tym, co warto kolekcjonować w pamięci, czym warto się inspirować. Doświadczaj przyjemności z treningu umysłu i ciesz się dobrym samopoczuciem mimo upływu czasu! więcej »
Dodano: 2017-02-13
EdgardCena: 25 zł

Polowanie na Escobara Mark Bowden

 Polowanie na Escobara  Mark Bowden

Prawdziwa historia budowania potęgi i spektakularnego upadku najsłynniejszego barona narkotykowego na świecie. Pablo Escobar – jeden z najbogatszych kryminalistów w historii. U szczytu potęgi kontrolował 80% światowego rynku kokainy, dyktując warunki kolumbijskiej władzy i grając na nosie Stanom Zjednoczonym. Rozpętał terror zamachów i krwawą wojnę narkotykową. Jego sława wykroczyła daleko poza granice obu Ameryk. Bezwzględność, arogancja i wyrachowanie sprawiły, że imię Escobara do dziś owiane jest legendą, a jego biografia stała się podstawą popularnego serialu Narcos. Mark Bowden, nagradzany dziennikarz i autor słynnego Helikoptera w ogniu, pokazuje, że rzeczywistość może być o wiele bardziej przerażająca niż fikcja. W swoim szczegółowym śledztwie odsłania kulisy wieloletnich zmagań amerykańskich i kolumbijskich władz z „Królem Kokainy”.                     więcej »
Dodano: 2017-02-13
Wydawnictwo PoznańskieCena: 35 zł

Edu-kolorowanka o ptakach Justyna Kierat

 Edu-kolorowanka o ptakach Justyna Kierat

  Dla kogo jest ta książeczka? dla dzieci lubiących przyrodę, zagadki i kolorowanie dla dorosłych, którzy chcieliby się dowiedzieć, kto fruwa po ich ogrodzie, albo jak rozróżnić bociana od czapli i co to właściwie jest jerzyk dla miłośników kolorowania w każdym wieku Promocja   Do jednego egzemplarza kredki gratis Do dwóch egzemplarzy gratis Atlas świata dla dziecka gratis Promocja ważna do 28.02.2017r. więcej »
Dodano: 2017-02-13
Pod KreskąCena: 16 zł

PODLASIE SUPRAŚL

 PODLASIE SUPRAŚL

Posiadamy w sprzedaży różnego rodzaju Albumy Przyrodnicze, Albumy z Ikonami. Wydawnictwa dotyczące Ikon, Prawosławia, Chrześcijaństwa i innych religii. Ponad 150 pozycji tematycznych dotyczących Ikon,Religii, Podlasia, Przyrody. więcej »
Dodano: 2017-01-25
Arkady

Oprawa:twarda

książki

 książki

Książki o tematyce religijnej, książki o wartościach ponadczasowych, książki dla dzieci, książki zabawki, dewocjonalia, srebro, obrazki pamiątkowe. więcej »
Dodano: 2016-10-25
Brak danych

Oprawa:miękka

zagraniczne kalendarze ścienne 2020 calendar

 zagraniczne kalendarze ścienne 2020 calendar

Księgarnia ukarola.pl zachęca do zakupu kalendarza ściennego na 2020 rok. Szukasz oryginalnego kalendarza, zadzwoń, zapytaj i zamów. TEL. 887241062 więcej »
Dodano: 2016-10-03
Brak danych

Między nami robotami. Książka dla 5-6 latków. Pisak suchościeralny

 Między nami robotami. Książka dla 5-6 latków. Pisak suchościeralny

Ćwiczenia usprawniające piszącą rączkę dla dzieci 5 i 6-letnich. Rozpoczynając naukę w szkole dziecko musi sprostać trudnej sztuce pisania. Co zatem zrobić, żeby literki były pisane starannie i mieściły się w liniaturze? Oczywiście zachęcić dziecko do ćwiczeń grafomotorycznych. Podstawowym rodzajem takich ćwiczeń są szlaczki. Jednak pisanie jednakowych wzorów jest dla małego dziecka formą mało atrakcyjną, a nawet nużącą. Zdecydowanie ciekawsze będą ćwiczenia w rysowaniu po śladzie, zwłaszcza że proponowane rysunki są zabawne i pełne humoru. Zapraszamy do rysowania np. robota pirata, robota jadącego na skuterze czy robota kosmonautę. Dzięki laminowanym stronom i pisakowi maluch może wykonać każde zadanie wielokrotnie! Pamiętając, że dziecko najlepiej uczy się poprzez zabawę zachęcamy chłopców do ćwiczeń rączki piszącej z robotami. więcej »
Dodano: 2016-09-20
NIKOCena: 5.5 zł

Kacperek i Hania zapraszają do zadań rozwiązywania :)

 Kacperek i Hania zapraszają do zadań rozwiązywania :)

Pisak suchościeralny GRATIS ! Książka pt. Kacperek i Hania do zadań rozwiązywania przeznaczona jest dla młodszych przedszkolaków. Poza zadaniami, które mają na celu wspomaganie ogólnego rozwoju dziecka, znajdują się tu również ćwiczenia usprawniające grafomotorykę. Rysowanie po śladzie jest nieodzownym elementem tego typu ćwiczeń. Dzięki nim dziecko doskonali precyzję ruchów piszącej ręki i tym samym przygotowuje się do właściwej nauki pisania w szkole. Zadania bogacą słownictwo dziecka, doskonalą jego pamięć i umiejętność koncentrowania uwagi. Uczą wytrwałości oraz planowania pracy. Większość zadań dziecko może wykonywać samodzielnie. Różnorodność proponowanych ćwiczeń podnosi edukacyjną wartość książki, zachęcając jednocześnie dziecko do nauki i zabawy. Kolejnym atutem publikacji jest możliwość wielokrotnego wykonywania ćwiczeń aż do uzyskania przez dziecko pełnej sprawności. Poza tym może ono wracać do zadań, które szczególnie lubi. więcej »
Dodano: 2016-09-20
NIKOCena: 8.5 zł

Książki

Od tysiącleci książki są skarbnicą ludzkiej wiedzy i źródłem wspaniałej rozrywki. Dawniej samo ich wytwarzanie stanowiło rodzaj sztuki, przez co były zarezerwowane tylko dla najbogatszych. Na szczęście, dziś książki są łatwo dostępne dla każdego z nas, i to nie tylko w tradycyjnej formie, lecz także pod postacią np. audiobooków, a literatura piękna czy wspaniale wydane albumy stanowią również wspaniały pomysł na prezent.