Sposoby spędzania wolnego czasu

Jesteś tutaj: » Strona główna » Książki

Książki

Produkty od 101 do 120 z 12184

Latająca krowa

 Latająca krowa

Czytanie bajek z morałem skłania dzieci do myślenia. Treść bajek zachęca do zadawania pytań, na które dzieci same muszą sobie odpowiedzieć. Każda książeczka posiada słowniczek z trudniejszymi wyrazami i pytania sprawdzające umiejętność czytania ze zrozumieniem. Seria składa się z książeczek: - Niedźwiedź łakomczuszek - Zaczarowana żaba - Pan Antoni - Kolorowanki bohaterów bajek z morałem więcej »
Dodano: 2016-04-14
Henryka KuśtaCena: 5 zł

Niedźwiedź łakomczuszek

 Niedźwiedź łakomczuszek

Czytanie bajek z morałem skłania dzieci do myślenia. Treść bajek zachęca do zadawania pytań, na które dzieci same muszą sobie odpowiedzieć. Każda książeczka posiada słowniczek z trudniejszymi wyrazami i pytania sprawdzające umiejętność czytania ze zrozumieniem. Seria składa się z książeczek: - Latająca krowa - Zaczarowana żaba - Pan Antoni - Kolorowanki bohaterów bajek z morałem więcej »
Dodano: 2016-04-14
Henryka KuśtaCena: 5 zł

Secesja w architekturze Polski : motywy-tematy-inspiracje / Pio Rok wydania: 2014

Secesja w architekturze Polski : motywy-tematy-inspiracje / Pio Rok wydania: 2014

Tytuł: Secesja w architekturze Polski : motywy-tematy-inspiracje Autorzy: Piotr Kożurno, Maria Śliwińska, Marek Wieczorek Nakład: 1500 egzemplarzy Adres wydawniczy: Toruń : Międzynarodowe Centrum Zarządzania Informacją, 2014 318, [1] stron Format: 33,5/23,5 cm ISBN: 978-83-936670-1-7 Masa:1884 g Książka jest w idealnym stanie, jest nowa, wydrukowana na papierze kredowym, zawiera liczne kolorowe fotografie. Świetna książka dla miłośników sztuki, architektury, Secesji. więcej »
Dodano: 2016-03-22
Międzynarodowe Centrum Zarządzania InformacjąCena: 99.9 zł

Oprawa:twarda
Wysokość:335 mm
Szerokość:235 mm
Grubość:30 mm
Rok wydania:2014 rok
Autor:Kożurno Piotr
Śliwińska Maria
Wieczorek Marek
Wydawnictwo:Międzynarodowe Centrum Zarządzania Informacją
Tytuł oryginału:Secesja w architekturze Polski : motywy-tematy-inspiracje

Podręczniki i lektury szkolne

 Podręczniki i lektury szkolne

Księgarnia Odeon oferuje podręczniki i lektury szkolne. Posiadamy także szeroki asortyment literatury dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy! więcej »
Dodano: 2016-03-17
Brak danych

Literatura dla dorosłych

 Literatura dla dorosłych

W Oddziale dla Dorosłych pracuje trzech bibliotekarzy z profesjonalnym przygotowaniem zawodowym. Biblioteka posiada bogaty zbiór w liczbie około 66 tys. woluminów literatury beletrystycznej i popularno naukowej. Dysponujemy również dużą kolekcją zbiorów multimedialnych. więcej »
Dodano: 2016-03-03
Brak danych

Książki dla dzieci i młodzieży

 Książki dla dzieci i młodzieży

Oferta dla młodych czytelników obejmuje 18 tysięczny, bogaty księgozbiór, który na bieżąco jest uzupełniany o nowości wydawnicze. bajki dla najmłodszych,lektury szkolne,zbiór literatury beletrystycznej i popularnonaukowej,prasa,kolekcja zbiorów multimedialnych,kartoteki zagadnieniowe i tematyczne. W oddziale dla dzieci i młodzieży pracuje dwóch bibliotekarzy z przygotowaniem pedagogicznym. Biblioteka organizuje warsztaty plastyczno-literacko-ekologiczne, lekcje biblioteczne, konkursy literackie i plastyczne oraz wystawy. więcej »
Dodano: 2016-03-03
Brak danych

Książki z płytą CD

 Książki z płytą CD

Nasza firma wykonuje eleganckie książki z płytą CD lub DVD w twardej oprawie z uszlachetnieniami, na różnego rodzaju papierach. Płyta może być umieszczona na tacce lub piankowym cypku. Na specjalne zamówienia wykonujemy także książki z płytą CD w miękkich oprawach. Książki z płytą CD czy DVD idealnie sprawdzają się przy produkcji audiobook’ów, przewodników multimedialnych, kolekcjonerskich wydawnictw filmowych i muzycznych. Do każdego zlecenia na książki z płytą CD podchodzimy indywidualnie, staramy się, aby każde opakowanie naszej produkcji, typu książka z płytą CD było niepowtarzalne i jak najbardziej zbliżone swym charakterem do muzyki, jaką zawiera. więcej »
Dodano: 2015-05-14
Brak danych

