Sposoby spędzania wolnego czasu

Jesteś tutaj: » Strona główna » Książki

Książki

Produkty od 81 do 100 z 12184

Mandale owocowe i warzywne Ćwiczenia wspomagające rozwój koncentracji.

 Mandale owocowe i warzywne Ćwiczenia wspomagające rozwój koncentracji.

Proponowana książka „Mandale owocowe i warzywne” ma na celu pobudzenie twórczego myslenia dziecka oraz doskonalenia jego aktywności. Rysowanie mandali umożliwia kształcenie zdolności manualnych, ułatwia koncentrację uwagi, sprzyja wytrwałości i konsekwencji podczas wykonywanej pracy. Ponadto, poprzez skojarzenie litery z rysunkiem oraz wielokrotne jej pokolorowanie i napisanie , dziecko z łatwością zapamięta jej kształt. Tematyka mandali jest bliska dzieciom. Kolorując je dziecko utrwala nazwy owoców i warzyw rosnących w naszym kraju oraz poznaje owoce egzotyczne. Książkę można wykorzystać zarówno do samodzielnej zabawy w domu jak i do pracy w szkole , w czasie poznawania i utrwalania liter. więcej »
Dodano: 2016-09-20
NIKOCena: 4 zł

Przysłowie prawdę Ci powie

 Przysłowie prawdę Ci powie

Przysłowia są dla dziecka formą atrakcyjną, łatwą do zapamiętania, wpadającą w ucho. Można się do nich odnosić i przywoływać na wielu zajęciach, przy różnych okazjach, wykorzystując codzienne sytuacje z życia dziecka w szkole, w klasie czy w domu. Dają możliwość wykazania się umiejętnością logicznego myślenia i wyciągania wniosków. Nie sposób przecenić ich wartości wychowawczych. Pomogą nauczycielowi i rodzicowi w coraz trudniejszym procesie wychowania. Ćwiczenia dobrane są w taki sposób, by dziecko mogło pracować samodzielnie. Umiarkowany stopień trudności daje dziecku szansę na osiągnięcie sukcesu i motywuje do pracy. Wszystkie ćwiczenia są powiązane z tym, czego uczą się dzieci w szkole. Wiele ćwiczeń opracowanych jest w formie rozrywek umysłowych. Życzymy miłej nauki i zabawy. więcej »
Dodano: 2016-09-20
NIKOCena: 6 zł

Rysunki, rysuneczki Zuzi Biedroneczki :)

 Rysunki, rysuneczki Zuzi Biedroneczki :)

Umiejętność rysowania po śladzie warto doskonalić od najmłodszych lat. Jest to bowiem bardzo pożyteczne połączenie nauki i zabawy. Z jednej strony rozwija u dziecka koordynację wzrokowo-ruchową, koncentrację uwagi i uczy cierpliwości, a z drugiej jest ciekawym, lubianym przez nie zajęciem. Rysując po śladzie dziecko uczy się prawidłowego trzymania przyborów, jednocześnie doskonaląc płynność ruchów. Rysunki zostały dobrane w taki sposób, aby były dla dziecka rozpoznawalne i atrakcyjne. Dzięki temu maluch bardzo chętnie podejmie się zadania rysowania po śladzie. A jeżeli praca się nie uda może ją wykonać jeszcze raz. Możliwość wielokrotnego wykorzystywania kart to dodatkowy atut książeczki. Warto również pamiętać, że przedstawione rysunki mogą posłużyć do ćwiczeń w mówieniu, a tym samym wzbogacić słownictwo kilkulatka. Serdecznie polecamy więcej »
Dodano: 2016-09-20
NIKOCena: 8.5 zł

Wodne kolorki - morskie zwierzeta

 Wodne kolorki - morskie zwierzeta

Seria „Wodne kolork"i to wspaniała zabawa, w której dzieci odkrywają świat kolorów. Wystarczy, że zwilżysz pędzelek wodą i możesz zacząć malować, a twój rysunek zmieni się w piękny barwny obrazek. „Wodne kolorki” to doskonała propozycja dla wszystkich dzieci., które chcą zacząć przygodę z farbami. To również edukacja, w której dzieci uczą się liczyć i pisać. Cała seria składa się z 5 książeczek: auta, misie, księżniczki, dinozaury, morskie zwierzęta. więcej »
Dodano: 2016-09-20
NIKOCena: 4 zł

Wycinanki.Papierowe pomysły dla najmłodszych

 Wycinanki.Papierowe pomysły dla najmłodszych

Książka "Wycinanki. Papierowe pomysły dla najmłodszych" adresowana jest do przedszkolaków. Zawiera 16 kart – różnokolorowych wycinanek. Do wykonania zadań znajdujących się w książce przydadzą się następujące przybory: nożyczki, linijka, klej. więcej »
Dodano: 2016-09-20
NIKOCena: 5 zł