Geodezja współczesna

 Geodezja współczesna

Książka obejmuje tematykę geodezji podstawowej w epoce pomiarów satelitarnych, w tym: - zagadnienia geometryczne geodezji wyższej, - modele pola siły ciężkości Ziemi, - elementy grawimetrii geodezyjnej, - wyznaczanie figury Ziemi metodami grawimetrycznymi i astronomiczno-geodezyjnymi, - geodezyjny system odniesienia i realizacja europejskiego układu odniesienia EUREF, - systemy obserwacyjne globalnego geodezyjnego systemu obserwacyjnego GGOS, - globalny satelitarny system nawigacyjny (GNSS) i systemy wspomagające (SBAS), - wybrane zagadnienia geodezji wyższej w epoce satelitarnego wyznaczania pozycji, - geodezja współczesna, a problematyka badań geodynamicznych. więcej »
Dodano: 2016-01-26
PWNCena: 60 zł

Rok wydania:2014 rok
Wydawnictwo:PWN

PIES RASY Z CAŁEGO ŚWIATA

 PIES RASY Z CAŁEGO ŚWIATA

Zakres pełnionych przez psy funkcji znacznie się poszerzył, pozwalając stać się im towarzyszami i przyjaciółmi ludzi. Prezentowana książka pozwoli usystematyzować fachową wiedzę na temat wybranych ras. Zachwycające zdjęcia sylwetek zwierząt, obszerne opisy, mnóstwo ciekawostek to tylko kilka z wielu atutów tego niezwykłego wydania. Oprawa twarda, lakierowana Format 250 x 340 mm, 128 str. wydanie 2015 więcej »
Dodano: 2016-01-19
Brak danychCena: 24.9 zł

Oprawa:twarda
Rok wydania:2017 rok
Wersja wydania:Album
Wydawnictwo:Fenix

Książki używane

 Książki używane

Oferujemy używane książki i podręczniki. Książki o różnorodnej tematyce, w bardzo atrakcyjnych cenach. Asortyment dostępny wyłącznie na Allegro. więcej »
Dodano: 2016-01-16
Brak danych

Książki katolickie

 Książki katolickie

W naszej ofercie znajdą Państwo książki katolickie o tematyce zarówno historycznej, jak i poruszające ważne kwestie, takie jak małżeństwo, przebaczenie, czy Boża miłość. Proponujemy także książki napisane przez teologów, papieży i świętych. więcej »
Dodano: 2016-01-14
Brak danych

Najciekawsze odkrycia i wynalazki.

 Najciekawsze odkrycia i wynalazki.

Do najważniejszych odkryć ludzkości możemy zaliczyć: ogień, koło, papier, zegar słoneczny, druk, szczepionki czy antybiotyki. Obecnie naukowcy zachwycają nas takimi pomysłami, jak: telewizory LCD, laptopy czy PlayStation. Jednak do tej pory nie wynaleziono szczepionki przeciwko HIV, leku na raka, eliksiru młodości, tak więc epoka wielkich odkryć na pewno jeszcze jest przed nami. Ta książka pomoże Wam poznać wiele odkryć i wynalazków, które miały duży wpływ na kształtowanie się obecnego świata. więcej »
Dodano: 2015-12-09
FenixCena: 10 zł

Twój dziennik. 12 nowych lekcji i mysli na każdy dzień

 Twój dziennik. 12 nowych lekcji i mysli na każdy dzień

Twój dziennik to osobisty notatnik i wyjątkowy kalendarz. To źródło Twojej inspiracji i kreatywności oraz zachęta, by dobrze przeżyć każdy kolejny dzień. więcej »
Dodano: 2015-12-09
InsignisCena: 25 zł

Oprawa:miękka
Rok wydania:2015 rok

Sówka Szarówka. Kolorowanka z wierszykiem logopedycznym

 Sówka Szarówka. Kolorowanka z wierszykiem logopedycznym

"Sówka Szarówka zbiera słówka. Już ich całe stosy ma. Policzyła je dokładnie. Jest ich sto trzydzieści dwa." więcej »
Dodano: 2015-12-09
Art PressCena: 2 zł

Oprawa:miękka
Rok wydania:2014 rok
Wydawnictwo:Art Press

Puzzzlowanki malowanki maluj układaj zmazuj

 Puzzzlowanki malowanki maluj układaj zmazuj

PUZZLOWANKI MALOWANKI. Maluj, układaj, zmazuj!” są to pierwsze na rynku białe puzzle, które pozwolą Twojemu dziecku rysować i układać własne obrazki. Pudełko zawiera: - Dwa zestawy białych, ścieralnych puzzli - dla maluchów (12 dużych elementów) i dla starszaków (24 małe elementy); - 4 ścieralne kredki świecowe do kolorowania puzzli; - Materiałowa ściereczka do zmazywania. więcej »
Dodano: 2015-12-09
Sierra MadreCena: 25 zł