Bajeczki do poduszczki. Miś

 Bajeczki do poduszczki. Miś

Polecamy uroczą kolekcję książeczek dla maluszków, które poprawią im nastrój, ukołyszą do snu, a przy okazji nauczą dobroci, miłości i wrażliwości. Mały miś szuka ula i biegnie za pszczółką do lasu. Jednak tym razem pszczoły robią mu niespodziewany prezent. Jak z niego skorzysta? więcej »
Dodano: 2016-09-20
NIKOCena: 3.5 zł

KSIĘGA MOJEGO RODU Drzewo rodzinne

 KSIĘGA MOJEGO RODU Drzewo rodzinne

Rodzina – niezaprzeczalna wartość w życiu człowieka. Jej obraz tworzymy ze starych fotografii, strzępek rozmów, wspomnień snutych w gronie bliskich. Jak uchronić tradycję rodzinną przed zapomnieniem? Co zrobić, aby nie utknęła w przeszłości, aby nieustannie towarzyszyła nam w teraźniejszości i zawitała również w następnych pokoleniach? Nasze Wydawnictwo oferuje Ci album, któremu sam nadasz ostateczny, swoisty charakter. Ten niezbędnik rodzinny pozwoli utrwalić to, co minęło i to co w tej chwili mija. Będziesz jego autorem i współtwórcą. Uwiecznisz najważniejsze wydarzenia. Będziesz miał możliwość powiedzieć o historii, odrębności rodziny, ale zarazem o łączności z regionem i narodem, w których ukorzenił się Twój ród. To wspaniały prezent dla Twoich krewnych, a przede wszystkim dla dzieci i wnuków. więcej »
Dodano: 2016-09-20
NIKOCena: 18 zł

Myszka Ania zaprasza do zadań rozwiązywania

 Myszka Ania zaprasza do zadań rozwiązywania

Książka pt. Myszka Ania zaprasza do zadań rozwiązywania przeznaczona jest dla starszych przedszkolaków. Poza zadaniami, które mają na celu wspomaganie ogólnego rozwoju dziecka, znajdują się tu również ćwiczenia usprawniające grafomotorykę. Rysowanie po śladzie jest nieodzownym elementem tego typu ćwiczeń. Dzięki nim dziecko doskonali precyzję ruchów piszącej ręki i tym samym przygotowuje się do właściwej nauki pisania w szkole. Zadania bogacą słownictwo dziecka, doskonalą jego pamięć i umiejętność koncentrowania uwagi. Uczą wytrwałości oraz planowania pracy. Większość zadań dziecko może wykonywać samodzielnie. Różnorodność proponowanych ćwiczeń podnosi edukacyjną wartość książki, zachęcając jednocześnie dziecko do nauki i zabawy. Kolejnym atutem publikacji jest możliwość wielokrotnego wykonywania ćwiczeń aż do uzyskania przez dziecko pełnej sprawności. Poza tym może ono wracać do zadań, które szczególnie lubi. więcej »
Dodano: 2016-09-20
NIKOCena: 8.5 zł

Złóż i baw się. Traktor Wóz strazacki

 Złóż i baw się. Traktor Wóz strazacki

Oto gratka dla zapalonego małego konstruktora. Cztery książki, a w każdej z nich części dwóch maszyn (ciężarówki, koparki, samolotu, parowozu) do samodzielnego złożenia oraz dwie ciekawe historyjki inspirujące do wspaniałej zabawy. Zawarte w książkach elementy wystarczy wycisnąć z kartonikowych arkusików, pozaginać i poskładać według łatwych wskazówek. Nie potrzeba kleju ani nożyczek, jest to zatem nieoceniona propozycja dla tych, którzy nie lubią bałaganu. więcej »
Dodano: 2016-09-20
DebitCena: 7.5 zł

Mruczuś nabroił. Przygody Mruczusia

 Mruczuś nabroił. Przygody Mruczusia

Wspaniale jest bawić się, skacząc po całym domu, należy jednak uważać: starczy jeden niewłaściwy ruch, a coś pęka z głośnym brzękiem. Co się stało? Mruczuś nabroił i będzie musiał się wytłumaczyć: nauczy się, że nawet w trudnej sytuacji najlepiej powiedzieć prawdę. Seria pięknie ilustrowanych sympatycznych opowiadanek o kotku, który musi uporać się ze swoimi codziennymi dziecięcymi problemami: przyznaniem się do kłamstwa, obawą przed nieznanym przedszkolem, strachami, które nie pozwalają mi zasnąć, złym humorem. więcej »
Dodano: 2016-09-20
OlesiejukCena: 8 zł

Książki katolickie dla dzieci

 Książki katolickie dla dzieci

W Księgarni św. Łukasza również rodzice dla swoich dzieci oraz sami najmłodsi znajdą dla siebie wspaniałe książki: bogato ilustrowane wydania biblii, bajki i opowiadania, książeczki z modlitwami, kolorowanki. więcej »
Dodano: 2016-06-21
Brak danych

Książki katolickie dla młodzieży

 Książki katolickie dla młodzieży

W Księgarni św. Łukasza młodzi ludzie znajdą dla siebie książki odpowiadające na trudne pytania, które do tej pory pozostawały bez odpowiedzi, katechizm dla młodych (Youcat), modlitewniki, powieści i audiobooki. więcej »
Dodano: 2016-06-21
Brak danych

Książki katolickie

 Książki katolickie

W Księgarni św. Łukasza półki uginają się pod ciężarem najnowszych pozycji wydawniczych. Wśród nich znajdują się między innymi książki rozwijające duchowość indywidualną, rodzinną oraz wspólnotową, odpowiadające na nurtujące pytania na temat wiary i nie tylko, świadectwa, albumy i książki o świętych, dokumenty Kościoła, beletrystyka chrześcijańska. Zapraszamy również do działu Taniej Książki! więcej »
Dodano: 2016-06-21
Brak danych

Książki i prasa modelarska

 Książki i prasa modelarska

W nasze ofercie znajdują się książki i prasa modelarska. Sprzedajemy specjalistyczne czasopisma, a wśród nich są m.in. takie tytuły jak: „The Weathering Magazine”, „Gapa” „Lotnictwo z Szachownicą”, „Mini Replika”, „Koleje Małe i Duże". Posiadamy także spory zasób książek modelarskich różnych wydawnictw oraz katalogi modelarskie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. więcej »
Dodano: 2016-05-24
Brak danych

Zielone koktajle. 365 przepisów

 Zielone koktajle. 365 przepisów

Książka napisana przez autorkę bloga Zielone Koktajle, w której czytelnik znajdzie 365 przepisów na kolorowe, pożywne i smaczne koktajle z owoców oraz warzyw. więcej »
Dodano: 2016-04-14
publicatCena: 29 zł

Doktor Mama. Encyklopedia zdrowia dziecka

 Doktor Mama. Encyklopedia zdrowia dziecka

W encyklopedii zdrowia dziecka autorka opisuje najczęstsze choroby okresu niemowlęcego i dziecięcego, daje wskazówki jak im zapobiegać i jakich sprawdzonych domowych sposobów użyć. Publikacja pomaga rodzicom nabrać pewności w kontakcie z małym pacjentem. więcej »
Dodano: 2016-04-14
publicatCena: 32 zł

12 ważnych praw. Polscy autorzy o prawach dzieci

 12 ważnych praw. Polscy autorzy o prawach dzieci

Niezwykle ciepła, niebanalna książka dla dzieci o ich prawach. Publikacja stanowi doskonałą pomoc dla rodziców i nauczycieli, którzy na co dzień spotykają się z mnóstwem pytań swoich podopiecznych. Dwunastu autorów napisało 12 opowiadań, w których opisane są kluczowe prawa dzieci. więcej »
Dodano: 2016-04-14
Centrum Edukacji DziecięcejCena: 22 zł

Kolorowanki bohaterów bajek z morałem

 Kolorowanki bohaterów bajek z morałem

"Wychowaj myślące dziecko" Treść bajek zachęca do zadawania pytań, na które dzieci same muszą sobie odpowiedzieć. Każda książeczka posiada słowniczek z trudniejszymi wyrazami i pytania sprawdzające umiejętność czytania ze zrozumieniem. Seria składa się z książeczek: - Niedźwiedź łakomczuszek - Latająca krowa - Zaczarowana żaba - Pan Antoni więcej »
Dodano: 2016-04-14
Henryka KuśtaCena: 3 zł

Pan Antoni

 Pan Antoni

Czytanie książeczek z morałem skłania dzieci do myślenia. Treść bajek zachęca do zadawania pytań, na które dzieci same muszą sobie odpowiedzieć. Każda książeczka posiada słowniczek z trudniejszymi wyrazami i pytania sprawdzające umiejętność czytania ze zrozumieniem. Seria składa się z książeczek: - Niedźwiedź łakomczuszek - Latająca krowa - Zaczarowana żaba - Kolorowanki bohaterów bajek z morałem więcej »
Dodano: 2016-04-14
Henryka KuśtaCena: 5 zł

Zaczarowana żaba

 Zaczarowana żaba

Czytanie książek z morałem skłania dzieci do myślenia. Treść bajek zachęca do zadawania pytań, na które dzieci same muszą sobie odpowiedzieć. Każda książeczka posiada słowniczek z trudniejszymi wyrazami i pytania sprawdzające umiejętność czytania ze zrozumieniem. Seria składa się z książeczek: - Niedźwiedź łakomczuszek - Latająca krowa - Pan Antoni - Kolorowanki bohaterów bajek z morałem więcej »
Dodano: 2016-04-14
Henryka KuśtaCena: 5 zł

Książki

Od tysiącleci książki są skarbnicą ludzkiej wiedzy i źródłem wspaniałej rozrywki. Dawniej samo ich wytwarzanie stanowiło rodzaj sztuki, przez co były zarezerwowane tylko dla najbogatszych. Na szczęście, dziś książki są łatwo dostępne dla każdego z nas, i to nie tylko w tradycyjnej formie, lecz także pod postacią np. audiobooków, a literatura piękna czy wspaniale wydane albumy stanowią również wspaniały pomysł na prezent.