Oprawa:pudełko
Rok wydania:2013 rok
Wydawnictwo:Sierra Madre

Szachy dla dzieci

 Szachy dla dzieci

Szachy to gra strategiczna powstała w VI wieku naszej ery w Indiach. Do Polski dotarła za panowania Bolesława Krzywoustego. Gra w szachy była doceniana na dworze królewskim. Pierwszy podręcznik gry w szachy opracował hiszpański szachista Luis Ramirez Lucena w 1497 roku. Jeśli rozważasz nauczyć swoje dziecko gry w szachy warto skorzystać z poradnika Szachy dla dzieci. Publikacja ta w przystępny sposób przedstawia ruchy figur, podstawowe zasady, tajemnice mistrzów. Zaletą książki są ilustracje, które ułatwiają naukę gry w szachy. Czytelnik znajdzie w niej kilka prostych ćwiczeń z odpowiedziami, które utrwalą naukę, a także słowniczek terminów szachowych. Gra w szachy uczy strategicznego myślenia. Ma duży wpływ na rozwój intelektualny i emocjonalny dziecka. Dzieci grające w szachy osiągają lepsze wyniki w nauce. Dorośli, którzy w dzieciństwie grali w szachy lepiej sobie radzą w życiu zawodowym. Są ambitnymi i dążącymi do realizacji celów pracownikami. więcej »
Dodano: 2015-12-09
PapilonCena: 19 zł

Oprawa:twarda
Rok wydania:2009 rok
Wydawnictwo:Papilon

Liderzy jutra - Ewa Danuta Białek

 Liderzy jutra - Ewa Danuta Białek

Książka jest drogowskazem dla „świadomych ludzi”, którzy zbudują „świadome organizacje”, nową kulturę i Nowy Świat. Jest o prawdziwych liderach „jutra”, wskazujących drogę do tego, co nadchodzi. Zrozumiawszy życie, przynoszę ten dar innym, Liderkom i Liderom „Jutra”, którzy dostrzegą w sobie swoje dary i wykorzystają je dla siebie, otoczenia i dla Świata. Jest to pierwsza z serii ksiązek dla nowych wyzwań cywilizacyjnych. Kolejne to: WZRASTAJ AŻ POD NIEBO. Praktyczny poradnik dla lidera jutra, COACHING TRANSPRESONALNY PSYCHOSYNTEZY i PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ Z DUSZĄ. więcej »
Dodano: 2015-03-21
INSTYTUT PSYCHOSYNTEZYCena: 75 zł

Psychosomatyczne, emocjonalne i duchowe aspekty chorób ze stresu

 Psychosomatyczne, emocjonalne i duchowe aspekty chorób ze stresu

Książka poszerza wiedzę zawartą w innych książkach autorki: FIBROMIALGIA. A MOŻE ISTNIEJE NADZIEJA NA WYZDROWIENIE? oraz CZŁOWIEK KWANTOWY. Porządkowanie siebie, codzienny „recykling osobisty” wszystkich swych przestrzeni staje się wspieraniem nieustannego równoważenia (homeostazy ustrojowej na wszystkich poziomach). Pozwala także na zrobienie ładu w tym co zakodowano w nas od dzieciństwa w systemie wychowania i edukacji, zmianę wadliwych przekonań, sposobu myślenia i reagowania, a tym samym przywraca mu autentyczność, to kim osoba jest, jej duchową naturę. Tym samym każdy z nas ma wpływ nie tylko na swe zdrowie (i choroby), może je uzdrowić sam, włączając mechanizmy autoregulacyjne. Jest w stanie, poprzez zmianę siebie, zmienić stan świata, działając dla dobra zarówno swego, jak i przyszłych pokoleń. więcej »
Dodano: 2011-12-31
INSTYTUT PSYCHOSYNTEZYCena: 42 zł

Egipt książka z szablonami

 Egipt książka z szablonami

Książka ukazuje wspaniałą cywilizację starożytnych Egipcjan. Obok pięknie ilustrowanych opowieści umieszczono szablony do odrysowania. więcej »
Dodano: 2015-09-06
DebitCena: 15 zł

Zarazki

 Zarazki

Książka ta w sposób nie tylko skuteczny, ale też zabawny przekonanie dzieci do codziennego dbania o higienę.Dzięki dowcipnej historyjce dzieci same dochodzą do wniosku, że warto myć ręce, a czystość to wcale nie taka mało ważna sprawa. więcej »
Dodano: 2015-09-06
DebitCena: 10 zł

Książki

Od tysiącleci książki są skarbnicą ludzkiej wiedzy i źródłem wspaniałej rozrywki. Dawniej samo ich wytwarzanie stanowiło rodzaj sztuki, przez co były zarezerwowane tylko dla najbogatszych. Na szczęście, dziś książki są łatwo dostępne dla każdego z nas, i to nie tylko w tradycyjnej formie, lecz także pod postacią np. audiobooków, a literatura piękna czy wspaniale wydane albumy stanowią również wspaniały pomysł na prezent.